عبدالرضا منتظری بنیان گذار حرف آخر کیست؟

عبدالرضا منتظری

عبدالرضا منتظری بنیان گذار حرف آخر کیست


حرف آخر عبدالرضا منتظری

شاید تا چند سال پیش خودش هم فکر نمی کرد که روزی برسد؛ نامش بر سر زبان همه ی دانش آموزان کنکوری بیفتد و به نوعی سرنوشت بسیاری از جوانان این سرزمین به ایده و ابتکارات او گره بخورد. در این چند سال اخیر با توجه به شناخت همه جانبه ی دانش آموزان کنکوری از استاد منتظری، شاید کمتر کسی پیدا شود که او را نشناسد! او هم اکنون حرف آخر را در کنکور سراسری زده است!

عبدالرضا منتظری

عبدالرضا منتظری بنیان گذار حرف آخر کیست

تقریبا چندین سال است که ریتم سوالات کنکور سراسری به شدت تغییر کرده اند و با توجه به افزایش داوطلبان در رشته های پرطرفدار، طراحان کنکور به این نتیجه رسیده اند که با مفهومی کردن سوالات، بسیاری از دانش آموزان که از دقت پایین برخوردار بود و دروس را عمیق یاد نگرفته اند را از دور رقابت خارج کنند. این روش شاید برای سازمان سنجش مطلوب به نظر برسد، اما در بیشتر اوقات، به علت اینکه دانش آموزان به منابع کافی دسترسی نداشته و علاوه بر این از تکنیک ها و فرمول های کنکوری مطلع نیستند، ناجوانمردانه رقابت را می بازند.

در همین راستا استاد عبدالرضا منتظری که خود در زمینه ی ریاضی از برترین مدرسان کشور محسوب می شود، تصمیم گرفت تا با ایجاد موسسه این مشکل را برای داوطلبان کنکور مرتفع کند. به همین منظور با دعوت از مجرب ترین و زبده ترین اساتید کنکور، موسسه حرف آخر را بنا نهاد که در این مجموعه روش ها و متدهای منحصر به فرد کنکور طراحی شوند تا هیچ دانش آموز مستعد و پرتلاشی اسیر تله های کنکور سراسری نشود.

 

استاد منتظری متولد سال 1352 بوده و تحصیلات عالی خود را در رشته ی پلیمر و در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسانده اند. بعد از کوچ به تهران، مشغول به تدریس تخصصی ریاضی کنکور در این شهر شده و در سال 1390 هم استارت تاسیس مجموعه ی حرف آخر را زد.

ایشان با استفاده از تکنیک های ناب و فرمول های فوق العاده در درس ریاضی، بین دانش آموزان کنکوری مطرح شده و با توجه به شیوه تدریس منحصر به فردی که داشتند، دانش آموزان مجاب شدند که از دیگر محصولات حرف آخر هم استفاده کنند.

خواندن مقاله
نحوه تهیه محصولات حرف آخر

همانگونه که می دانید، سوالات درس ریاضی در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی، تقریبا در تمامی موارد به صورت فرمول و حل مسئله می باشد و زمانی که محور حل سوالات بر مبنای فرمول است، دست طراح برای طرح کردن سوال به انواع شکل ها و روش ها باز است. به عبارتی دیگر در دروس فرمولی طراح تست، از هر دری که بتواند می تواند داوطلب را گمراه کند. در سال های اخیر که سوالات به شدت مفهومی شده و علاوه بر مفهومی شدن، تلفیق با سال های مختلف هم کار داوطلبان را سخت کرده است، برای موفقیت در حل تست های از این دست، استاد منتظری روش نوینی را ابداع کرده اند که با استفاده از آن ها حل هر تستی ساده به نظر می آید.

استفاده از انیمیشن و نقشه راه همان حلقه ی گمشده همه ی کنکوری ها به حساب می آید! در این روش، فرمول ها به گونه ای تدریس می شوند که یادآوری و ریکاوری آن ها به سرعت صورت گرفته و مشکلی از جهت به خاطر آوردن فرمول ها نخواهد بود.

