مهندس محمد کرمانیها

مهندس محمد کرمانیها در موسسه حرف آخر


بیوگرافی مهندس محمد کرمانیها در موسسه حرف آخر

 مهندس محمد کرمانیها فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستند. مهندس کرمانیها سالهای طولانی در حوزه مشاوره و برنامه ریزی کنکور در موسسات مختلف فعالیت داشتند و در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران تحصیلی موسسه حرف آخر هستند. سوابق برنامه ریزی ایشان بسیار درخشان هست.

مهندس محمد کرمانیها

مهندس محمد کرمانیها در موسسه حرف آخر

همانطور که حتماً همگی اطلاع دارید، یکی از مهم­ترین مسائل در کنکور، برنامه ریزی دقیق برای موفقیت در هر درس است. برای بسیاری از کنکوری­ها پیش آمده است که خودشان را بی نیاز نسبت به برنامه ریزی و یک مشاوره خوب می­دانند و در نهایت از این تصمیم پشیمان می­شوند. شما هم شاید بخواهید که خودتان برای خودتان یک برنامه ریزی داشته باشید، در این مورد حتماً پیش می­آید که گاهاً زمان برای خواندن بسیاری از دروس کم می آورید، یا به اشتباه وقت زیادی را برای خواندن یک درس کم اهمیت تری اختصاص می دهید که به اصطلاح درس ضریب یک دارد و با این کار از خواندن درس های مهم تر با ضریب بالاتر غافل می شوید.

وظیفه مشاوره کنکور این است که نسبت به اهمیت هر دست و ضریبی که درس دارد و پتانسیل های شما در خواندن، برنامه ریزی دقیقی برای خواندن درس انجام بدهد. در برخی مواقع شاید شما حتی زمان بیشتری را برای خواندن یک درس اختصاص دهید، اما با بی برنامگی در آن درس موفق نشوید و درصد کافی را در تست آن درس به دست نیاورید.

بنابراین وظیفه یک مشاور تحصیلی، برنامه ریزی دقیق برای تایم شما ، گوشزد کردن برخی از اطلاعاتی که ممکن است نداشته باشید و در بسیاری از موارد دلگرمی دادن به دانش آموز است. امید دادن و کاهش استرس در کنکوری ها یکی از وظایف مهم مشاوران تحصیلی است. مشاور تحصیلی باید بتواند تا علاوه بر اینکه از اهمیت یک درس برای دانشجو صحبت کند، از استرس او بکاهد و به او دلگرمی دهد.

خواندن مقاله
روش تدریس پیمان کامیار

 مهندس محمد کرمانیها یک مشاور خوب و یک دوست عالی برای دانش آموزان موسسه حرف آخر است. کنکور یکی از مهم ترین آزمون های زندگی هر شخصی محسوب می­شود که کاملاً پتانسیل این را دارد که زندگی بسیاری از افراد را به طور کلی تغییر دهد.

بنابراین داشتن روحیه مناسب برای گذر از کنکور، یکی از مهم­ترین چالش هایی است که هر شخصی در زندگی با آن مواجه می­شود. حضور یک مشاوره تحصیلی خوب، در کاستن استرس و روحیه بخشی به دانش آموزان بسیار مهم است. موسسه حرف آخر با وجود مهندس کرمانیها همیشه شجاع ترین و قوی ترین کنکوری ها را تربیت می­کند. روحیه بخشی یکی از بزرگ ترین وظایف حرف آخر است که معمولاً با موفقیت انجام می­شود.

مهندس محمد کرمانیها مشاور تحصیلی موسسه حرف آخر

مهندس محمد کرمانیها مشاور تحصیلی موسسه حرف آخر

در مورد مهندس محمد کرمانیها، مشاور تحصیلی موسسه حرف آخر

مهندس محمد کرمانیها یکی از افرادی است که سالها در موسسه حرف آخر برای کمک به دانش آموزان از انجام هیچ کمکی دریغ نکرده است. مهندس کرمانیها یکی از افراد برجسته در حوزه برنامه‌ریزی کنکور است. برنامه ریزی کنکور و استفاده از یک برنامه دقیق برای درس خواندن، یکی از مهم­ترین کارهایی است که هر دانش آموز باید انجام دهد. مهندس کرمانیها برای دانش آموزان کنکوری برنامه بسیار دقیقی را تدارک می بیند و در تمام زمینه های تحصیلی برای دانش‌آموزان وجود ایشان دلگرمی است.

مهندس محمد کرمانیها تقریباً ۱۰ سال است که در موسسه حرف آخر مشغول مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان است. آقای کرمانیها یکی از چهره های برجسته در حوزه کنکور است که سالهای طولانی در بهترین موسسات کشور برنامه ریزی کرده است و دارای چهره­ای سرشناس در حوزه کنکور است. ایشان در واقع مشاورتحصیلی موسسه حرف آخر هستند.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد هومن روان

مشاوره تحصیلی در ابتدا شغل ساده ای به نظر می­رسد، اما در واقع یکی از مهم ترین و ارزشمندترین شغل ها در یک موسسه تحصیلی است. تمام آن چیزی که یک موسسه را موفق می­کند، برنامه ریزی دقیق برای پیاده سازی طرح های از پیش آماده شده است. بنابراین با یک برنامه ریزی دقیق تا پنجاه درصد راه را رفته­ایم. یکی از دشوار ترین بخش های برنامه ریزی، تفکیک برنامه های هر دانش آموز است. این کار باعث می­شود که برای مثال یک مشاور تحصیلی مجبور به سازمان دهی پنجاه برنامه باشد. هر دانش آموز بنابر شخصیتی که دارد، پتانسیلش در زمینه تحصیلی، هوش و نبوغش و … در طول روز می­تواند چند ساعتی را صرف درس خواندن بکند، این ساعت در هر شخص متفاوت است. مشاوره با توجه به این مسائل برای شما برنامه ریزی می­کند و شما را به حضور مداوم در کلاس­های اساتید معتبر موسسه حرف آخر دعوت می­کند.

تحصیلات مهندس محمد کرمانیها در چه رشته ای بوده ؟

مهندس محمد کرمانیها فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستند

مهندس محمد کرمانیها در موسسه حرف آخر چه کاری انجا میدهد؟

استاد محمد کرمانیها یکی از برترین مشاورین تحصیلی موسسه می باشند

چطور میتونیم از مشاوره دریافت نماییم ؟

از طریق پنل کاربی یا از طریقتماس با موسسه با شماره های

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!