موسسه کنکوری حرف آخر

ثبت نام حرف آخر چه کارهایی انجام دهیم؟

برای ثبت نام حرف آخر چه کارهایی انجام دهیم؟

موسسه حرف آخر خدمات خود را در سایت حرف آخر برای دانش آموزان ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از این خدمات ابتدا اقدام به ثبت نام در حرف آخر کنید. داوطلبان می‌توانند با ثبت نام در سایت حرف آخر از مزایای زیادی برخوردار شوند. برای خرید پکیج‌های حرف آخر از سایت و ارتباط با مشاورین حرف آخر شما باید در سایت ثبت نام کنید.

فرآیند ثبت نام در حرف آخر بسیار ساده است و شما با وارد کردن چند اطلاعات می‌توانید عضوی از حرف آخر باشید. برای ثبت نام شما باید ابتدا مشخصات فردی که شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و سال تولد است را وارد کنید. سپس اطلاعاتی همچون آدرس، اطلاعات تحصیلی و نحوه آشنایی خود با موسسه حرف آخر را وارد کرده و جزو حرف آخری‌ها خواهید شد.

ثبت نام در حرف آخر

با ثبت نام در حرف آخر از چه مزایایی بهره‌مند می‌شویم؟

زمانی که شما در سایت حرف  آخر ثبت نام کنید، از یک جلسه مشاوره رایگان بهره‌مند خواهید شد. پس از ثبت نام در حرف آخر ، مشاوران حرف آخر با شما تماس می‌گیرند. شما می‌توانید سوالات خود درباره پکیج‌های حرف آخر را از مشاوران ارشد حرف آخر بپرسید. اگر دانش آموز کنکوری باشید، برنامه‌های مختلفی که برای دانش آموزان کنکوری وجود دارد،‌ به شما معرفی خواهد شد. ما برای دانش آموزان کنکوری برنامه‌های ویژه‌ای برای مطالعه و مرور درس‌ها داریم که می‌توانند در مدت زمانی نسبتا کوتاه به تمامی دروس کنکوری مسلط شوند.

قیمت محصولات حرف آخر در مقایسه با کیفیت بالای آن، کم است و شما می‌توانید با هزینه‌ای مناسب این پکیج‌ها را تهیه کنید. ما برای افرادی که اقدام به ثبت نام در حرف آخر می‌کنند، تخفیف در نظر گرفتیم. شما می‌توانید تمامی محصولات حرف آخر را با هزینه‌ای کمتر در سایت حرف آخر تهیه کنید.

برای افرادی که در سایت حرف آخر ثبت نام می‌کنند، این امکان فراهم شده که بتوانند در طرح نخبگان حرف آخر نیز ثبت نام کنند. طرح نخبگان حرف آخر برای دانش آموزان کنکوری بسیار مناسب است. در این طرح برای مطالعه دروس، یک برنامه ریزی دقیق تدوین می‌شود. دانش آموزان این طرح می‌توانند از پکیج مشاوره اساتید حرف آخر بهره ببرند و با مشاوران انگیزشی حرف آخر نیز ارتباط بگیرند تا برای موفق شدن در کنکور انگیزه بگیرند. ظرفیت این طرح محدود است و برای تعداد مشخصی از دانش آموزان در نظر گرفته شده است. اگر شما ثبت نام در حرف آخر کرده باشید، از مزایای این طرح برخوردار خواهید شد.

از جمله خدمات دیگری که ما برای افراد ثبت نام کننده در سایت حرف آخر در نظر گرفتیم، ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر است. رتبه برترهای حرف آخر کسانی هستند که با مشکلاتی که در مسیر موفقیت کنکور وجود دارد، دسته و پنجه نرم کرده‌اند. این افراد از پکیج‌های حرف آخر استفاده کرده‌اند و اطلاعات خوبی درباره آن دارند. شما می‌توانید درباره پکیج‌ها و سختی‌های راه از این افراد راهنمایی بگیرید.

