چطور می‌توان شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر دسترسی داشته باشیم؟

Contact number of senior consultants

شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

برای اینکه بتوانید در تحصیل موفق باشید باید شناخت کاملی از مسیر پیش‌رو داشته باشید. کسب اطلاع از افرادی که قبلا این مسیر را طی کرده‌اند، یکی از روش‌های مناسب است. مشاورین تحصیلی در شمار این افراد قرار دارند. مشاورین ارشد حرف آخر می‌توانند به شما مشاوره‌های سودمندی برای اینکه در این مسیر بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید،‌ ارائه دهند. شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر در سایت حرف آخر قرار گرفته است و می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با این عزیزان از طریق این شماره‌ها ارتباط برقرار کنید.

دانش آموزان برای مطالعه دروس نیاز به دانستن اطلاعات کاملی درباره آن دارند تا بتوانند با آگاهی بیشتری برای یادگیری دروس اقدام کنند. البته این مسئله با میزان سطح علمی افراد تغییر می‌کند اما می‌توان یک بازه مشخصی برای مطالعه دروس تعریف کرد. وقتی شما برای خواندن هر درس مدت زمان مشخصی وقت داشته باشید، ملزم می‌شوید که در آن زمان تعیین شده به سرفصل مشخصی برسید. در ابتدا این کار برایتان دشوار خواهد بود اما می‌توانید به مرور زمان خودتان را با برنامه تعیین شده،‌ وفق دهید.

این مسئله به خصوص برای افرادی که کنکوری هستند بسیار حائز اهمیت است. زمان برای دانش آموزان کنکوری در حکم طلاست و باید از فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کنند. اگر کنکوری هستید می‌توانید توسط مشاورین حرف آخر تعیین سطح شوید و برنامه‌ای برای مطالعه دروس دریافت نمایید.

شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

چطور شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر را به دست بیاوریم؟

برای تماس با مشاورین ارشد حرف آخر ما کانال‌های ارتباطی در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید با این عزیزان ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح نمایید. در ادامه اسامی و شماره تلفن‌های برخی از مشاورین ارشد حرف آخر بیان می‌شود، که می‌توانید از آن برای برقراری ارتباط با این عزیزان استفاده نمایید.

مشاور ارشد حرف آخر آقای شایان مامندی که بیش از 3 سال از همکاری ایشان با حرف آخر می‌گذرد. شایان مامندی خودشان در کنکور سراسری رتبه 958 را کسب کردند و در بین حرف آخری‌ها از محبوبیت بسیاری برخوردارند. رتبه درخشان ایشان در کنکور نشان دهنده تلاش ایشان در کنکور و آشنا بودن به سختی‌های آن است. بنابراین مشاوره‌های سودمندی از ایشان دریافت خواهید کرد. شایان مامندی توانسته در بین افرادی که به آنها مشاوره می‌دهد رتبه 14 کنکور سراسری در سال 99 را پرورش دهد. این مسئله به خوبی نشان دهنده شایستگی ایشان به عنوان مشاوره ارشد حرف آخر است. بخشی از نظرات دانش آموزان درباره شایان مامندی در سایت حرف آخر قرار گرفته است.

خواندن مقاله
قبولی در رشته پزشکی با حرف آخر

09108556719 شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر هستند که می‌توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید.

خانم حدیث قمری یکی دیگر از مشاورین ارشد حرف آخر است که دانشجوی دکتری فیزیولوژی هستند. خانم قمری قریب به 3 سال با موسسه حرف آخر همکاری داشته‌اند و رضایت دانش آموزان از ایشان نشان دهنده کیفیت بالای مشاوره‌های ایشان به دانش آموزان است. برای ارتباط با خانم قمری می توانید با شماره‌های 09108556719 ارتباط برقرار کنید.

برای ارتباط با مشاورین حرف آخر می‌توانید فرم مربوط به ارتباط با مشاورین را نیز تکمیل کنید تا از طریق موسسه با شما تماس بگیریم.

