روش خرید محصولات حرف آخر

ما برای خرید محصولات حرف آخر روش‌های متنوعی در نظر گرفتیم تا دانش آموزان بتوانند به راحتی به این پکیج‌ها دسترسی داشته باشند. روش خرید محصولات حرف آخر در سه دسته قرار می‌گیرد: خرید به صورت اینترنتی،‌ خرید محصولات حرف آخر به روش کارت به کارت و خرید با مراجعه حضوری.

محصولات حرف آخر با تلاش فراوان مدرس حرف آخر و مجموعه حرف آخر تهیه شده است. در تهیه این پکیج‌ها از حضور بهترین اساتید استفاده شده و کیفیت این محصولات آموزشی بسیار بالاست. برای آموزش دروس از الگو، شهودی سازی و نقشه راه برای آموزش استفاده شده است.

روش خرید محصولات حرف آخر از روش کارت به کارت

در این روش خرید، ابتدا باید اطلاعات مربوط به پکیج‌هایی که می‌خواهید خریداری کنید را بدانید. شما می‌توانید این اطلاعات را از سایت حرف آخر به دست بیاورید. ما در سایت حرف آخر، پکیج‌های حرف آخر را به صورت کامل برای دانش آموزان معرفی کرده‌ایم تا بتوانند از محتوای آن آگاه شوند. شما می‌توانید با مطالعه آنها و ویژگی‌های این پکیج‌ها، آنها را برای آموزش انتخاب کنید.

در روش خرید محصولات حرف آخر به روش تلفنی بعد از انتخاب پکیج مورد نظر، باید با موسسه تماس بگیرید و پکیج‌هایی که قصد خرید آن را دارید، نام ببرید. شماره‌های 09108556719 برای تماس و خرید پکیج‌های حرف آخر در نظر گرفته شده است. همکاران ما در بخش پشتیبانی هزینه ارسال پکیج‌ها و شماره کارت که متعلق به استاد منتظری است را به شما اعلام می‌کنند. بعد از واریز وجه، مجددا تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را به بخش پشتیبانی بگویید تا پکیج‌ها را برای شما ارسال کنند.

برای خرید اینترنتی محصولات حرف آخر باید چطور عمل کنیم؟

روش خرید اینترنتی محصولات حرف آخر از طریق سایت است. پکیج‌های مختلف حرف آخر در فروشگاه حرف آخر قرار دارد و شما می‌توانید از این محصولات بازدید کنید. همه چیزهایی که باید درباره این محصولات بدانید، در صفحه محصول بیان شده است. سرفصل‌های آموزشی که در هر جلسه بیان شده است، زمان فیلم آموزشی، تعداد حلقه‌های دی وی دی و مدرس حرف آخر، در توضیحات محصول بیان شده است. برای پکیج‌های کنکوری ما درباره اهمیت هر درس در کنکور سراسری، تعداد سوالات و ضریب آن نیز صحبت کرده‌ایم.

خواندن مقاله
شماره تماس حرف آخر

در روش خرید محصولات حرف آخر از طریق سایت حرف آخر، بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید، باید پکیجی که قصد خرید آن را دارید به سبد محصولات خود بیافزایید. اگر برای محصولات حرف آخر کد تخفیف دارید،‌ آن را در سبد خرید اعمال کنید. سپس با تکمیل فرآیند خرید وارد درگاه پرداخت می‌شوید و می‌توانید هزینه را پرداخت نمایید.

گاهی وقت‌ها خود پکیج‌ها نیز دارای تخفیف هستند که به صورت خودکار روی پکیج اعمال خواهد شد و نیازی نیست شما کاری انجام دهید. تخفیف پلکانی نیز برای محصولات حرف آخر وجود دارد که بر مبنای درصد خرید،‌ اعمال می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تخفیف‌ها با موسسه در تماس باشید.

