آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر کجاست ؟

آدرس دفتر مرکزی نزدیک به یک دهه است که از شروع فعالیت مجموعه ی حرف آخر می گذرد. آن زمان که در فضایی کوچک استارت کار را زدیم، هیچ گاه گمان نمی کردیم که روزی به این وسعت محبوب دانش آموزان کنکوری شویم. آن دوران فقط دانش آموزان محدوده ی خودمان با ما در ارتباط بودند، اما در خیالمان محبوبیت کشوری را در سر می گذراندیم. بسیاری از اطرافیانمان با تمسخر به این خیال ما می خندیدند و مدام در حال دلسرد کردن ما بودند. اما ما یاد گرفته بودیم که ناشنوا باشیم، زمانی که از محال بودن آرزویمان سخن می گویند!

 

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

 

پر قدرت به تلاش خود ادامه دادیم، از خطرها نهراسیدیم، از شکست ها درس گرفتیم و همواره دغدغه مان موفقیت دانش آموزان کنکوری بود و هیچگاه منافع مالی را بر آن ها ترجیح ندادیم. به یاری خدا امروز پس از گذشت نزدیک به ده سال، بر قله ی موفقیت ایستادیم و بهترین موسسه کمک آموزشی در زمینه ی کنکور به حساب می آییم. شاید گمان کنید زمانی که موفقیت حاصل شد، دیگر همه چیز تمام شده و راحت می توانید به استراحت بپردازید! اما بایستی خدمتتان عرض کنیم که زمان حاصل شدن خواسته ها، تلاش هایتان باید دو چندان شود. زیرا رسیدن به خواسته راحت تر از حفظ خواسته است. همیشه حفظ کردن مواضع و موفقیت ها سخت بوده است. زیرا زمانی که خواسته ی شما احقاق می شود، بسیاری از افراد هستند که توانایی دیدن این موفقیت را نداشته و تلاش می کنند تا شما را به زمین بزنند.

شاید این اواخر به خوبی دیده باشید، افراد تنگ نظری که هزاران حاشیه ی بی پایان برای موسسه حرف آخر به وجود آوردند تا جلوی پیشرفت این مجموعه را بگیرند. الحق و الانصاف که از هیچ تلاشی هم فروگذار نکردند! اما حرف آخر همیشه با کیفیت و خدمات منحصر به فردی که به دانش آموزان خود ارائه کرده است، سبب شده تا هیچ حرف ناحقی نتواند به این مجموعه آسیب بزند.

خواندن مقاله
شماره کارت موسسه حرف آخر

بهترین ها اینجا جمع اند!

همواره یکی از مشکلاتی که به شدت گریبانگیر داوطلبان کنکور سراسری می باشد، موضوع تدریس های نوین بر پایه ی تست های جدید کنکور است که معمولا توسط اساتید انجام نمی شود. سوالات سال های اخیر کنکور سراسری این گرا را به ما می دهند، که دیگر زمان مطالعه ی تک بعدی کتب درسی و به دنبال آن کسب رتبه ی مطلوب تمام شده است. اکنون برای دستیابی به رتبه های عالی نیاز است که چیزی فراتر از مطالب روتین کتاب درسی باشیم.

برای احقاق این موضوع بایستی حتما از اساتید متخصص در این حوزه استفاده کرد. البته اساتید خبره و زبده در این زمینه کم تعداد هستند اما مدیریت مجموعه یعنی استاد عبدالرضا منتظری با گردهم آوردن بزرگان حوزه های درسی در کنار یکدیگر، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید از بهترین اساتید کشوری بهترین بهره را ببرید.

اگر پکیج حرف آخر را تهیه کرده و آن را مشاهده کرده باشید، قطعا از محتواهای ارائه شده متعجب شده اید. در این مجموعه همه چیز به صورت تمثیلی و با استفاده از انیمیشین های فوق العاده جذاب ارائه شده است. یکی از شیوه های منحصر به فرد حرف آخر در تدریس مباحث استفاده از روش الگوسازی است. این روش باعث می شود که مباحث و دروس به صورت عمیق در ذهن داوطلب ذخیره شده و در مواقع حل تست به سرعت آن را مرور کرده و به پاسخ دست پیدا کند.

