زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟


زمان برنامه‌های حرف آخر

برای اینکه دانش آموزان بتوانند با شیوه تدریس اساتید حرف آخر آشنا شوند و از محتوای پکیج‌های حرف آخر مطلع شوند، چند برنامه برای رسانه ملی تولید شده است.  استاد منتظری با تلاش‌های فراوان توانستند از شبکه‌های مختلف فرصت پخش بگیرند و فرصت برابر آموزشی را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. در این مقاله قصد داریم تا زمان برنامه‌های حرف آخر در تلویزیون را به شما اعلام کنیم تا بتوانید از این فرصت آموزشی استفاده کنید.

اگر بخواهید در کلاس‌های کمک آموزشی شرکت کنید، باید هزینه زیادی پرداخت کنید. این در حالی است که ما به صورت رایگان این فرصت را در رسانه ملی برای شما به وجود آورده‌ایم. استاد منتظری مدیر، موسس حرف آخر و مدرس ریاضی و مشاورین حرف آخر در این برنامه حضور خواهند داشت. در این برنامه‌ها علاوه بر آموزش دروس توسط اساتید حرف آخر می‌توانید از مشاوره‌های سودمند مشاورین ارشد حرف آخر نیز استفاده کنید.

زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

چطور از زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه تلویزیونی مطلع شویم؟

ما در شبکه آموزش، شبکه یک و چهار سیما در تلویزیون برنامه داریم. در برخی از شبکه‌های استانی نیز برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است. زمان برنامه‌های حرف آخر به شرح زیر است.

برنامه کارنامه صد که از شبکه چهار سیما پخش می‌شود،‌ توسط مجموعه حرف آخر تهیه شده است. ساعت پخش این برنامه معمولا ساعت 13:40 است. برنامه‌های کنکوری حرف آخر تکرار ندارند و دانش آموزان تنها یک بار فرصت استفاده از این آموزش‌ها را دارند. ممکن است گاهی وقت‌ها برنامه‌های تلویزیونی دچار تغییرات زمان پخش شوند. شما می‌توانید جدول پخش شبکه چهار سیما را بررسی کنید و از این تغییرات مطلع شوید.

برنامه کارنامه بیست، یک برنامه کنکوری است که توسط عوامل موسسه حرف آخر تهیه شده است. این برنامه یک فرصت مناسب در اختیار دانش آموزان کنکوری می‌گذارد تا بتوانند بدون صرف هزینه، آموزش ببینند. در این برنامه‌ها شما می‌توانید با پکیج‌های حرف آخر نیز آشنا شوید. موسسه حرف آخر برنامه‌های متنوعی برای موفقیت داوطلبان کنکوری در نظر گرفته است،که زمان برنامه‌های حرف آخر درباره آن صحبت خواهد شد. مشاورین ارشد حرف آخر برنامه‌های بلند مدت حرف آخر را برای شما بیان می‌کنند. برنامه‌های کوتاه مدت برای مرور دروس کنکوری در ماه‌های پایانی نیز در نظر گرفته شده است.

خواندن مقاله
ثبت نام حرف آخر چه کارهایی انجام دهیم؟

پکیج‌های حرف آخر شامل آموزش مفاهیم کتاب درسی و حل سوالات است. در ابتدا مدرس حرف آخر کتاب درسی را برای دانش آموزان شرح می‌دهند. سپس سوالات تشریحی و تستی از این مباحث حل خواهند کرد. مدرس حرف آخر برای اینکه دانش آموزان به درک درستی از مفاهیم برسند، از تصویر و انیمیشن استفاده می‌کند. الگوسازی نیز یکی دیگر از روش‌هایی است که توسط مدرسین حرف آخر برای یادگیری مفاهیم به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.

برنامه کارنامه بیست از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود. این برنامه در بیشتر روزهای هفته ساعت 18:10 از شبکه آموزش پخش می‌شود. شما می‌توانید برای تعیین دقیق روزهای پخش برنامه بیست از جدول پخش شبکه آموزش استفاده کنید.

ما در شبکه یک سیما نیز برنامه‌ای برای آموزش دانش آموزان در نظر گرفته‌ایم. برنامه حرف آخر از شبکه یک سیما در برخی از روزهای هفته پخش می‌شود و ساعت پخش این برنامه از ساعت 17:30 تا 18:10 می‌باشد. شما می‌توانید در این برنامه اساتید حرف آخر و شیوه تدریس آنها را ببینید. در واقع این برنامه به شما فرصت می‌دهد که از پکیج‌های حرف آخر دیدن کنید و در صورت نیاز آنها را تهیه نمایید.

