پروژه صفر تا صد حرف آخر

Chessman is changed to the shadow of the crown. Idea concept


برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

چطوریه حتی اگر آدرس محدوده ی یک گنج در مکانی را هم داشته باشید، ولی نقشه ی حرکتی نداشته باشید، در دستیابی به گنج ناکام خواهید بود! لازمه ی هر موفقیتی داشتن یک نقشه ی صحیح و درست است. پوسه ای مثل کنکور سراسری که چند صد هزار داوطلب در آن به پیکار و مبارزه می پردازند، از جمله رویدادهایی است که اگر بدون برنامه ریز پای به آن بگذارید، قطعا نتیجه ی مطلوبی کسب نخواهید کرد. پس گام اول برای به واقعیت نشاندن آرزوها در عرصه ی کنکور، داشتن برنامه ریزی اصولی و کارشناسی شده است. موسسه حرف آخر با ارائه ی پروژه ی صفر تا صد یا همان آموزش هزار ساعته، این مهم را برای شما فراهم کرده است تا از این بابت دغدغه ای نداشته باشید.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

موسسه حرف آخربا ارائه ی پروژه ی صفر تا صد یا همان آموزش هزار ساعته

اساتید مجموعه ی حرف آخر با یک برنامه ریزی مدون و تخصصی، پروژه ای منحصر به فرد و فوق العاده ترتیب داده اند که هیچ دانش آموز مستعد و پر‌تلاشی از موفقیت در کنکور سراسری جا نماند! در این مجموعه طرح ریزی شده، همه چیز به صورت منطقی و تخصصی آنالیز و بررسی شده است. از شاکله ی کلی دروس گرفته تا ریز جزئیاتی که بایستی در هر قسمت رعایت شود؛ در برنامه لحاظ شده است. این پروژه همانند یک نقشه ی گنج است! کافیست تا آن را در جلوی خود باز کنید و بر طبق آن حرکت کنید. از مزیت مهم این پکیج می توان به لذت بخش بودن مسیر اشاره کرد. بسیاری از داوطلبان کنکور ایام مطالعاتی کنکور را سخت و دشوار دانسته و منتظرند تا هر چه زودتر این مسیر پایان یافته تمام شود. اما پروژه ی هزار ساعته حرف آخربه گونه ای طراحی شده است که هیچگاه احساس خستگی و درماندگی نخواهید کرد؛ بلکه هر روز خودتان را یک قدم نزدیک به رویای خود خواهید دید!

چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۳ ماه تمام کنیم ؟؟

یکی از مشکلاتی که دانش آموزان در ایام کنکور با آن دست و پنجه نرم می کنند، یکنواختی مطالعات در دروس است. ایام کنکور، دوره ایست که هر داوطلب دچار وسواس مطالعاتی می شود. این وسواس موجب می شود تا دانش آموز یک درس را شروع کرده و تا تفهیم کامل آن به سراغ درس بعدی نمی رود. این عامل باعث خستگی و رخوت دانش آموز می شود. اما مشاورین حرف آخر با همفکری با اساتید مجرب در هر حوزه ی درسی، مسیری را را ترسیم کرده اند که دانش آموز به صورت چرخشی هر درس را مورد مطالعه و بررسی قرار می دهد.

این تکنیک هم باعث طراوت و افزایش روحیه دانش آموز شده و هم اینکه مرورهای متعدد اما کوتاه سبب خواهند شد تا تفهیم درس بهتر و بیشتر صورت بگیرد. در نتیجه راندمان مطالعاتی دانش آموز افزایش پیدا می کند.

خواندن مقاله
شماره کارت موسسه حرف آخر

زمانبندی اصولی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر چطور انجام میشود

در ایام کنکور، احساسات درونی دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چه بسا که احساسات و تحولات درونی این افراد، درصد موفقیت آن ها در آزمون سراسری را رقم می زند. در همین راستا خیلی از دانش آموزان که بنا به تنبلی، از برنامه مورد نظر خود عقب می مانند، با برنامه ریزی های غیر منطقی دست به جبران می زنند. نتیجه ی آن هم می شود: سنگ بزرگ نشانه ی نزدن!!!

