بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور موسسه حرف آخر

استاد علیرضا یوسفیان پور

بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور موسسه حرف آخر

درس دین و زندگی یکی از دروس مهم در کنکور است که موفقیت در این درس با عث تغییرات بسیار مثبتی در رتبه شما می‌شود. دین و زندگی که یک درس مفهومی- حفظی است، نیاز به شیوه بخصوصی در یادگیری دارد. داشتن یک استاد مسلط به این درس باعث می شود تا کار دانش آموز تا حد زیادی راحت شود.

استاد علیرضا یوسفیان پور

 علیرضا یوسفیان پور یک استاد برجسته دین و زندگی در موسسه حرف آخر است. او با استفاده از متدهای نوین و روش های خلاقانه باعث می شود که این درس تا حدود زیادی برای دانش آموز آسان گردد. روش علیرضا یوسفیان پور به شکلی است که مطالب در حافظه ثبت می شود و به راحتی از آن گذر نمی کند. علیرضا یوسفیان پور که خود یکی از افراد برتر در کنکور است، روش های درست برخورد با تست های کنکور را بیش از هر کسی می داند و با دانش آموز به راحتی می تواند ارتباط برقرار کند و رمز موفقیت را به دانش آموزان آموزش دهد.

علیرضا یوسفیان پور جز چهره های سرشناس است که بارها در تلویزیون حضور به هم رسانیده است و دارای چهره ای آشناست. استاد علیرضا یوسفیان پور در موسسه حرف آخر پکیج درسی کامل درس دین و زندگی را ارائه داده است. این پکیج به راحتی در سایت حرف آخر قابل خریداری است. او همچنین مولف اولین کتاب مصور دین و زندگی است که با استفاده از انیمیشن دروس را به راحتی آموزش داده است. او همچنین معلم برتر از سوی آموزش و پرورش شناخته شده است و در بسیاری از شهرهای ایران برای آموزش دین و زندگی حضور داشته است.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

روش تدریس دینی زندگی چطوره ؟

علیرضا یوسفیان پور می‌تواند یک استاد ماندگار برای هر دانش آموزی باشد. او با شیوه منحصر به فردی که دارد باعث می شود که درس دین و زندگی که یک درس تاثیرگذار در کنکور است، با درصد بسیار بالایی پشت سر گذاشته شود. او شیوه جالبی را برای دانش آموزانش در نظر می‌گیرد. در واقع استاد یوسفیان پور، خواندن اصولی دین و زندگی را در واقع خواندنی چندباره می‌داند که هر بار نفوذ این مطالب در ذهن بیشتر می‌شود. موفقیت در تست های دین و زندگی و به چالش کشیدن مغز در هنگام رویارویی با یک تست دینی درواقع یک مهارت است که توسط استاد یوسفیان پور به دانش آموزان آموزش داده می شود.

بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور

 استاد یوسفیان پور معتقد است که لازمه­ی موفقیت در درس دین و زندگی  خوانش چند باره­ی یک مطلب است. او تاکید می کند که برای موفقیت در این درس لازم است که برای یک بار درس دین و زندگی را به صورت روزنامه وار بخوانید و سپس مطالب مهم آن را بیشتر بخوانید و زیر پاراگراف های مهم را خط بکشید و این مطالب را بارها بخوانید. خوانش چند باره­ی یک مطلب باعث می­شود که آن مطلب در ناخودآگاه شما و یا حافظه طولانی مدت­تان ثبت شود و به راحتی پاک نشود.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

پس به غیر از درس دین و زندگی، برای موفقیت در تمام دروس، پشتکار، تلاش، خوانش و تمرین اهمیت بسیار زیادی دارد. مطالب کنکور نباید به صورت یک شبه در ذهن شما ثبت شود، بلکه باید به صورت طولانی مدت بخشی از ذهن شما را درگیر کند.

پکیج های دین زندگی تولید شده توسط استاد یوسفیان پور

دین زندگی حرف آخر

پکیج دینی دهم حرف آخر

دینی دوازدهم حرف آخر حاوی چه مطالبی است؟

دینی یازدهم حرف آخر

 

برای خرید پکیج ابتدایی فقط موسسه اجی مجی با خیال راحت بررسی بفرمایید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!