در پکیج ریاضی حرف آخر که توسط خود استاد منتظری تدریس شده است، مباحث با طبقه بندی اصولی و صحیح به صورت زیر تدریس شده اند:

* هندسه

* مثلثات

* ریاضی پایه و دیفرانسیل

* مثلثات و ترکیب توابع ریاضی

* ریاضیات جامع رشته تجربی

* ریاضیات جامع رشته ریاضی

* مقاطع مخروطی

* آنالیز و احتمال

* و…

عبدالرضا منتظری

بررسی عبدالرضا منتظری بنیان گذار حرف آخر

کوله باری از تجربه عبدالرضا منتظری

تجربه ی بیست ساله ی استاد منتظری در زمینه ی تدریس ریاضی کنکور، باعث شده است که ایشان بتوانند روشی فوق العاده به نام روش الگوسازی ابداع کنند که در این روش، یادگیری بسیار شیرین و دلپذیر خواهد بود.

استاد منتظری به اصطلاح اساتید، یک استاد پروازی به حساب می آید. ایشان با برگزاری دوره ها و همایشات متعدد در سرتاسر میهن عزیزمان، بستری فراهم کرده است تا هیچ دانش آموز کنکوری از مباحث مفید ایشان جا نماند. زمانی که استاد عبدالرضا منتظری توانستند مدارک بین المللی معتبری از مراجع جهانی دریافت کنند، افراد سودجو و تنگ نظر توانستند این موفقیت را هضم کرده و شروع به شایعه پراکنی علیه ایشان و موسسه حرف آخر کردند. البته که این موارد روند رو به رشد حرف آخر نمی گذارد، زیرا کیفیت و عملکرد مطلوب این مجموعه برای اغلب دانش آموزان کنکور سراسری ثابت شده است.

خواندن مقاله
۱۰۰ زدن شیمی کنکور سراسری با حرف آخر

استاد منتظری خانواده ای علمی و با نبوغ عالی دارد چرا که دختر ایشان، سرکار خانم نازنین منتظری، با کسب رتبه ی برتر، به مسابقات جهانی فیزیک راه یافته اند. ایشان همواره بر این مورد اهمیت دارند که اگر برای کسب رتبه ی برتر، به صورت اصولی و صحیح مطالعه کنیم، موفقیت سخت نخواهد بود. به همین منظور روش های ابداعی که در مجموعه حرف آخر آموزش می دهند، مملو از رهکار شیرین و جذاب است.

لوگو موسسه حرف آخر

لوگو موسسه حرف آخر

ارتباط با مجموعه حرف آخر

در رابطه با استاد هرگونه سوال و ابهامی که دارید، کافیست تا با تماس با مجموعه و ارتباط با مشاورین حرف آخر، پاسخ سوالات خود را گرفته و همچنین با شرح وضعیت تحصیلی خود برنامه اختصاصی دریافت کنید.

به اعتقاد بسیاری از کنکوری ها، یک آزمون چهار ساعته تعیین کننده ی سرنوشت چند ده ساله می شود. پس بهتر است که کنکور را جدی تر دنبال کنید. خیال نکنید که صرفا با هزینه کردن و خرید مجموعه های آموزشی می توانید نتایج مطلوبی کسب کنید! برای کسب رتبه ی برتر علاوه بر استفاده از مجموعه کمک آموزشی مناسب و منابع کافی، بایستی تلاش و پشتکار خود را هم به کار گرفت تا به یاری خدا، از تلفیق این دو نتیجه ی دلخواه حاصل شود.

فروشگاه محصولات حرف آخر، پر شده از منابع کمک آموزشی برای دانش آموزان پر تلاش! اگر فکر می کنید که تصمیمتان برای موفقیت در کنکور جدی است، پس زمان را از دست ندهید و سریعا با پشتیبانان و مشاورین حرف آخر تماس بگیرید تا ضمن ثبت نام شما، پنل دانش آموزی اختصاصی هم برایتان راه اندازی شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!