۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری با حرف آخر

موفقیت در زبان انگلیسی کنکور با حرف آخر

درس زبان انگلیسی کنکور سراسری از جمله چهار دفترچه ی عمومی کنکور به حساب می آید. بسیاری از دانش آموزان وحشت زیادی از این درس دارند. دلیل آن هم سه مورد عمده است که معمولا گریبانگیر دانش آموزان کنکوری می شود. ابتدا اینکه انسان ها با زبان مادری خود آمیخته شده اند و آموختنی زبانی مجزا از آن اندکی برایشان غیر قابل هضم است و زمان می برد تا اینکه شخص زبان ثانویه را بپذیرد. مورد دوم و سوم بر می گردد به نظام آموزشی کشور که در زمینه ی درس زبان انگلیسی ضعف های شدیدی دارد. یک مورد مربوط به کتاب درسی زبان است که اساسا دارای محتوای غیر هدفمند است و دیگر عدم تخصص کافی معلمان زبان انگلیسی است که باعث می شوند تا دانش آموزان از این درس فراری باشند. در همین راستا مجموعه ی حرف آخر در این درس تدابیری اندیشیده است که تمامی دانش آموزانی که از پک کمک آموزشی این موسسه در کنکور استفاده کنند، هیچ گونه مشکلی در این درس نخواهند داشت.

بسیاری از دانش آموزان کنکوری بر این باور هستند که اگر از کلاس های آزاد زبان استفاده کنند، خواهند توانست تا رتبه ی خوبی در کنکور کسب کنند. اما نکته ی جالب این است که حل تست های زبان کنکور سراسری، نیاز به دانش زبانی ندارد. بلکه بایستی به یک سری ریز نکات در این درس مسلط باشید تا بتوانید به راحتی گزینه ی صحیح را انتخاب کنید. حتی درصد زیادی از دانش آموزان تافل هم هستند که معتقدند معلومات تخصصی که داشتند، نتوانسته کمک حال آن ها در کنکور سراسری باشد.

۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری با حرف آخر

۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری با حرف آخر

حل تست با یک ترفند زبان انگلیسی حرف آخر 

همانگونه که پیشتر عرض کردیم، حل تست های زبان انگلیسی کنکور سراسری نیاز به تسلط به ترفندها و تکنیک ها خاص دارد تا بتوانید در این زمینه موفق شوید. موضوعی که در پکیج حرف آخر به آن پرداخته شده است، همین تکنیک ها و ترفندها است که موجب می شود هر تستی از درس زبان انگلیسی را به راحتی حل کنید.

اغلب داوطلبان کنکور سراسری، دروس حفظی را بر دروس تفهیمی ترجیح می دهند و استدلال آن ها هم این است که سرعت یادگیری مبحث حفظی بیشتر بوده و همچنین انرژی کمتری از آنان می گیرد. این استدلال به نوبه ی خود صحیح و منطقی است اما نکته ی مهم این است که دروس حفظی به شدت فرار می باشد. به همین منظور اگر برنامه های تکرار و مرور منظمی برای آن ها در نظر گرفته نشود، به سرعت از خاطر دانش آموز محو می شود.

خواندن مقاله
آزمون تعیین سطح حرف آخر

از آن جایی که معمولا دانش آموزان کنکوری برنامه ی منظمی در جهت مرور و تکرار دروس خود ندارند، نیاز است که از روش های تثبیتی دیگر استفاده شود. شیوه ای که اساتید حرف آخر به خوبی آن را در پکیج خود ارائه کرده اند.

زمانی که مفهوم آموزشی را با استفاده از الگویی مشخص تبدیل به آموزه ای آهنگین کنیم، قطعا به خاطر سپردن آن و همچنین ریکاوری آن در ذهن آسان تر خواهد بود.

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در مواجهه با لغات سخت و یا اصطلاحات سنگین زبان انگلیسی، واهمه ای وجود شما را گرفته باشد. اما اگر روش نوینی این اصطلاحات را با استفاده از الگوسازی و شعر آموزش دهد، خواهید دانست که حفظ و یادگیری اصطلاحات پیچیده زبان، کار چندان سختی هم نیست!