آدرس موسسه حرف آخر برای خرید حضوری محصولات حرف آخر

محل فعالیت ما در تهران، ‌میدان انقلاب ضلع جنوب شرقی، پلاک 17،‌ ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی، واحد 4 موسسه حرف آخر است. افرادی که در تهران ساکن هستند، می‌توانند روش خرید محصولات حرف آخر را به صورت حضوری انتخاب و محصولات ما را تهیه کنند. توجه داشته باشید که حجم کاری موسسه بالاست و ممکن است همزمان افراد زیادی به موسسه مراجعه کنند. همین امر موجب شلوغ شدن و هدر رفتن وقت شما خواهد شد. بنابراین ما توصیه می‌کنیم که برای خرید این پکیج‌ها به صورت حضوری جهت هماهنگی حتما با شماره 02166576182 تماس بگیرید.

برای اینکه مشاورین حرف آخر بتوانند شما را بهتر راهنمایی کنند،‌ حتما از قبل برای مراجعه حضوری هماهنگ کنید. زیرا برخی از افراد ممکن است اطلاعاتی راجع به پکیج‌های حرف آخر نداشته باشند و نیاز به مشاوران حرف آخر برای راهنمایی داشته باشند. بنابراین بهتر است زمانی را برای مراجعه انتخاب کنید که مشاورین حرف آخر در موسسه حاضر باشند و زمان آزاد داشته باشند تا بتوانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

بهتر است پس از اینکه اطلاعات کاملی درباره پکیج‌های حرف آخر به دست آوردید، با مشاورین حرف آخر نیز گفتگو کنید و درباره پکیج‌هایی که قصد خرید آنها را دارید، اطمینان حاصل نمایید. مشاورین حرف آخر با تجربه چند ساله‌ای که در راهنمایی دانش آموزان کسب کرده‌اند و اطلاعات کاملی که درباره پکیج‌های حرف آخر دارند، می‌توانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

خواندن مقاله
موسسه ونوس یا حرف آخر کدام بهتر است؟

قیمت محصولات حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر با توجه به ساعت آموزشی و کیفیت بالای این محصول،‌ بسیار کم است. اگر شما بخواهید برای یادگیری این دروس در کلاس‌های کمک آموزشی شرکت کنید‌ باید چند برابر این هزینه را در کلاس‌ها بپردازید. شرکت در کلاس، وقت و انرژی زیادی نیز از شما می‌گیرد. شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای کم، پکیج‌های حرف آخر را تهیه کنید و در خانه و با تمرکز فیلم‌های آموزشی را ببینید. مدیریت آموزش در دست شماست و هر زمان که مطلبی را متوجه نشوید، می‌توانید آموزش را متوقف و مجددا آن بخش را ببینید.

برخی از پکیج‌های حرف آخر رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است تا فرصت برابر آموزشی برای همه وجود داشته باشد. پکیج 5 روز با حرف آخر و پکیج محاسبات حرف آخر از جمله این پکیج‌ها هستند. ما برنامه‌های آموزشی در رسانه ملی نیز تهیه و تولید کرده‌ایم و دانش آموزان در سراسر کشور می‌توانند به صورت رایگان از این برنامه‌ها استفاده کنند. برنامه کارنامه بیست، کارنامه صد و برنامه حرف آخر در شبکه‌های چهار، آموزش و یک سیما در برخی از روزهای هفته از تلویزیون پخش خواهد شد.

روش خرید محصولات حرف آخر بسیار متنوع است و شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها اقدام به خرید پکیج‌های حرف آخر نمایید. خرید از سایت روش بهتری برای خرید محصولات حرف آخر است. زیرا شما می‌توانید قبل از خرید، اطلاعات مربوط به محصول را مطالعه و با آگاهی بیشتری دست به خرید بزنید. هر چند روش کارت به کارت برای بسیاری از افراد راحت‌تر است و دوست دارند از این روش استفاده کنند. هدف ما در موسسه حرف آخر این است که شما با اطمینان و به راحتی بتوانید این محصولات را تهیه کنید و به همین دلیل چندین گزینه پیش روی شما قرار دادیم. در صورتی که سوالی هنگام خرید محصولات حرف آخر داشتید، می‌توانید با ما در تماس باشید و از مشاورین حرف آخر راهنمایی بگیرید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!