برای دانلود جزوه‌های حرف آخر از چه روشی اقدام کنیم؟

دانلود جزوه‌های حرف آخر

چگونگی دانلود دانلود جزوه‌های حرف آخر


دانلود جزوه‌های حرف آخر

جزوه برای وقتی که زمان زیادی در اختیار ندارید و تنها می‌خواهید مطالب مهم را مرور کنید، بسیار مناسب است. ما برخی از جزوات حرف آخر را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دادیم تا بتوانند از آنها برای مرور درس‌ها استفاده کنند. برای دانلود جزوه‌های حرف آخر می‌توانید از طریق سایت حرف آخر اقدام نمایید یا با مشاوران حرف آخر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برخی از افراد اقدام به سوء استفاده از نام جزوات حرف آخر می‌کنند و پکیج‌ها یا جزواتی را به صورت کپی شده یا دستکاری شده در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند.

این کار نقض حقوق منتشر کننده است و برای افرادی که این کار را انجام می‌دهند، در قانون مجازات تعیین شده است. حتما برای دانلود جزوه‌های حرف آخر از لینک‌هایی که موسسه حرف آخر در نظر گرفته است،‌ اقدام کنید. در اینصورت می‌توانید از اصل جزوه، بدون کم و کاست استفاده کنید و جزو افرادی که اقدام به سرقت ادبی آثار حرف آخر می‌کنند نیز نخواهید بود.

دانلود جزوه‌های حرف آخر

چگونگی دانلود دانلود جزوه‌های حرف آخر

برای چه دروسی می‌توان اقدام به دانلود جزوه‌های حرف آخر کرد؟

شما می‌توانید برای درس ریاضی که توسط استاد منتظری تدریس می‌شود، جزوه حرف آخر را تهیه کنید. استاد منتظری با روشی جدید و با استفاده از الگوسازی ریاضی را به شما می‌آموزند. با این روش شما نیازی به حفظ کردن فرمول‌های متعدد در ریاضیات ندارید. با داشتن یک برنامه مناسب، در مدت زمانی کوتاه و به راحتی می‌توانید ریاضیات را یاد بگیرید. استاد منتظری برای تمام مفاهیمی که بیان می‌کنند برای دانش آموزان مثال می‌زنند تا به صورت کامل مفاهیم را برای دانش آموزان شرح دهند. جزوه ریاضی استاد منتظری به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید آن را از طریق این لینک  دانلود کنید.

استاد منتظری برای مباحث مختلف از جمله مشتق، احتمال، حد و پیوستگی، مثلثات، محاسبات و هندسه جزواتی جداگانه تهیه کرده است. همه این جزوات هم اکنون در دسترس نیست اما می‌توانید جزوه حد و پیوستگی حرف آخر را از روی لینکی که وجود دارد، دانلود کنید.

زیست یکی دیگر از دروسی است که در بین دانش آموزان با استقبال زیادی همراه بوده و افرادی که از این پکیج استفاده کردند، توانستند نتایج خوبی در کنکور تجربی کسب کنند. استاد شعبانی و استاد شاکری با بیانی شیوا و در فضای پرسش و پاسخی پویا،‌ مطالب زیست را کاملا برای دانش آموزان شرح دادند. دپارتمان زیست حرف آخر پکیج‌های مختلفی را برای درس زیست آماده کرده است. شما می‌تواند جزوه نبض زیست حرف آخر را از این لینک دریافت کنید.

خواندن مقاله
لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر مطلع شویم؟

برای زیست گیاهی و زیست جانوری نیز جزواتی توسط استاد شعبانی تهیه شده است. جزوه استاد شاکری با نام الگو تا رتبه زیست حرف آخر نیز وجود دارد و به محض آماده شدن لینک آن، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. این محصولات را می‌توانید از صفحه موسسه حرف آخر ببیند و نسبت به دانلود جزوه‌های حرف آخر از سایت حرف آخر اقدام کنید.

پارادوکس زیست شناسی یکی از محصولاتی است که شامل سوالاتی از مفاهیم مختلف زیست شناسی می‌باشد. در این پکیج تست زدن به شما آموزش داده می شود و می‌توانید به حل تست زیست مسلط شوید. بخش‌هایی از جزوه پارادوکس در سایت حرف آخر قرار داده شده است.