با توجه به این موضوع می توان گفت که منطقی بودن و در نظر گرفتن واقعیت، نکته ی بسیار مهمی در روند مطالعات کنکور محسوب می شود.

پکیج حرف آخر به گونه ای تولید شده است، که برای هر مبحث حدود دو الی ساعت آموزش در نظر گرفته شده است. پس از آموزش دیگر مباحث به صورت چرخشی مرور و تکرار می شوند. طبق برنامه ای که توسط اساتید مجموعه ی حرف آخردر نظر گرفته شده اند، هر مبحث در بازه ای کمتر از چهار ماه مرور و تکرار می شود.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

انعطاف برای دانش آموز

یکی از موارد که داوطلبان در سال کنکور به آن احتیاج زیادی دارند، آرامش است. امروزه مشاوران با برنامه هایی که به دانش آموزان می دهند، آن ها را ملزم به انجام یکسری از فعالیت ها در طول شبانه روز می کنند. حال اگر بنا به دلایل مختلفی، دانش آموز قادر به انجام تکالیف نشد، استرس و اضطراب شدیدی او را فرا خواهد گرفت، زیرا خود را از غافله ی کنکور عقب خواهد دید!

برنامه های پروژه صفر تا صد حرف آخربه گونه ایست، که هیچگونه جبر و الزامی برای انجام آن وجود ندارد. علاوه بر آن اگر دانش آموز در انجام برنامه ها عقب ماند، تایم های معینی تعبیه شده است تا داوطلب در آن زمان ها با انجام برنامه های عقب مانده، خودش را به کورس پیشتازان برساند.

ایستگاه جمع بندی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

از یک جایی به بعد، دیگر یاد گرفتن مطالب جدید، دردی را درمان نمی کند؛ بلکه مرورها و تکرارهای دانش آموز تعیین کننده نخواهد بود. در کل پروسه ی مرور و تکرار طوری است که اغلب دانش آموزان از پس آن بر نمی آیند و ریتم کار از دستشان در می رود. به همین منظور در این مجموعه ایستگاه های مرور و جمع بندی تعبیه شده است که در بازه های منظم دانش آموز امکان ریکاوری مباحث را داشته باشد.برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا برنامه 4 ماهه حرف آخر. تیر خلاص موفقیت در کنکور به همراه لینک دانلود رایگان

داوطلب در جلسه ی کنکور بایستی بتواند سریع اطلاعات و فرمول های ثبت شده در ذهن خود را ریکاوری کرده و جواب تست را به دست بیاورد. سرعت این فرآیند را مرور های داوطلب تعیین می کند.

خواندن مقاله
شماره تماس حرف آخر

با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور سراسری در سال های اخیر، نیاز است که مباحث به صورت پیوسته و ترکیبی مطالعه شوند. همچنین از نکات مهم در حل سوالات ترکیب، تسلط به مباحث پیش نیاز می باشد. در برنامه ی هزار ساعته ی حرف آخر تمامی مباحث از پایه تا فنی، همگی مورد آموزش و بررسی قرار گرفته اند. در مجموعه ی پیش رو بیش از هفت هزار تست هدفمند حل شده است. برنامه ای تدوین شده که در طول سه ماه، ده بار دروس تدریس شده را مرور کرده و در نهایت جمع بندی کلی می کند.

برای اطلاع بیشتر از برنامه ها و همچنین نیاز سنجی، کافیست تا با مشاوران و کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده تا از جزئیات پکیج مطلع شوید.

 

برنامه صفر تا صد حرف آخر را از کجا تهیه کنیم؟

کافیست با شماره سایت مرکزی تماس بگیرید: 02166886188

 

آیا برنامه 1000 ساعته حرف آخر رایگانه ؟

بله این برنامه به صورت یک فایل رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 

برنامه هزار ساعته شامل چه درسهایی میشود؟

بله. مخصوص همه درسهاست که مشاورین ما تا انتها کار در کنار شما هستند

دوستان گرامی اگر منبعی برای دانشآموز ابتدایی میخوای اجی مجی حرف آخر رو معرفی میکنم خیالتون راحت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!