موسسه کنکوری حرف آخر

لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر مطلع شویم؟

لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر

یکی از محصولات پرطرفدار موسسه حرف آخر، کتاب کارهای حرف آخر است که شامل ریز نکات کتاب درسی است. همه دروس و به خصوص دروس کنکوری دارای کتاب کار هستند. ما لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر را برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید قیمت این کتاب‌ها را ببینید. قیمت کتاب کار حرف آخر به نسبت زحمتی که برای این کتاب‌ها کشیده شده بسیار ناچیز است.

دانش آموزان هنگام مطالعه دروس یا مشاهده فیلم آموزشی، وقت خود را صرف نوشتن نکات مهم می‌کردند و انرژی و زمان زیادی را از این طریق از دست می‌دادند. همین مسئله باعث شد تا ما به فکر تهیه یک جزوه که شامل نکات مهم است،‌ باشیم. در واقع هدف از تهیه کتاب کار این است که دانش آموزان در زمان خود صرفه جویی کنند و بتوانند از این زمان برای مطالعه دروس استفاده کنند.

چه درس‌هایی دارای کتاب کار هستند؟

تقریبا برای همه درس‌ها کتاب کار حرف آخر وجود دارد. برای افرادی که پکیج‌های حرف آخر را تهیه می‌کنند،‌ کتاب کار به صورت رایگان ارسال می‌شود. کتاب کار حرف آخر با نام جزوه حرف آخر نیز شناخته می‌شود. زیرا شامل نکات مهم به صورت مختصر است و همانند یک جزوه است که دانش آموزان می‌توانند برای مرور درس‌ها از آن استفاده کنند. در ادامه ما برخی از کتاب کارهای حرف آخر را نام می‌بریم و درباره لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر صحبت خواهیم کرد.

کتاب کار شیمی حرف آخر توسط استاد شیروانی تهیه شده است و تمامی نکات مهم کتاب درسی در آن قرار دارد. کتاب شیمی سرشار از فرمول و شکل‌های متعدد است که نوشتن و رسم آنها زمان زیادی از شما می‌گیرد. ما این کار را برای شما انجام داده‌ایم. در این کتاب کار یک بخش با نام نکات طلایی هست که خالی گذاشته شده است. شما زمانی که ویدیوی آموزشی را مشاهده کردید، می‌توانید نکاتی که به نظرتان بسیار مهم هستند و در کتاب کار نیست، در این بخش یادداشت کنید. استاد شیروانی به خوبی مسائل و مفاهیم شیمی را در این کتاب پوشش داده‌اند.

مسائل درس فیزیک بسیار زیادند و بیشتر سوالات فیزیک نیز در قالب حل مسئله طراحی می‌شود. یادگیری این حجم از فرمول کار سختی است و ممکن است دانش آموزان را سر در گم کند. استاد کامیار به خوبی این فرمول‌ها را دسته بندی کرده و در کتاب کار حرف آخر آورده است. اگر شما نکته‌ای نیز به نظرتان مهم است می‌توانید به این مجموعه نکات اضافه کنید و یک جزوه کامل فیزیک داشته باشید.

استاد کامیار به صورت کاملا تخصصی به شرح مباحث فیزیک دهم تا دوازدهم پرداخته و سرفصل‌های دینامیک،‌ سینماتیک، نوسان، موج،‌ اتم و هسته‌ای دارای کتاب کار‌هایی جداگانه نیز هستند و شما می‌توانید نسبت به خرید آنها اقدام نمایید. لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر برای درس فیزیک در سایت حرف آخر قرار دارد.

به نظر می‌رسد که ادبیات درسی حفظ کردنی باشد و دانش آموزان باید لغات، آرایه‌های ادبی، تاریخ ادبیات و سایر مباحث را به صورت طوطی وار حفظ کنند. اما واقعا اینگونه نیست و شما باید ابتدا مفاهیم بخش‌های مختلف را یاد بگیرید و سپس آنها را به خاطر بسپارید. استاد منتظری در تدریس ادبیات حرف آخر این موضوع را در نظر گرفته و نکات مهم کتاب ادبیات را در کتاب کار حرف آخر برای شما جمع آوری کرده است. شما می‌توانید با تهیه این کتاب، در زمان خود صرفه جویی کنید.

