استاد هومن روان

بیوگرافی استاد هومن روان موسسه حرف آخر


بیوگرافی استاد هومن روان موسسه حرف آخر

همه دروس کنکور از اهمیت خاصی برخوردارند. موسسه حرف آخر شما را با نحوه جدید درس خواندن و برنامه ریزی برای کنکور آشنا میکند. موسسه حرف آخر ترتیبی داده است که تمام استادان برجسته کشور در این موسسه گرد هم جمع شوند و شما از دانش این اساتید استفاده کنید. تجربه نشان داده است که استاد خوب شیرینی یک درس را در ناخودآگاه یک دانش‌آموز چند برابر می‌کند. بنابراین اگر موسسه حرف آخر را انتخاب کنید، همراه با اساتید دوست‌داشتنی که این موسسه دارد، کنکور را با خیال راحت پشت سر می گذارید و همیشه از آن به عنوان یک تجربه ماندگار و شیرین یاد می کنید. یکی از بهترین اساتید موسسه حرف آخر استاد هومن روان است.

استاد هومن روان

بیوگرافی استاد هومن روان موسسه حرف آخر

استاد روان مدرس درس زیست شناسی است. او دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی علوم جانوری از دانشگاه گیلان است و  تحت نظر انتشارات حرف آخر کتاب زیست شناسی کنکور را برای کنکوری های عزیز به چاپ رسانده است. زیست شناسی به عنوان یک درس بسیار مهم و تاثیر گذار در کنکور برای برخی از دانش آموزان درس دشواری به حساب می آید. استاد هومن روان این درس را به راحتی هر چه تمام تر به دانش آموزان آموزش می دهد و اصول کار او ساده سازی مطالب پیچیده است.

زیست شناسی مطالب گسترده ای دارد اما متد و شیوه جذاب استاد هومن روان مطالب پیچیده را آسان می‌کند و شما به یادگیری زیست‌شناسی علاقه مند می کند. برای آنکه یک درس را با موفقیت پشت سر بگذارید، نیاز است که یک درس را با تمام زوایایی که دارد، درک کنید و به آن عشق بورزید. اگر نسبت به یک درس نفرت بورزید، در مقابل فهمیدن آن درس مقاومت می­کنید. بنابراین اگر به موفقیت در کنکور علاقه مندید، باید نسبت به تمام دروس کنکور عشق بورزید و آنها را با علاقه بفهمید. همراهی یک استاد خوب می­تواند بسیار یاری دهنده باشد. استاد هومن روان یکی از اساتید موسسه حرف آخر است که مثل  یک همراه تمام نکات درس زیست شناسی را به آسان ترین شکل ممکن به دانش آموزان آموزش می­دهد. او تمام مطالب را برای آنها ساده می­کند و مثل یک قصه، زیست را با استفاده از انیمیشن آموزش می­دهد.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر

درباره استاد هومن روان در موسسه حرف آخر:

استاد هومن روان با شناخت عمیقی که نسبت به سوالات کنکور دارد، همیشه در وقت دانش‌آموزان صرفه‌جویی می‌کند و مطالب بسیار مهم و حیاتی را به آنها به آسان ترین شکل ممکن آموزش می دهد. با توجه به پیچیدگی های درس زیست بسیاری از معلم های عزیز در موسسات در ساده سازی این مطالب به مشکل بر می‌خورند. اما موسسه حرف آخر با انتخاب استاد هومن روان مطالب زیست شناسی را به آسان ترین شکل ممکن همرا با انیمیشن برای دانش آموزان به نمایش در می آورد. استفاده از تصاویر متحرک برای درس زیست شناسی یکی از بهترین تاثیرات را در ذهن دانش آموزان می گذارد و آنها را نسبت به مطالب سخت قوی میکند. استفاده از انیمیشن باعث می شود که خیلی راحت مطالب درس زیست در ناخودآگاه دانش آموزان ثبت شود و تا مدت ها از ذهن آنها پاک نشود. با ثبت نام در کلاس­های حرف آخر شما چند قدم از رقیبان خود جلو می­زنید.

سوابق استاد هومن روان

درباره استاد هومن روان در موسسه حرف آخر

سوابق استاد هومن روان

 استاد هومن روان سابقه تدریس در آموزشگاه های مختلف ایران از جمله آموزشگاه برهان، اندیشه، احسان، بوعلی ساری داشته است. همچنین در دبیرستان فرزانگان ساری مدرس است. همچنین او بارها به عنوان مدرس برتر در شبکه یک صدا و سیما حضور داشته است و یکی از بهترین مدرس های درس زیست شناسی در موسسه حرف آخر است. موسسه حرف آخر با توجه به نگرش دقیقی که نسبت به رویکرد بسیاری از کنکوری ها دارد، از معلم هایی استفاده می کند که بیشتر از هر چیزی با دانش آموز بتوانند ارتباط برقرار کنند. کلاس­های موسسه حرف آخر سرشار از انرژی و ارتباط تنگاتنگ میان دانش آموزان و استاد است. موسسه حرف آخر لحظات خوش و در عین حال آموزنده­ای را برای دانش‌آموزان رقم می­زند.

خواندن مقاله
استاد شیروانی مدرس شیمی

یکی از نکات مهم دیگر درمورد حرف آخر اینکه کلاسهای حرف آخر خشک نیست و همواره از استرس دانش آموزان در این کلاس ها کاسته می شود. مشاورینی که در موسسه حرف آخر قرار دارند، یکی از وظایفی که بر عهده دارند، کاستن استرس دانش آموزان است. آنها به صورت شبانه روزی در اختیار دانش آموزان هستند. هر زمان که دانش آموز احساس استرس و اضطراب نسبت به کنکور یا روند درسی­اش کرد، می‌تواند با مشاوره تماس بگیرد و به او مشورت کنید. موسسه حرف آخر اهمیت زیادی به علایق دانش آموزان نشان می دهد و همواره برای راضی کردن آنها می­کوشد. اساتیدی که موسسه حرف آخر انتخاب می کند همیشه محبوب ترین و بهترین اساتید کشور هستند و مسائل کنکور را به ساده ترین شکل ممکن بیان می کنند. همراهی انیمیشن و پکیج بسیار معتبر اساتید حرف آخر نیز به دانش آموزان برای یادگیری مطالب بسیار کمک می­کند.

سوالات پیش آمده برای دانش آموزان

برای خرید پکیج ها و جزوه های استاد هومن روان چطور اقدام کنم؟

برای خرید زیست گیاهی استاد هومن روان حتما با مشاورین دلسوز ما تماس بگیرید

آیا محصولات موسسه حرف آخر مشاوره قبل از خرید درد ؟

بله تمامی محصولات مشاوره رایگان چه قبل از خرید چه بعد از خرید

مشکلی پیشت امد چیکار کنم چطور ارتباط بگیرم ؟

میتونید با مشاورین مستقیم تماس بگیرید یا از طریق پنل داش آموزان تیکت بزنید

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!