استاد کامیار یکی از اساتید به نام فیزیک در کشور هستند که بسیار خوب فیزیک را تدریس کرده‌اند. مدرس حرف آخر برای آموزش فیزیک، آن را بخش بندی کرده و به صورت تخصصی به تشریح تمامی این بخش‌ها پرداخته است. برای دانلود جزوه‌های حرف آخر ، کافی است روی این لینک کلیک کنید و به صفحه دانلود فایل پی دی اف فیزیک حرف آخر هدایت خواهید شد. در این جزوه مفاهیم مربوط به القای الکترومغناطیسی به صورت خلاصه بیان شده است. بخش‌هایی از جزوه دینامیک نیز برای دانش آموزان در سایت حرف آخر به صورت رایگان قرار گرفته است.

 شیمی یکی دیگر از دروسی است که برای مرور آن به یک جزوه نیاز پیدا می‌کنید. شما می‌توانید جزوات دروس مختلف را در سایت حرف آخر پیدا کنید و زمان خود را به جای جزوه نویسی، صرف مطالعه نمایید. استاد شیروانی شیمی را به دو دسته مفاهیم و مسائل شیمی دسته بندی کرده و هر کدام را در قالب یک پکیج آماده کرده است. مسائل شیمی بخش قابل توجهی از سوالات شیمی را تشکیل می‌دهند و برای اینکه نتایج خوبی در کنکور بگیرید باید به مسائل شیمی نیز مسلط شوید.

خواندن مقاله
چگونه جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشیم؟

در جزوه مسائل شیمی حرف آخر مجموعه‌ای از سوالات وجود دارد که می‌توانید با پاسخ دادن به آنها مجموعه کامل از نکات شیمی در اختیار داشته باشید. استاد شیروانی برای مفاهیم شیمی نیز پکیج آماده کرده‌اند و با مراجعه به آدرس آن می‌توانید به این جزوه دسترسی داشته باشید.

جزوه دینی یوسفیان پور برای اینکه دانش آموزان هنگام مرور دین و زندگی یک کتاب کامل و خلاصه داشته باشند، آماده شده است. این کتاب شامل نکات، آیات و روایات مهم کتاب درسی است و می‌توانید برای کنکور سراسری نیز از این کتاب استفاده کنید. شما می‌توانید از سایت حرف آخر نسبت به دانلود جزوه‌های حرف آخر اقدام نمایید.

برای عربی کنکور نیز جزوه‌ای آماده کردیم تا دانش آموزان برای مطالعه عربی مشکل نداشته باشند. اگر برای موفقیت در کنکور به دنبال یک جزوه کامل و جامع میگردید، می‌توانید از جزوه عربی حرف آخر استفاده کنید.

زبان یکی از دروسی است که دانش آموزان برای یادگیری آن وقت زیادی نمی‌گذارند. اما این مسئله از اهمیت آن کم نمی‌کند. بلکه شما باید از این فرصت استفاده کنید و فاصله خود را با سایر داوطلبان افزایش دهید. استاد محمودی با زبانی شیوا و ساده،‌ مطالب کتاب درسی زبان انگلیسی را برای شما شرح داده‌اند. با استفاده از این پکیج‌ها می‌توانید نتایج خوبی در کنکور سراسری به دست بیاورید. برای اینکه به جزوه زبان حرف آخر دسترسی داشته باشید، باید از طریق سایت موسسه حرف آخر اقدام به دانلود آن نمایید.

ادبیات نیز مهم‌ترین درس عمومی است که کسب نتیجه خوب در این درس، رتبه‌های خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. در ادبیات نیز آرایه‌های ادبی و جزوات قرابت معنایی، جزو مهم‌ترین مطالب ادبیات هستند و برای آنها جزوه در نظر گرفته شده است. در این حوزه ما بخش‌هایی از قرابت  معنایی را برای داوطلبان به صورت رایگان قرار داده‌ایم. جزوه تاریخ ادبیات نیز به زودی در دسترس دانش آموزان قرار می‌گیرد و می‌توانند آن را دانلود کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!