قبولی رشته پزشکی با حرف آخر

قبولی رشته پزشکی با حرف آخر


قبولی در رشته پزشکی با حرف آخر تظمین کنید

از همان کودکی که والدینمان ما را با صفت آقا دکتر و خانم دکتر صدا کردند، جرقه ای در وجود ما صورت گرفت که ما را تا به امروز که پشت سد کنکور قرار گرفته ایم، کشانده است. قبولی در رشته پزشکی و رویای پوشیدن روپوش سفید پزشکی برای اکثر داوطلبان رشته ی تجربی یک هدف شیرین است. اینکه تحقق رویای این بچه ها به یک آزمون چهار ساعته گره خورده است، می تواند عرصه را بر دوست داران رشته ی پزشکی تنگ کند. هر سال که می گذرد، بر تعداد متقاضیان رشته تجربی افزوده می شود و به غیر از معدود داوطلبانی که برای قبولی در رشته های دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی وارد این رشته شده اند، مابقی افراد در تب و تاب قبولی پزشکی هستند. امروزه قبولی در رشته ی پزشکی نه اینکه غیر ممکن باشد، اما بسیار سخت شده است، زیرا کثرت داوطلبان این رشته باعث شده است که طراحان کنکور برای پالایش کردن متقاضیان، سوالات کنکور را به شدت مفهومی و پیچیده کنند. برای موفقیت در این هدف می توانید به موسسه حرف آخر که به نوعی برترین مجموعه کنکوری کشور محسوب می شود، اعتماد کنید.

این مجموعه با بهره گیری از اساتید و مشاوران مجرب در حوزه ی کنکور و همچنین ابداع روش های منحصر به فرد، باعث شده اند که درصد قبولی پزشکی این موسسه از موسسات دیگر بیشتر باشد. با مراجعه به وب سایت حرف آخر می تواند کارنامه و مصاحبه ی پذیرفته شدگان رشته ی پزشکی در کنکور سراسری را مشاهده کنید.

قبولی رشته پزشکی با حرف آخر

قبولی رشته پزشکی با حرف آخر

برای قبولی در رشته پزشکی همه جا باید خوب باشید!

نکته ی مهمی که داوطلبان کنکور باید به خوبی بدان تسلط پیدا کنند، این است که برای قبولی در رشته ی پزشکی ابتدا باید در همه ی ابعاد خوب ظاهر شوید. مطالعه، آزمون، سرعت عمل و… همگی از جمله مواردی است که بایستی در یک بالانس قرار بگیرند تا در نهایت موفقیت حاصل شود.

فراموش نکنید که چند صد هزار نفر به دنبال قبولی در این رشته هستند. البته بماند که عده ی کثیری از این جمعیت سیاهی لشکر بوده و از دور خارج هستند، اما دانش آموزان تاپ و با سطح کیفی عالی هم در این رقابت کم نیستند. اگر یک لحظه غفلت کنید یا حتی یک گام اشتباه در این مسیر بردارید، ممکن است فاصله تان با نفرات خط اول زیاد شده و از رقابت اوت شوید! نکته ی مهمی که حرف آخر به آن اهمیت زیادی می دهد، بحث مشاوره و پشتیبانی مجموعه است که به صورت مکرر توسط مشاوران و پشتیبانان مجموعه رصد می شود.

خواندن مقاله
بودجه بندی ادبیات کنکور نظام جدید حرف آخر

یک دانش آموز کنکوری در طول زندگی خود یک بار اقدام به شرکت کرده است و طبیعتا در این مسیر تجربیات چندانی ندارد. اما مشاوران و متخصصان این حوزه هر ساله از نزدیک شاهد کنکور سراسری بوده و از ریز جزئیات آن اطلاع دقیق و کامل دارند. پس عقل حکم می کند که برای موفقیت در این عرصه، حتی الامکان از متخصصان استفاده کنیم که حرف آخر کلکسیونی از بزرگان این عرصه محسوب می شود.

از ساعت و تایم خواب شما گرفته تا میزان مطالعه و استراحت شما بایستی تحت کنترل باشد تا در نهایت نتیجه ی مطلوبی حاصل شود. بسیاری از دانش آموزان که در ابتدای راه تب موفقیت در رشته ی پزشکی را دارند، بدون در نظر گرفتن استراحت و ریکاوری، به شدت خود را در درس و مطالعه غرق می کنند. این عمل نسنجیده ی آن ها باعث می شود که بعد از مدت کوتاهی کم کم انرژی شان تحلیل رفته و عطای قبولی در این رشته را به لقایش ببخشند.

قبولی در رشته پزشکی با حرف آخر

قبولی در رشته پزشکی با حرف آخر

باید منحصر به فرد ظاهر شوید!

یک جمله ی مشهوری که در این زمینه وجود دارد این است که می گویند برای تبدیل شدن به آدمی که تا به امروز نبودی، باید کاری را انجام دهی که نکردی! این جمله مصداق بارز موفقیت در رشته ی پزشکی کنکوری سراسری محسوب می شود. اگر در ساعت مطالعه ی خود که در برنامه درسی تدوین شده توسط اساتید خود گنجانده شده است، کاری به غیر از مطالعه انجام دهید، یقین بدانید که حداقل یک گام از رقبای خود جا مانده اید. رشته ی پزشکی از جمله رشته هایی است که چند صد هزار نفر در تلاطم کسب آن هستند؛ پس اگر کمی تعلل کنید قافیه را باخته اید.

خواندن مقاله
برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

از مزیت های مهم حرف آخر این است که دانش آموزان می توانند با استفاده از انیمیشن و نقشه راه ساعات زیادی از زمان خود را ذخیره کرده و آن را صرف مباحثی که در آن نقص دارند کرده و یا نهایتا به تفریح و استراحت بپردازند.

خودتان را شارژ نگه دارید!

انگیزه یک نکته ی بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید همواره به سطح آن توجه کنید. بدیهی است که در این مسیر گاه خسته می شوید، گاه چالش ها امان شما را می برند، گاه دیگر توانایی ادامه دادن را ندارید و… اما باید قوی باشید و به مسیر برگردید.

برای موفقیت در این رشته نیاز است که کسی همیشه شما را در سطح بالایی از انرژی نگه دارد. کسی که در زمان های خستگی نوک قله را به شما نشان دهد تا نفسی عمیق کشیده و دوباره به راهتان ادامه دهید. کاری که حرف آخر به خوبی برای شما انجام خواهد داد!

اگر واقعا طالب موفقیت در رشته ی پزشکی هستید، پس بی معطلی به فروشگاه حرف آخر مراجعه کرده و با خرید پک های فوق العاده کارآمد خودتان را برای این رقابت آماده کنید. البته قبل از خرید بهتر است که با ارتباط با مشاورین حرف آخر از راهنمایی های این مجموعه مطلع شوید.

زمانی که وارد مجموعه ی حرف آخر شدید، این موسسه یک پنل دانش آموزی به شما اختصاص می دهد که در آن جا بسیاری از اتفاقا خوب انتظار شما را می کشد! بیش از این زمان را از دست ندهید زیرا برای قبولی در رشته پزشکی نباید دقیقه ها و یا حتی ثانیه ها را از دست بدهید. یادتان باشد که همیشه حرف آخر را ما می زنیم! یقین داشته باشید که تا شما را به سرمنزل نهایی نرسانیم، شما را تنها نخواهیم گذاشت. پس با هم، در کنار هم تا رسیدن به موفقیت…

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!