برنامه ریزی تحصیلی رایگان از دیگر خدمات موسسه حرف آخر به دانش آموزانی است که ثبت نام در حرف آخر را انجام داده‌اند. همانطور که می‌دانید برای اینکه نتایج خوبی در کنکور یا امتحانات پایان ترم بگیرید، باید یک برنامه ریزی خوبی نیز داشته باشید. برنامه ریزی باید با شناخت از مباحث درسی، توانایی و سطح تحصیلی شما باشد. برای دریافت چنین برنامه‌ای قطعا باید هزینه زیادی بپردازید. اما ما این امکان را برای افرادی که در سایت حرف آخر ثبت نام می‌کنند، به صورت رایگان فراهم کرده‌ایم.

مشاوران ارشد حرف آخر ابتدا اطلاعاتی که شما هنگام ثبت نام در حرف آخر تکمیل کرده‌اید را مطالعه می‌کنند. با توجه به شرایط شما، برنامه تحصیلی در اختیارتان قرار می‌دهند. این مشاوران می‌توانند پکیج‌های مناسب با شرایط تحصیلیتان به شما معرفی کنند. اگر به برنامه‌های مشاورین حرف آخر توجه کنید و به برنامه‌ای که برای شما در نظر می‌گیرند توجه داشته باشید،‌ می‌توانید نتایج خوبی به دست بیاورید.

شما پس از ثبت نام در سایت حرف آخر یک پنل دانش آموزی خواهید داشت. در پنل دانش آموزی امکان ارسال پیام وجود دارد و شما می‌توانید هر ساعتی از شبانه روز، سوالات خود را از کارشناسان و مشاوران ارشد حرف آخر بپرسید. شما همچنین می‌توانید اطلاعات مربوط به پکیج‌هایی که خریداری می‌کنید را نیز از این قسمت پیگیری کنید.

به چه محصولاتی می‌توانیم پس از ثبت نام در سایت دسترسی داشته باشیم؟

محصولات حرف آخر در قسمت فروشگاه در سایت قرار دارد و شما می‌توانید با مراجعه به این قسمت بسته‌های آموزشی را ببینید. برای اینکه بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید،‌ می‌توانید از کمک مشاوران ارشد حرف آخر استفاده کنید. مشاورین حرف آخر شناخت کاملی از محصولات دارند و با توجه به سوالاتی که درباره شرایط تحصیلیتان می‌پرسند، می‌توانند یک بسته مناسب در اختیار شما قرار دهند. ما درباره محصولات حرف آخر در صفحه آن محصول نیز اطلاعات کاملی قرار دادیم. با کلیک روی محصولات و هدایت شدن به صفحه فروشگاه حرف آخر می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید.

آیا ثبت نام در سایت حرف آخر برای همه اجباری است؟

خیر، اگر می‌خواهید از مزایایی که پیشتر معرفی کردیم به صورت رایگان بهره‌مند شوید، لازم است در سایت ثبت نام کنید. اما شما می‌توانید بدون ثبت نام در سایت نیز از خدمات موسسه بهره ببرید و پکیج تهیه کنید. پس از آنکه پکیج‌های مورد نظر خود را از سایت حرف آخر مشاهده کردید،‌ می‌توانید با ما تماس بگیرید و نسبت به خرید آنها از روش کارت به کارت اقدام کنید.

آیا برای ثبت نام در حرف آخر باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟

خیر، شما برای ثبت نام در سایت لازم نیست که هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید. تنها با وارد کردن اطلاعات شخصی و تحصیلی می‌توانید به عضویت حرف آخر در بیایید.

حرف آخر برای آموزش دروس مختلف پکیج‌هایی را آماده کرده است. اطلاعات مربوط به این بسته‌های آموزشی در سایت حرف آخر قرار دارد و شما می‌توانید به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. بعلاوه امکان برقراری ارتباط با موسسه و دریافت اطلاعات درباره پکیج‌های حرف آخر برای افرادی که به سایت دسترسی ندارند نیز فراهم شده است. اگر اقدام به ثبت نام در حرف آخر کنید می‌توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید و آخرین تخیف‌ها و پکیج‌های جدید موسسه نیز برای شما ارسال خواهد شد.

خروج از نسخه موبایل