یکی دیگر از مشاوران ارشد حرف آخر خانم مریم فرزی هستند که سابقه‌ای طولانی در موسسه حرف آخر دارند. حدود 10 سال از فعالیت خانم فرزی در حرف آخر می‌گذرد. رشته خانم فرزی، روانشناسی است و برای مشاوره بسیار عالی عمل کرده‌اند. چون حوزه تخصصی ایشان روانشناسی است، خیلی راحت با دانش آموزان ارتباط برقرار می‌کنند و می‌توانند درباره مشکلات احتمالی‌شان با آنها صحبت کنند. به خصوص دانش آموزان کنکوری که باید به صورت پیوسته درس بخوانند، گاهی خسته می‌شوند و ممکن است مطالعه را برای چند روز کنار بگذارند. این کار گاهی لطمه‌های جبران ناپذیری وارد می‌کند. خانم فرزی در این شرایط می‌توانند خیلی خوب دانش آموزان را راهنمایی کنند و آنها را آرام کنند و به مطالعه برگردانند. راهکارهایی که ایشان برای تخلیه ذهنی به دانش آموزان می‌دهند بسیار سودمند هستند.

شماره 09108556719 شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر است که می‌توانید از طریق این شماره‌ها با خانم اسدی ارتباط برقرار نمایید.

مشاور ارشد حرف آخر خانم شیدا کبیرعبادی در رشته زبان و ادبیات فرانسه تحصیل کرده‌اند و رتبه 15 کارشناسی ارشد هستند. سابقه فعالیت خانم کبیرعبادی 2 سال است و شما می‌توانید برای ارتباط با ایشان از شماره 09108556719 استفاده کنید.

خواندن مقاله
حرف آخر فیزیک را برایتان آسان می کند

میلاد خدایی کارشناس ارشد فیزیولوژی است و 5 سال سابقه فعالیت در موسسه حرف آخر را دارند. آقای خدایی می‌توانند مشاوره‌های مفیدی به خصوص به دانش آموزان تجربی ارائه دهند. این افراد در کنکور تجربی تجربه‌های ارزشمندی کسب کرده‌اند که آن را به راحتی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند تا بتوانید از آن برای طی کردن مسیر موفقیت در آزمون سراسری بهره ببرید. برای دریافت مشاوره از آقای خدایی می‌توانید واژه “مشاور خدایی” را به شماره 1000 پیامک کنید و یا با شماره‌های 09108556719 تماس بگیرید.

سالار احمدی یکی از افرادی است که خودش نیز برای قبولی در کنکور سراسری از پکیج‌های حرف آخر استفاده کرده‌ است و می‌تواند راهنمایی‌های خوبی به شما برای مطالعه دروس حرف آخری ارائه دهد. شما می‌توانید برای تماس با آقای اسدی با شماره 09108556719 تماس بگیرید.

موسسه حرف آخر حدود 2000 مشاور دارد و نام بردن همه آنها در اینجا امکان پذیر نیست. محسن احمدی آذر، بی نظیر عزیزی، دنیا مرادی و … مشاور ارشد حرف آخر هستند که ما تنها سابقه برخی از افراد را شرح داده‌ایم. شما می‌توانید برای دریافت شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر از طریق شماره‌هایی که در سایت حرف آخر قرار دارد یا از طریق ارسال پیامک به شماره 1000 از مشاوره این عزیزان بهره ببرید. در متن پیامک ابتدا باید کلمه مشاور و سپس نام مشاور را بنویسید. مثلا برای اینکه با خانم تانیا عزیزی صحبت کنید باید عبارت “مشاور تانیا عزیزی” را به شماره 1000 ارسال کنید.

همچنین شماره‌های 09108556719 شماره تماس مشاورین ارشد موسسه حرف آخر هستند و برای اینکه بتوانید با موسسه حرف آخر تماس بگیرید و وقت مشاوره از مشاورین ارشد حرف آخر دریافت نمایید در نظر گرفته شده است. به محض تماس شما با موسسه، ما ارتباط شما را با مشاورین حرف آخر برقرار خواهیم کرد تا بتوانید سوالات خود را از این عزیزان بپرسید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!