اهمیت کلید واژه ها 

اگر پای درس اساتید حرف آخر بنشینید با تست هایی مواجه خواهید شد که حل آن توسط اساتید، موجب حیرتتان خواهد شد! گاه پیش می آید که در آزمون سراسری با سوالی مواجه می شوید که شاید چندین خط توضیح یک کلمه است و در نگاه اول به سوال به شدت دلواپس خواهید شد و شاید با خود بگویید اگر لغات بیشتری را حفظ کرده بودید قطعا می توانستید این تست را حل کنید.

اما بایستی خدمتتان عرض کنیم که اگر از هر خط فقط یک لغت را بلد باشید، قطعا خواهید توانست تست را حل کنید! شاید پیش خود بگویید که اگر مسئله به این سادگی باشد که همه ی داوطلبان کنکور، باید درس زبان را 100 ٪ بزنند! درست است که دانستن یک لغت از عهده ی تقریبا همه ی دانش آموزان کنکوری بر می آید؛ اما آیا همه ی دانش آموزان به تکنیک هایی که بتوان از این راه سوالات را پاسخ داد مسلط هستند؟ پاسخ قطعا خیر خواهد بود…

خبر خوش اینکه موسسه حرف آخر با ارائه ی پکیج زبان انگلیسی خود، توانسته تمامی این تکنیک ها را به شما یاد دهد تا در کمترین زمان ممکن، بتوانید به بیشترین سوال پاسخ دهید.

۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری با حرف آخر

۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری با حرف آخر

ویژگی های پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

از مهم ترین عوامل برای موفقیت در زبان انگلیسی کنکور می توان به دایره لغات داوطلب اشاره کرد. برای اینکه لغات مهم در ذهن دانش آموز حک شود، لغات به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده در بطن دروس تدریسی تکرار می شوند تا برای دانش آموز نهادینه شوند.

خواندن مقاله
برنامه ۱۰۰۰ ساعته صفرتا صد حرف آخر

اساتید حرف آخر در تدریس ابتدا از مباحث پایه ای شروع می کنند تا حتی پایین ترین سطح از دانش آموزان کنکوری توانایی استفاده از پک را داشته باشند و همچنین بتوانند از این درس، درصد قابل توجهی را کسب کنند.

یکی از راه های کسب رتبه ی عالی در کنکور سراسری این این است که به خوبی از وقت و زمان خود استفاده کنیم. در سال کنکور، هر ثانیه حکم مرگ و زندگی دارد! به همین منظور در این پکیج تلاش شده است تا کل زبان انگلیسی کنکور در 22 ساعت تکمیل شود. یعنی شما پس از 22 ساعت آموزش حرف آخر، دیگر نیاز به هیچ آموزشی نخواهید داشت و فقط تکرار و تمرین لازم خواهد بود.

برای اینکه بیشتر با این محصول آشنا شوید، کافیست تا با مشاورین حرف آخر ارتباط برقرار کرده و از ریز جزئیات این پکیج مطلع شوید. برای کسب درصد بالا در زبان کنکور، نیاز به بالا و پایین کردن کلاس های آیلتس و تافل نیست، بلکه نیاز است که به ترفندهای کنکوری وقف باشید.

اگر در درس زبان ضعف دارید، همین الآن با پشتیبانان حرف آخر تماس گرفته و پکیج زبان کنکور را تهیه کنید.

بخشی از سوالات پرتکرار کنکور سراسری که داش آموزان عزیز مطرح میکنند

زبان انگلیسی کنکور سراسری چند سوال دارد؟

زبان شامل ۲۵ سوال است و داوطلبان از سوال ۷۶ الی ۱۰۰ به سوالات پاسخ می‌دهند.

 

مدت زمان پاسخگویی به سوالات زبان انگلیسی چقدر است؟

داوطلبان باید به سوالات در ۲۰ دقیقه پاسخ دهند. آن‌ها برای هر سوال ۴۸ ثانیه فرصت دارند.

 

سوالات زبان انگلیسی در کنکور به چه صورتی خواهند بود؟

سوالات زبان انگلیسی بر اساس منابع نظام جدید است. داوطلبان باید زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را برای کنکور مطالعه کنند.

 

اساتید زبان انگلیسی چه کسی است؟

زبان انگلیسی رو استاد مجتبی محمودی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!