شماره کارت حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر

تقریبا در حال حاضر، همه ی دانش آموزان کنکوری حرف آخر  را می شناسند. این مجموعه که کم کم آماده می شود تا تولد 8 سالگی خود را پشت سر بگذارد، توانسته رضایت مطلوبی از مخاطبان خود را جذب کند.دانش آموزان و داوطلبان پر تلاش و پویای کنکور، این مجموعه را با روش های منحصر به فرد و خاص خود همچون استفاده از الگو، تصویرسازی و انیمیشن ها جذاب می شناسند.

با توجه به پیشرفت و رشد چشمگیر مجموعه در زمینه ی محصولات کنکوری در داخل کشور، بسیاری از دانش آموزان کنکوری تصمیم به خرید محصولات و پکیج ها به صورت اینترنتی در فروشگاه حرف آخریا غیر حضوری می گیرند. در این بین افرادی سودجو هستند که با تله گذاری، خریداران را ترغیب می کنند تا با ارائه درگاه نامعتبر یا شماره کارت جعلی، واریز خود را به حساب شخصی شان انجام دهند. به همین خاطر حتما توجه داشته باشید که از طریق ارتباط با مشاورین حرف آخر، مسیرهای اصلی و صحیح پرداخت را شناسایی کنید.

برای خرید محصولات مجموعه فقط و فقط دو راه وجود دارد. ابتدا اینکه به وب سایت حرف آخر مراجعه کرده و در فروشگاهی اینترنتی مجموعه، خرید خود را با امنیت بالا انجام دهید. راه دوم اینکه با تماس با کارشناسان مجموعه و اخذ شماره کارت اصلی موسسه خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید.

شماره کارت موسسه حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر

شماره حساب موسسه حرف آخر پشتیبانان مجموعه بخواهید!

کافیست تا سری به مجموعه های فروش محصولات کمک آموزشی کنکوری بزنید، با انبوهی از موسسات و گروه ها مواجه خواهید شد که هر کدام با شیوه ای معین اقدام به فروش محصولات خود کرده اند. تمامی اساتید و عزیزانی که در مسیر کمک به دانش آموزان کنکوری در حال تلاش هستند، برای ما قابل احترام بوده و سپاسگزارشان هستیم؛ اما روی صحبت ما با مجموعه های سودجو و جعلی هستند که اقدام به کپی کردن محصولات دیگر مجموعه ها کرده و از آن کسب درآمد می کنند. این کار نه تنها مشکل شرعی داشته بلکه از نظر اخلاقی و انسانی هم حرکتی منفور به حساب می آید.

خواندن مقاله
شماره تماس حرف آخر

همانگونه که می دانید در حال حاضر مجموعه ی حرف آخر، معتبر ترین و بهترین مجموعه ی آموزشی کشور شناخته می شود. در همین راستا، بسیاری از مجموعه های آماتور در تلاشند تا محصولات خود را با برند معتبر حرف آخر به فروش برسانند. به همین خاطر خریداران بایستی خیلی مواظب باشند تا در دام این افراد کلاهبردار نیافتند!

همواره مجموعه به دنبال حفظ منافع دانش آموزان زیر مجموعه ی خود بوده است و در همین راستا در این پست شماره حساب و شماره کارت اصلی و معتبر مجموعه را خدمت شما خوبان معرفی می کنیم تا از ضرر و زیان مشتریان خوبمان جلوگیری کنیم. ناگفته نماند با توجه به اینکه مسیرهای پرداختی با وضوح در اینجا اعلام شده است، اگر خدایی ناکرده دانش آموزی محصولات فیک و جعلی دیگر افراد را با نام موسسه حرف آخر خریداری کرد، در این رابطه مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

در وهله ی اول که اولویت‌تان این باشد که از فروشگاه اینترنتی مجموعه خرید کنید، تا هم از نظر اصالت محصول اطمینان خاطر داشته باشید و هم از نظر درگاه پرداختی. حال اگر باز هم امکان خرید اینترنتی نداشتید، کافیست تا با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. در این رابطه می توانید هم از طریق تماس و هم از طریق پیامک شماره کارت مجموعه حرف آخررا استعلام کنید.

واریز، فقط به حساب استاد منتظری

امروزه با توجه به سهولت در امر واریز یا همان کارت به کارت، خریدهای غیر حضوری بیش از پیش افزایش یافته اند. به همین خاطر افراد با خرید از این مسیر رابطه بهتری دارند. برای راحتی مشتریان، خرید از طریق کارت به کارت را هم مهیا کرده ایم.

برای انتقال وجه به حساب مجموعه ی حرف آخر، فقط یک مسیر وجود آن هم شماره کارت بانک مسکن استاد عبدالرضا منتظری. هرگونه شماره کارت یا شماره حساب دیگری به غیر از این نام مورد تایید مجموعه نبوده و از واریز وجه به آن به شدت خودداری کنید.

استاد منتظری برای اکثر دانش آموزان کنکوری شناخته شده می باشد. ایشان از اساتید مجرب و زبده درس ریاضیات بوده که آوازه شان در گوش همه ی دانش آموزان کنکوری پیچیده است. برای اطلاع از این شماره حساب حتما با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید و قبل از واریز حتما با کارشناسان هماهنگ کنید و پس از عملیات بانکی هم مجدد اطلاعات خود را برای مجموعه بفرستید.

برای ارتباط راحت دانش آموزان با مجموعه شماره تماس هایی در زیر ارائه شده است که می توانید در هر موقع از شبانه روز با آن ها تماس گرفته و سوالات خود را در این زمینه مطرح کنید. به علت ترافیک بالای تماس ها ممکن است نتوانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید که در این صورت، در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران با شما تماس خواهند گرفت.

 

شماره کارت حرف آخر

اگر تصمیم به خرید  پکیج حرف آخر دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه مجموعه از جزییات دقیق پک مطلع شود. در وب سایت فروشگاه برای هر محصول توضیحات کامل عنوان شده است که پس از مطالعه ی آن می توانید با اطمینان خاطر، خرید خود را انجام دهید.

خواندن مقاله
موسسه حرف آخر کلاهبردار است

اگر برای آینده خود ارزش قائل هستید و می خواهید که تمامی تلاش هایتان به ثمر بنشیند، از هیچ اقدام موثری دریغ نکنید. توجه داشته باشید که کنکور سال های اخیر به گونه ای نلوده است که دانش آموزان بتوانند به تنهایی از پس آن بربیایند. به همین خاطر نیاز است تا زیر نظر اساتید مجرب و زبده کشوری، ترفند ها و تکنیک های حل سریع تست ها را بیاموزید. اگر به دنبال اساتید پروازی و متخصص کنکوری هستید به شما تبریک می گوییم، زیرا به خوب جایی آمده اید! حرف آخر، کلکسیونی از اساتید حرفه ای کنکور است که با آموزش های این عزیزان می توانید در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول شوید.

سال کنکور، سالی نیست که در آن مجال از دست دادن فرصت ها را داشته باشد. ارزش تک تک ثانیه ها را روز قبل از کنکور متوجه خواهید شد. پس تا دیر نشده، سریعا با کارشناسان حرف آخرارتباط برقرار کنید تا از موفقیت جا نمانید.

راستی دوستان گرامی برای فرزند دلبند ابتدایی ما سایت اجی مجی رو بهتون معرفی میکنیم بهترین موسسه برای ابتدایی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!