چگونه جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشیم؟

قبولی‌های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر تاکنون پکیج‌های زیادی برای دانش آموزان کنکوری تهیه کرده است


قبولی‌های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر تاکنون پکیج‌های زیادی برای دانش آموزان کنکوری تهیه کرده است. رضایت داوطلبان کنکوری از پکیج‌های حرف آخر و نتایجی که این عزیزان در کنکور به دست می‌آورند،‌ ما را در مسیرمان استوارتر می‌سازد. قبولی‌های موسسه حرف آخر هر ساله افزایش می‌یابد و این مسئله نشان دهنده کیفیت پکیج‌های حرف آخر و راهنمایی‌های سازنده مشاورین حرف آخر است. ما برای ارزیابی عملکردمان، رضایت و نتایجی که دانش آموزان از کنکور یا امتحانات پایان ترم می‌گیرند، را مبنا قرار می‌دهیم.

دانش آموزان در مدرسه شرایط و فرصت کافی آماده شدن برای کنکور را ندارند و باید از کتاب‌ها یا پکیج‌های کمک آموزشی استفاده کنند. این بسته‌های کمک آموزشی به آنها فرصت یادگیری حل سوالات تستی و کنکوری را می‌دهد و آنها را برای کنکور آماده‌تر خواهد کرد.

چه چیزی باعث شده قبولی‌های موسسه حرف آخر هر سال افزایش یابد؟

چند دلیل برای افزایش قبولی‌های موسسه حرف آخر وجود دارد. جدیت و پیگیر بودن مشاورین حرف آخر در نظارت بر دانش آموزان برای انجام برنامه‌هایشان، کیفیت پکیج‌های حرف آخر،‌ آموزش تخصصی اساتید حرف آخر، روش آموزشی متفاوتی که حرف آخر برای دانش آموزان کنکوری در نظر گرفته و در دسترسی بودن ما جزو مهمترین دلایلی است که توانستیم این موفقیت‌ها را کسب کنیم.

دانش آموزان می‌توانند برای مطالعه دروس از مشاورین حرف آخر درخواست کنند تا برنامه‌ای برای آنها بچیند. مشاورین حرف آخر با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف، دانش آموزان را راهنمایی می‌کنند. کار اینجا تمام نمی‌شود،‌ بلکه پس از دریافت برنامه، دانش آموزان باید گزارش پیشرفت بدهند و مشاور حرف آخر میزان پیشرفت دانش آموزان را بررسی می‌کند و در صورت نیاز برنامه را اصلاح یا با دانش آموزان صحبت می‌کنند که چه عواملی بازدارنده‌ای وجود داشته که نتوانستند،‌ به مباحث تعیین شده برسند. سپس سعی می‌کنند تا با راهنمایی‌های لازم این عوامل را شناسایی و از بین ببرند.

کیفیت پکیج‌ها یکی دیگر از دلایل برای بالا رفتن تعداد قبولی‌های موسسه حرف آخر است. ما برای آموزش دروس کنکوری از اساتید مطرح کنکوری در کشور استفاده کردیم. کیفیت ضبط فیلم‌های آموزشی نیز بسیار بالاست و دانش آموزان مشکلی به لحاظ کیفیت تصاویر نخواهند داشت.

خواندن مقاله
آدرس موسسه حرف آخر کجاست پکیج‌های حرف آخر صورت حضوری تهیه کرد؟

اساتید حرف آخر برای آموزش دروس از شیوه‌های نوین آموزشی برای تدریس دروس استفاده کردند. مباحث آموزشی به صورت اسلاید و دسته بندی شده،‌ آماده است و از تصویر و انیمیشن نیز برای تفهیم بهتر مطالب استفاده کردیم. این شیوه آموزشی یکی از دلایل دیگر برای افزایش تعداد قبولی‌های موسسه حرف آخر است.

دانش آموزان می‌توانند از طریق راه‌های مختلف با مشاورین و کارشناسان حرف آخر در ارتباط باشند. اگر پکیج‌های حرف آخر را خریداری کرده باشید، می‌توانید از طریق پنل دانش آموزی به راحتی با مشاورین حرف آخر در ارتباط باشید. همچنین راه‌های برقراری ارتباط تلفنی، ایمیل،‌ پیامک و شبکه‌های اجتماعی نیز برای اینکه شما بتوانید به راحتی به ما دسترسی داشته باشید در نظر گرفته شده است و در سایت حرف آخر قرار دارد.