از اصالت محصول مطمئن شوید

اخیرا با توجه به رشد چشمگیر مجموعه ی حرف آخر در زمینه ی تدریس و حل تست ها، افراد سودجو به دنبال این بوده اند تا با فروش محصولات تقلبی و یا حتی سوء استفاده مالی از دانش آموزان هم سود مالی کسب کنند و هم برند حرف آخر را تخریب کنند.

برای جلوگیری از این اتفاق می توانید با پشتیبانان فروشگاه حرف آخر که در ساختمان مرکزی مجموعه مستقر هستند ارتباط برقرار کنید. کارشناسان و پشتیبانان مجموعه حرف آخر ابتدا از مشخصات فردی شما مطلع شده و با ارزیابی وضعیت تحصیلی شما، پکیج های مناسب را پیشنهاد خواهند داد.

نکته ی حائز اهمیت در این باره این است که کلیه ی امور مشاوره به دانش آموزان و داوطلبان پر تلاش کنکور سراسری به صورت رایگان انجام خواهد شد و از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر کجاست ؟

 

آدرس دفتر حرف آخر کجاست ؟

بسیاری از دانش آموزان کنکوری که در صدد خرید پکیج های مجموعه ی حرف آخر هستند، کنجکاو هستند تا بدانند دفتر مرکزی این مجموعه در کجا واقع شده است؟

دوستان عزیز دفتر مرکزی مجموعه در شهر تهران واقع شده است. علت اصلی آن هم این است که دفتر در پایتخت باشد تا افراد از اقصی و نقاط کشور توانایی برقراری ارتباط با مجموعه را داشته باشند و همچنین امکانات و تجهیزات به گونه ای باشد که بتوان خدمات کشوری را ارائه کرد.

دفتر مرکزی مجموعه با تعداد زیادی از اساتید، کارشناسان، مشاوران، پشتیبانان و پرسنل در حال خدمت رسانی به دانش آموزان این مرز و بوم می باشد. اگر تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه را داشته باشید، خواهید دانست که در صورت داشتن اشکال و یا حتی سوال، عوامل مجموعه به سرعت با شما ارتباط برقرار کرده و در اسرع وقت مشکلتان را مرتفع کرده اند.

خواندن مقاله
شماره تماس حرف آخر

همچنین با تماس با کارشناسان مجموعه در دفتر مرکزی، می توانید نمونه تدریس حرف آخر را دریافت کنید. با مشاهده ی این نمونه با ریتم و شیوه ی آموزشی حرف آخر آشنا خواهید شد. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت مجموعه، رتبه های برتری که با این واحد آموزشی توانسته اند به موفقیت برسند را مشاهده کنید.

در وب سایت مجموعه علاوه بر قسمت فروشگاهی و فروش محصولات، مقاله های مفید و کاربردی قرار گرفته است که با مطالعه ی آن ها تکنیک ها و ترفندهای فوق العاده ای را خواهید آموخت. اگر در مقطع کنکور و آزمون سراسری قرار دارید، حتما با مجموعه ی حرف آخر در ارتباط باشید. ما شما را تا رسیدن به دانشگاه و رشته ی مورد علاقه تان همراهی می کنیم!

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان انقلاب، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر داش آموز عزیز قبل از رفتن حتما قبلش با مشاور خود تماس گرفته و با شماره دفتر مرکزی تماس بگیرد

برای دانش آموز بتدایی برو سایت اجی مجی

آدرس درفتر آخر کجاست ؟

تهران، میدان انقلاب، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر

 

ساعت کاری دفتر موسسه حرف آخر؟

دفتر موسسه از ساعت 10 تا 5 بعد ظهر هستند

 

چطور هماهنگ کنم برای رفتن به دفتر موسسه ؟

قبلش باید با مشاور خودتون هماهنگ کنید خواهشا قبلش تماس بگیرید

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!