tamasbama3

تماس با حرف آخر


تماس موسسه حرف آخر

به جرات می توان گفت موسسه حرف آخر، بهترین انتخاب برای کسب رتبه ی مورد علاقه در آزمون سراسری می باشد.هر چقدر هم که بخواهیم از حساسیت کنکور کم کنیم اما باز هم بایستی بپذیریم که کنکور سراسری یکی از مهمترین گذرگاه های زندگی هر شخص محسوب می شود. اینکه بسیاری از دانش آموزان آینده ی زندگی خود را به این آزمون چهار ساعته گره می زنند، سبب می شود که دوران ویژه ای را بگذرانند. یقینا کنکور سال های اخیر با کنکور سال های قبل تفاوت فاحشی داشته است. در گذشته روند آزمون سراسری به گونه ای بود که دانش آموزان با تلاش های فردی می توانستند در این آزمون نتایج قابل قبول و مناسبی را کسب کنند؛ اما مفهومی شدن سوالات در سال های اخیر باعث شده است که دیگر برای کسب رتبه های فوق العاده، به تنهایی نتوانند از پس این غول بی شاخ و دم برآیند! به همین منظور نیاز است که از مجموعه های کمک آموزشی استفاده کنند.

tamasbama3

تماس با حرف آخر

برای موفقیت در کنکور نیاز است که یار و همدمی متخصص و کاردان در همه ی زمینه ها کنار شما باشد. کنکور سراسری جدالی است، که برای موفقیت در آن بایستی در تمامی ارکان و زمینه ها عالی ظاهر شوید. برای محقق شدن این امر نیاز است که برنامه ریزی صحیح، مدون و اصولی داشته باشیم تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود. مجموعه ی حرف آخرآماده است تا از هر موقع که شما تصمیم گرفتید، به شما ملحق شده و تا لحظه ی موفقیت کنارتان باشد!

هیچ ابهامی در ذهنت باقی نگذار!

متاسفانه با توجه به رشد قارچ گونه مجموعه های کمک آموزشی و کنکوری، بسیاری از دانش آموزان در هنگام مواجهه با مرکز مختلف دچار ابهام و تردید می شوند. ما به همه ی دانش آموزان و داوطلبان حق می دهیم که اعتمادشان به موجب سوء استفاده سودجویان خدشه دار شده باشد؛ اما با اندکی کند و کاو و همچنین بررسی ابعاد مختلف آموزشی می توان به اصالت و کیفیت مراکز پی برد.

در همین راستا در این قسمت انواع مسیرها و کانال های ارتباطی را برای شما تعبیه کرده ایم تا به راحتی شبهات و ابهامات خود درباره مجموعه ی حرف آخررا برطرف کنید. مسیرهای ارتباطی به گونه ای طراحی شده اند که در هر ساعت از شبانه روز می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

خط مشی حرف آخرهمواره بر محور شفاف سازی برنامه های مجموعه بوده است. به همین منظور از هیچ سوال یا ابهامی که در ذهنتان صورت می گیرد، واهمه نداشته باشید. به راحتی با مجموعه ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالتان را بگیرید. ما بر این باور هستیم که اگر همه چیز به صورت شفاف و واضح برای داوطلبان شرح داده شود، هیچ داوطلبی پیدا نمی شود که موسسه حرف آخر را انتخاب نکند!

بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری با مشکل برنامه ریزی در برنامه های خود مواجه هستند. در رفع این دسته از نیازهای داوطلبان، مجموعه ی حرف آخربا بهره گیری از تیم تخصصی مشاوران، بستری فراهم کرده است تا دانش آموزان با روش های اصولی برنامه ریزی آشنا شوند. کافیست با مشاوران مجموعه تماس حاصل کنید، و از روند انجام مراحل برنامه ریزی مطلع شوید.

tamasbama1

پشتیبانان مشاورین حرف آخر

 شماره تماس پشتیبانی حرف آخر

به جرات می توان گفت که یکی از منحصر به فرد ترین قسمت ها در مجموعه، پشتیبانان و مشاورین حرف آخرمی باشد. یکی از عواملی که مشاوران مجرب کنکور به آن اعتقاد دارند، موضوع پیگیری امور و تحت کنترل قرار دادن شرایط است که معمولا داوطلبان از آن غافل می شوند. برای اینکه از روند رشد و همچنین موقعیت تحصیلی خود مطلع شوید، نیاز است که همواره توسط افراد مجرب بازنگری شوید، که خوشبختانه این مهم را مشاورین حرف آخر محقق کرده اند.

یکی دیگر از مشکلاتی که در زمینه ی مجموعه های کمک آموزشی برای خریداران پیش می آید، بحث مشکلات فنی در پخش و اجرای محصولات می باشد. به هرحال سیستم های رایانه ای در هر خانه در زمینه تجهیزات و توانایی متفاوت هستند؛ به همین منظور وقوع برخی مشکلات بدیهی است. پشتیبانان فنی در هر لحظه آمادگی این را دارند که با راهنمایی شما مشکل پیش آمده را مرتفع کنند.

بسیاری از داوطلبانی که قصد خرید مجموعه های کمک آموزشی را دارند، با سوالاتی مواجه می شوند که آیا این مجموعه برای سطح ما مناسب است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال کافیست تا با شماره های قرار گرفته در زیر تماس برقرار کرده و با اطلاعات دقیقی که از خود به کارشناسان مجموعه می دهید، برای شما تعیین می کنند که کدام مجموعه برای شما مناسب است و حتی روش استفاده از آن هم برای شما تعیین می شود.

شماره تماس:

09108556719

همچنین اگر برای اطمینان خاطر بیشتر نیاز به تست عینی داشتید، می توانید با کارشناسان مجموعه هماهنگ کنید تا نمونه تدریس حرف آخربرای شما ارسال شود. کافیست فقط چند دقیقه از آموزش های تدریس شده در مجموعه را مشاهده کنید، آنگاه خودتان را در دانشگاهی که آرزویش را دارید، خواهید دید!

اگر تا به اینجای کار عملکرد خوبی نداشته اید، اصلا نگران نباشید!

اگر تا به امروز نتایج ضعیفی گرفته اید، اصلا خودتان را نبازید!

اگر پایه ی ضعیفی در دروس دارید، به هیچ عنوان نگران نباشید!

tamasbama2

 

 شماره تماس مشاورین حرف آخر

پکیج حرف آخردر همه ی دروس به گونه ای تعبیه شده است که تمامی ضعف های دانش آموزان را پوشش داده و برای همه ی سطوح از داوطلبان قابل استفاده خواهد بود.

محصولات مجموعه به گونه ای قیمت گذاری شده اند، که تمامی اقشار جامعه توانایی استفاده از آن را داشته باشند. هدف ما این است که نگذاریم هیچ دانش آموز مستعد و توانمندی در کشور، به علت کمبود مالی، از امکانات بی بهره بماند.

حتما از طریق راه های ارتباطی که در زیر ارائه شده است، با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و ضمن مشاوره ی رایگان، از هدیه ی مجموعه هم بهره مند شوید. پس فرصت را از دست ندهید که برای یک دانش آموز کنکوری، یک ثانیه هم غنیمت است! معطل کنید و با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

برای دریافت محصول ابتدایی دیگه جای نگرانی نیست موسسه اجی مجی با خیال راحت خرید کنید

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!