ما در برخی از شبکه‌های استانی نیز فعالیت می‌کنیم تا رسالت خود را در برقراری عدالت آموزشی انجام داده باشیم. در ادامه لیست شبکه‌های استانی که برنامه‌های حرف آخر در آنها پخش می‌شود را بیان خواهیم کرد.

ساعت 15:5 شبکه استانی کردستان برنامه آموزشی حرف آخر را روی آنتن می‌برد.

شبکه استانی اصفهان ساعت 16:20 میزبان اساتید و مشاورین حرف آخر است و این برنامه در بیشتر روزهای هفته از این شبکه پخش می‌شود.

در شبکه استانی آذربایجان غربی شما می‌توانید ساعت 18 برنامه حرف آخر را ببینید.

برنامه کارنامه صد هر روز ساعت 15:15 از شبکه استانی فارس پخش خواهد شد.

دانش آموزان یزدی می‌توانند ما را ساعت 10:18 در شبکه‌های استانی خود دنبال کنند.

در خلیج فارس نیز برنامه تلویزیونی حرف آخر ساعت 17 پخش خواهد شد.

خواندن مقاله
موسسه حرف آخر کلاهبردار است

بنا به دلایلی جدول پخش برنامه‌ها ممکن است دستخوش تغییراتی شود. برای اینکه برنامه‌های حرف آخر را از دست ندهید و از زمان برنامه‌های حرف آخر مطلع شوید، می‌توانید جدول پخش برنامه‌های هر شبکه را در سایت آن ببینید و با ما همراه باشید. شما می‌توانید علاوه بر شبکه‌های تلویزیونی در فرکانس‌های رادیویی نیز ما را همراهی کنید.

آیا برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر فقط برای دانش آموزان کنکوری است؟

نه، ما برای تمامی مقاطع تحصیلی برنامه داریم، از دبستان تا کنکور. این برنامه‌ها نیز برای گروه‌های سنی مختلف در نظر گرفته شده است و دانش آموزان می‌توانند از آنها استفاده کنند.

چه دروس کنکوری در برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر تدریس می‌شود؟

ما همه دروس عمومی و تخصصی کنکور را در برنامه‌های کنکوری معرفی کرده‌ایم. اساتیدی که برای آموزش این دروس در نظر گرفته شده‌اند عبارتند از:

استاد عبدالرضا منتظری که مدرس ریاضیات و آمار هستند و با روش‌های نوین آموزشی و با استفاده از الگو ریاضی را به دانش آموزان آموزش خواهند داد. شما در این برنامه‌ها بخش‌هایی از ریاضیات را با استاد منتظری یاد می‌گیرید و می‌توانید برای ادامه دادن آموزش از پکیج ریاضیات حرف آخر که توسط استاد منتظری تهیه شده است،‌ استفاده کنید.

استاد محمودی قواعد و لغات زبان انگلیسی را به دانش آموزان یاد می‌دهند.

درس دین و زندگی با شهودی سازی توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود.

فیزیک دهم،‌ یازدهم و دوازدهم توسط استاد کامیار تدریس می‌شود.

مسائل و مفاهیم شیمی توسط استاد شیروانی با استفاده از نقشه راه و الگو بیان خواهند شد.

استاد محمد واعظی عربی را در برنامه‌های حرف آخر در تلویزیون تدریس می‌کنند و شما می‌توانید با روشی که استاد واعظی معرفی می‌کنند، عربی را به راحتی یاد بگیرید.

زیست که مهم‌ترین درس تخصصی برای رشته تجربی است با استفاده از انیمیشن توسط استاد شاکری و استاد شعبانی تدریس می‌شود.

ادبیات کنکور نیز توسط استاد منتظری که مدرس ادبیات در حرف آخر هستند، آموزش داده می‌شود. شما می‌توانید به راحتی آرایه‌های ادبی را یاد بگیرید و لغات و تاریخ ادبیات را به خاطر بسپارید.

زمان برنامه‌های حرف آخر در تلویزیون در شبکه‌های آموزش، شبکه چهار و شبکه یک با هم تداخل ندارد و شما می‌توانید از این فرصت‌ها برای یادگیری دروس بهره ببرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!