بسیاری از دانش آموزان با یادگیری درس عربی مشکل دارند. اما تدریس بسیار شیوا و جذاب استاد واعظی این درس را بسیار راحت و شیرین کرده است. استاد واعظی کتاب کار عربی حرف آخر را در 150 صفحه تدوین کرده است. اگر پکیج‌های حرف آخر را تهیه کرده باشید، کتاب کار حرف آخر به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

دین و زندگی نیز یکی از درس‌هایی است که استاد یوسفیان پور آن را تدریس کرده‌اند. استاد یوسفیان پور در کتاب کار حرف آخر نکات مهم، الگوهایی که با استفاده از آنها می‌توانید مطالب را به راحتی یاد بگیرید و تکنیک‌های این درس را به شما یاد خواهند داد.

برای کتاب زبان نیز ما کتاب کار تهیه کرده‌ایم و شامل لغات و خلاصه قواعد زبان انگلیسی است. شما می‌توانید پس از مطالعه دروس و مشاهده پکیج زبان انگلیسی حرف آخر از این کتاب برای مرور زبان انگلیسی استفاده کنید.

زیست یکی از مهم‌ترین دروس برای رشته تجربی است و دو مدرس برای آموزش این درس در نظر گرفته شده است. پکیج زیست توسط گروه مولفین حرف آخر تهیه شده و استاد شعبانی و استاد شاکری مدرس این درس هستند. بخش‌های مختلف زیست جانوری، زیست گیاهی، ژنتیک و سایر مباحث توسط مدرس حرف آخر به صورت کامل پوشش داده شده است و برای آنها کتاب کار در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید پکیج کامل زیست را تهیه کنید و این کتاب کارها را به صورت یکجا دریافت کنید یا برای هر کدام از مباحث که می‌خواهید نکات آن را داشته باشید از کتاب کار مربوطه استفاده نمایید.

کتاب کار ریاضی حرف آخر نیز توسط استاد منتظری برای دانش آموزان آماده شده است و شامل فرمول‌های مهم ریاضی، جدول روابط مثلثاتی، معادلات منحنی‌ها و … می‌باشد. استاد منتظری پکیج‌های جداگانه‌ای برای مباحث مختلف ریاضی تهیه کرده‌اند تا مباحث را به صورت کامل برای دانش آموزان تشریح کنند. شما می‌توانید پکیج کامل برای ریاضیات را نیز تهیه کنید و در کنار آن از کتاب کار حرف آخر که به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود، استفاده کنید. امکان خرید کتاب کار به صورت جداگانه نیز فراهم شده تا دانش آموزان بتوانند برای مرور کتاب‌های درسی از جزوه حرف آخر نیز استفاده کنند.

چطور می‌توانیم از لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر مطلع شویم؟

ما لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر را در سایت حرف آخر قرار دادیم. اگر به سایت دسترسی ندارید می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و از بخش پشتیبانی سایت نسبت به قیمت محصولات و نحوه تهیه آن مطلع شوید.

کتاب کار حرف آخر برای افرادی که پکیج‌های حرف آخر را تهیه می‌کنند، به صورت رایگان ارسال خواهد شد. ما برای افرادی که می‌خواهند تنها کتاب کار حرف آخر را تهیه کنند،‌ این امکان را فراهم کردیم که به صورت جداگانه نیز بتوانند این محصول را تهیه کنند. شما می‌توانید کتاب کار حرف آخر را به صورت جداگانه سفارش دهید. هزینه این کتاب‌ها بسیار پایین است و می‌توانید از نکات ارزشمند آن که توسط اساتید حرف آخر جمع آوری شده، استفاده کنید

خروج از نسخه موبایل