استاد عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری


بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

کنکور به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های روز برای دانش آموزان تبدیل شده است. تعداد بالای شرکت‌ کنندگان باعث سخت شدن رقابت شده و افراد سال‌ها وقت و انرژی خود را صرف برنامه ریزی و درس خواندن می‌کنند تا نتیجه دلخواه خود را ببینند. در این میان صدها موسسه در زمینه برگزاری کلاس، آزمون‌های آزمایشی، کتاب‌ها کمک درسی، مشاوره و … فعالیت می‌کنند. در میان تمام موسسات موجود یکی از بهترین و تاثیر گذارترین آن‌ها موسسه حرف آخر است.

استاد عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

 

موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری دارای مزیت‌های بسیار زیادی بوده و هر ساله درصد بالایی از پذیرفته شدگان کنکور در رتبه‌های عالی از پکیج‌های این موسسه استفاده کرده‌اند. درس خواندن و تست زدن با آموزش‌های حرف آخر بسیار لذت بخش و راحت است. تمام آموزش‌ها بر اساس تصویر سازی و انیمیشن انجام می‌گیرد که تاثیر بالایی در یادگیری افراد دارد.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

تاسیس موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال 1390 توسط استاد عبدالرضا منتظری برای ارائه پکیج‌های آموزشی و آمادگی کنکور با شیوه‌های نوین تاسیس شد. انتخاب از بین منابع آموزشی مختلف برای داوطلبان بسیار سخت است اما حرف آخر با روش‌های تدریس فوق العاده و کادر مجرب بدون شک بهترین موسسه کنکوری در ایران است.

استاد منتظری با استفاده از روش‌های بسیار نوین و شیوه‌های آموزشی جذاب اقدام به تاسیس این موسسه نمود. حرف آخر شامل گروهی از اساتید بسیار با تجربه و معلمانی با دانش و تجربه بالا می‌باشد. تمام اساتیدی که در این موسسه فعالیت می‌کنند در زمینه آموزش در رشته تحصیلی خود سرآمد بوده و با نحوه‌ی آموزششان درس خواندن را برای شما بسیار لذت بخش نموده‌اند.

درباره استاد عبدالرضا منتظری

آقای عبدالرضا منتظری در سال 1352 متولد شد. ایشان تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی اصفهان پشت سر گذاشت. پس از اتمام تحصیل به تهران رفته و به تدریس ریاضی در مدارس مختلف مشغول شد. استاد منتظری با 25 سال سابقه تدریس دروس ریاضی از بهترین و سرشناس‌ترین اساتید در حوزه آموزش ریاضی است. سر انجام در سال 1390 اقدام به راه اندازی موسسه آموزشی حرف آخر نمود.

ریاضی مهم‌ترین درس رشته ریاضی فیزیک و از دروس مهم رشته تجربی است. این درس از دروس دشوار به حساب می‌آید و بسیاری از داوطلبان نمی‌توانند به درصد بالایی از سوالات آن پاسخ دهند. استاد منتظری با استفاده از روش‌های بسیار نوین و تصویر سازی و استفاده از انیمیشن یادگیری ریاضی را برای شما بسیار آسان و لذت بخش نموده است. شهودی کردن مطالب علاوه بر یادگیری آسان باعث می‌شود مطالب برای همیشه در ذهن شما باقی بمانند.

سوابق مختلف استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری طی سال‌های طولانی تدریس سوابق درخشانی را در این زمینه در کارنامه خود دارد از جمله:

 • بیش از بیست سال سابقه تدریس دروس ریاضی
 • مدرس برنامه نکته‌ها که از شبکه آموزش پخش شده است
 • مدرس دروس ریاضی موسسه حرف آخر
 • تدریس در مدارس مختلف غیر انتفاعی و مدارسی از جمله بهار، صدار، دانش و … را در کارنامه خود دارد
 • مدرس درس ریاضی در برنامه‌های پخش شده در صدا و سیما می‌باشد
 • تالیف کتاب در موسسه گزینه دو
 • تالیف کتاب‌های درسی ریاضیات پایه و حسابان
 • تالیف بیش از 10 کتاب کمک آموزشی در زمینه دروس ریاضی
 • بنیان گذار روش‌های نوین در آموزش دروس ریاضی
 • تالیف کتاب‌های شروع آسان در موضوعات دیفرانسیل و حسابان

پکیج‌های آموزشی حرف آخر

استاد منتظری پکیج‌های متنوعی در زمینه آموزش ریاضی آماده کرده است که با توجه به نیاز خود می‌توانید خریداری کنید. نمونه‌ای از این پکیج‌ها در ادامه آمده است:

 • ریاضی جامع 1 مخصوص رشته ریاضی
 • ریاضی جامع 1 مخصوص رشته تجربی
 • ریاضی جامع 2 مخصوص رشته ریاضی
 • ریاضی جامع 2 مخصوص رشته تجربی
 • پکیج ریاضی 6040
 • پکیج محاسبات حرف آخر
پکیج‌های آموزشی استاد منتظری

معرفی پکیج‌های آموزشی استاد منتظری

علاوه بر پکیج‌های بالا که برای آموزش نظام جدید آماده سازی شده‌اند، استاد منتظری پکیج‌های کاربردی و جامعی برای داوطلبان نظام قدیم نیز آماده کرده‌اند. از این رو تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای آموزش بسیار ساده و روان دروس ریاضی می‌توانند از این پکیج‌ها استفاده کنند.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور موسسه حرف آخر

علاوه بر داوطلبان کنکور استفاده از این پکیج‌ها به دانش آموزان برای یادگیری بهتر و کسب نمره بالاتر در امتحانات مدارس نیز کمک بسیاری می‌کند. برای خرید پکیج‌های ریاضیات موسسه حرف آخر که توسط استاد منتظری تالیف شده‌اند می‌توانید با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران شما را در این زمینه راهنمایی کنند. شماره کارت عبدالرضا منتظری توسط مشاوران موسسه برای شما ارسال شده و برای خرید هر گونه پکیجی از موسسه باید هزینه آن را به حساب استاد منتظری واریز کنید. در غیر این صورت موسسه مسئولیتی در قبال واریز شما ندارد.

پکیج‌های استاد منتظری میزان رضایت بسیار بالایی را به همراه داشته و تمام دانش آموزانی که از این پکیج‌ها استفاده نموده‌اند بهترین نمرات را در امتحانات و رتبه‌های بسیار عالی در کنکور سراسری به دست آورده‌اند.

یکی از نکته‌های مهم موسسه استاد منتظری ارائه بعضی از پکیج‌های دروس به صورت رایگان به تمام دانش آموزان و داوطلبان در سطح کشور است. اگر برای استفاده از بسته‌های آموزشی حرف آخر تردید دارید کافی است بسته‌ی رایگان این موسسه را تهیه کرده تا با روش تدریس اساتید مجموعه آشنا شوید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

  error: Content is protected !!