قبولی‌های موسسه حرف آخر

اگر می‌خواهید جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشید

آیا شما هم می‌توانید جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشید؟

اگر می‌خواهید جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشید باید به برنامه‌ای که مشاورین حرف آخر به شما می‌دهند، پایبند باشید. برای موفقیت لازم است که به صورت مداوم تمرین و تکرار کنید تا مطالب کتاب درسی در ذهن شما تثبیت شود. مشاورین حرف آخر با توجه به اینکه شما در چه شرایطی قرار دارید، به شما برنامه روزانه،‌ هفتگی یا ماهانه می‌دهند. همچنین برنامه‌های دیگری برای دانش آموزان کنکوری در نظر گرفته شده است. از جمله برنامه 6040 حرف آخر که با استفاده از آن در 100 روز به دروس کنکوری مسلط می‌شوید.

برای اینکه به میزان پیشرفت تحصیلی خود پی ببرید،‌ باید آزمون بدهید. شما می‌توانید پکیج‌های آزمون حرف آخر را تهیه کنید و پس از مطالعه سرفصل‌هایی مشخص، مثلا حدود یک چهارم مطالب کتاب درسی در آزمون شرکت کنید. به این ترتیب می‌توانید جاهایی که در آن ضعف دارید را مشخص کنید و دوباره آنها را بخوانید. آزمون‌های حرف آخر پاسخ نما دارند. یعنی مدرس حرف آخر هر سوال را به صورت تصویری و در قالب فیلم ویدیویی ضبط شده برای دانش آموزان پاسخ داده‌اند. به این ترتیب مدرس حرف آخر یک بار دیگر مطالب را برای شما مرور می‌کند.

خواندن مقاله
شماره کارت موسسه حرف آخر

موفقیت در کنکور در درجه اول به خودتان بستگی دارد. اینکه چقدر اهل تلاش و پیگیری هستید. شما هر چقدر هم منابع آموزشی کاملی در اختیار داشته باشید اما میزان مطالعه و بازدهیتان کم باشد، هیچ فایده‌ای ندارد. بنابراین باید یک برنامه مشخص برای مطالعه دروس در نظر بگیرید و طبق آن پیش بروید. اگر نمی‌توانید به صورت روزانه ساعات مشخصی را مطالعه کنید،‌ برای تمام کردن یک سرفصل زمان را محدود کنید و مثلا بگویید “من تا آخر هفته باید این فصل از کتاب را تمام و تست‌های آن را حل کنم.”

البته باید توجه داشته باشید که چیزی که تعیین می‌کنید،‌ معقول و شدنی باشد. محدود کردن خودتان باعث می‌شود که در کار الزام ایجاد کنید و خودتان را مکلف به انجام کاری نماید. به مرور زمان این مسئله تبدیل به عادت می‌شود و می‌توانید به راحتی همه دروس را بخوانید و تست‌های آن را حل نمایید.

قبولی‌های موسسه حرف آخر چه کسانی هستند؟

تعداد افرادی که از پکیج حرف آخر استفاده کردند و نتایج درخشانی به دست آوردند،‌ زیاد و نام بردن همه آنها از حوصله این بحث خارج است. ما تنها برخی از این افراد را نام خواهیم برد. موسسه حرف آخر در سال 99 بیش از 30 رتبه زیر 100 داشت. این افراد از رشته‌های مختلف تجربی، ریاضی و انسانی بودند.

رتبه 9 رشته انسانی فردین شقاقی

رتبه 12 تجربی محمد مهدی ضامنی پور

رتبه 23 تجربی محمد حسین انصاری

رتبه 70 انسانی شعیب دستباز

رتبه 71 ریاضی سجاد نوری

رتبه 91 تجربی پوریا شکوری

رتبه 99  تجربی مهدی حسن قلی زاده

رتبه 60 تجربی محمد جواد مرادخانی

رتبه 67 کنکور تجربی منیره کیاقادری

و بسیاری از افراد دیگر که نتایج درخشان آنها در کنکور سراسری موجب خوشحالی ما شده است و بر تعداد رتبه برترهای حرف آخر افزوده است.

موفقیت در کنکور، اتفاقی نیست و به میزان تلاش شما برای کسب نتیجه دلخواهتان بستگی دارد. اگر می‌خواهید شما هم جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشید،‌ می‌توانید با ما تماس بگیرید و با مشاورین حرف آخر صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!