بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

عربی یکی از سخت ترین و البته مهم ترین دروس کنکور است. تجربه نشان داده است که حتی چند صدم بالا و پایین زدن درصد عربی می تواند در رتبه­ی کنکور شما موثر باشد. درس عربی همان قدری که میتواند حفظی باشد، مفهومی نیز هست. معمولاً حتی باهوش ترین شاگردها نیز در درس عربی با مشکلات مختلفی روبرو هستند که به راحتی با انتخاب موسسه درس آخر می­توانند از پس مشکلات این درس بر بیایند. استاد خوب در درس عربی کنکور بسیار مهم و موثر است.

بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

 

 استاد محمد واعظی مدرس عربی در موسسه حرف آخر است. این استاد سرشناس سال‌های طولانی است که در تدریس درس عربی بسیار موفق است.  محمد واعظی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عربی دانشگاه علامه طباطبایی است. در درس عربی کنکور یکی از مهمترین مسائل شیوه بیان استاد و طرز صحیح گفتگو با دانشجوها و ارتباط دادن  جو کلاس با درس است. شیوه­ی  بیان استاد محمد واعظی باعث شده است که نکات بسیار سخت و غیرقابل فهم درس عربی برای دانش آموزان بسیار قابل فهم و شیرین شود.

 محمد واعظی کتاب ها و جزوات بسیار مهمی را در حوزه های مختلف درس عربی به رشته تحریر در آورده است که در قالب پکیج های مختلف تحت نشر حرف آخر به چاپ رسیده است. تهیه این پکیج ها به راحتی از طریق سایت حرف آخر امکان پذیر است.

 با ورود به سایت موسسه حرف آخر می توانید از قیمت پکیج های آن اطلاعات پیدا کنید. پکیج درس عربی موسسه حرف آخر با استفاده از تصاویر انیمیشن، مطلب را برای دانش آموز بسیار قابل فهم کرده است و هوش تصویری دانش آموز را همگام با  فهم درس عربی هماهنگ کرده  است.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

 استفاده از تصاویر پویانمایی و متحرک در هر درسی مخصوصاً درسی مثل عربی باعث تقویت هوش تصویری می­شود و در جایی از کنکور که مطلب را به کلی فراموش کردید، این تصاویر  به کمک شما می­آیند. درس عربی باید به قدری برای شما تکرار شود که مثل زبان خودتان قابل فهم شود. این شیوه چون معمولاً زمان طولانی را به خودش اختصاص می­دهد، داشتن یک استاد مجرب مثل استاد واعظی باعث می­شود فهمیدن درس عربی به راحتی امکان پذیر شود. تجربه نشان داده است که یک استاد خوب و معتبر می­تواند یک درس را برای ما به درس مورد علاقه مان تبدیل کند.

تدریسهای عربی استاد واعضی رو میتونید دریافت نمایید

تدریس های درس عربی

دلایل انتخاب عربی جامع حرف آخر

اهمیت دروس در موسسه حرف آخر:

هر درس در کنکور ضریب مخصوص به خودش را دارد که این ضریب بر اهمیت آن درس در کنکور تاثیر می گذارد. برای مثال عربی کنکور ضریب دو دارد، بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. چنانچه درصد خوبی در این درس بگیرید، آن درصد ضریب دو به خودش می‌گیرد و رتبه شما را بهتر می‌کند و اگر  عربی را با درصد پایینی پشت سر بگذارید، این ضریب حتی اگر منفی هم باشد ضرب در دو می شود و رتبه شما را به پایین می‌کشاند. بنابراین درس عربی در کنکور با اهمیت است و نیاز به تلاش زیادی دارد.

بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

اگر فهم عربی برای شما سخت است، نیازی به آزار دادن خودتان ندارید. بلکه با انتخاب یک موسسه خوب مثل موسسه حرف آخر و استاد مجربی مثل استاد محمد واعظی می توانید به آن چیزی که می خواهید برسید. موسسه حرف آخر یک موسسه معتبر با اساتید بسیار سرشناس است که تمام دروس کنکور را به شما با بیشترین بازدهی آموزش می دهد.

با ثبت نام در موسسه حرف آخر شما می توانید از مشاورین ۲۴ ساعته این موسسه استفاده کنید و تمام سوالات خود را از آنها بپرسید. همچنین از طریق این موسسه به شما برنامه های درسی داده می شود که طبق آن پله پله به موفقیت برسید. همچنین آزمون هایی در این مجموعه برای سنجش شما برگزار می شود که این آزمون ها شبیه سازی به کنکور هستند که حاصل تلاش شما را هر چند وقت یکبار مشخص می­کنند. این موسسه تلفیقی از اساتید بسیار مجرب با طرز آموزش خاص، کتاب های بسیار معتبر و پکیج های بسیار کاربردی است.

 

 انتخاب یک موسسه خوب برای یک کنکوری مثل چراغ راه می­ماند. با انتخاب موسسه حرف آخر به جای آنکه ساعت ها تلاش شما بی نتیجه باشد، به شما برنامه­ای دقیق داده خواهد شد که بر اساس آن به تمام مطالبات خود دست خواهید یافت.

 بسیاری از کنکوری ها در سالهای پیش از کنکور دچار سرگردانی برای خرید کتاب یا انتخاب استاد مناسب هستند. موسسه حرف آخر تمام کتاب­های مورد نیاز کنکوری ها را در قالب پکیج های بسیار کاربردی در اختیار دانش آموزان قرار می­دهد. با ورود به سایت موسسه حرف آخر هر دانش آموز می­تواند پنل دانش آموزی خود را بسازد  و راهنمایی های ثبت نام کلاس را بخواند.

با تماس با ما موسسه می­توانید از هزینه­ ی سایر کلاس ها آگاهی پیدا کنید. هم­چنین هزینه­ی پکیج های درسی داخل خود سایت مشخص شده اند. این پکیج ها بسیار کامل هستند و تحت انتشارات خود موسسه حرف آخر توسط بهترین اساتید این موسسه به چاپ رسیده اند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!