بررسی نحوه تهیه محصولات حرف آخر

با توجه به خلاءهایی که در سیستم آموزشی کشور وجود دارد، بسیاری از دانش آموزان برای یادگیری دروس دچار مشکل می‌شوند. ما برای پر کردن این خلاء و کمک به دانش آموزان برای یادگیری دروس، فیلم‌های کمک آموزشی برای آموزش دروس از دوره دبستان تا متوسطه و کنکور تهیه و تولید کرده‌ایم. برای اینکه دانش آموزان بتوانند این محصولات را به راحتی تهیه کنند، نحوه تهیه محصولات حرف آخر را در ادامه شرح می‌دهیم.

ما در سایت حرف آخر، محتویات بسته‌های آموزشی را به صورت کامل برای دانش آموزان تشریح کرده‌ایم تا بتوانند با آگاهی بیشتری محصولات حرف آخر را تهیه کنند. ما روش‌های مختلفی برای تهیه پکیج‌های حرف آخر در نظر گرفته‌ایم. خرید اینترنتی، خرید به روش کارت به کارت و خرید حضوری محصولات حرف آخر.

خرید اینترنتی پکیج‌های حرف آخر

نحوه تهیه محصولات حرف آخر به صورت اینترنتی فراهم شده است. در این روش باید از طریق سایت حرف آخر اقدام به خرید محصولات حرف آخر نمایید. تمامی پکیج‌های حرف آخر از دوره دبستان تا متوسطه در فروشگاه حرف آخر به صورت کامل قرار گرفته است. شما می‌توانید از منوی بالایی سایت،‌ فروشگاه را انتخاب کنید و وارد فروشگاه حرف آخر شوید. بعلاوه ما برای محصولات دسته بندی نیز در نظر گرفته‌ایم. با انتخاب دسته، زیر دسته مناسب خود را انتخاب و وارد آن شوید. به این ترتیب تمامی محصولات مرتبط با رده تحصیلی خود را خواهید دید و راحت‌تر می‌توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اطلاعات مربوط به هر محصول به صورت کامل در صفحه محصول قرار دارد. اطلاعاتی نظیر تعداد دی وی دی‌ها، میزان ساعت آموزش، مدرس و سایر اطلاعات تکمیلی درباره پکیج، کاملا تشریح شده است. در کنار پکیج‌ها یک کتاب کار نیز به صورت رایگان برای دانش آموزان ارسال خواهد شد. کتاب کار حرف آخر شامل مفاهیم و نکات مهم کتاب درسی است که به صورت خلاصه توسط مدرس حرف آخر برای دانش آموزان جمع آوری شده است.

نحوه تهیه محصولات حرف آخر به روش کارت به کارت

در این روش شما با موسسه تماس می‌گیرید و پکیج‌هایی که می‌خواهید خریداری کنید را به بخش پشتیبانی اعلام می‌کنید. قیمت پکیج سفارش داده شده برای شما محاسبه می‌شود و شماره کارتی که باید وجه را به آن واریز کنید، به شما اعلام می‌شود. بعد از واریز مبلغ با موسسه تماس بگیرید و عکس فیش پرداختی یا شماره فیش را به موسسه اعلام نمایید. بخش پشتیبانی با دریافت پیام شما، پکیج‌ها را آماده و برای شما ارسال خواهند کرد.

خواندن مقاله
لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر مطلع شویم؟

بهتر است قبل از انتخاب این روش، به سایت حرف آخر سر بزنید و پکیج‌هایی که قصد خرید آن را دارید انتخاب کنید. اگر اطلاعات کافی درباره پکیج‌ها نداشته باشید و به سایت نیز دسترسی ندارید، می‌توانید از پشتیبان حرف آخر بخواهید که اطلاعات مربوط به پکیج‌ها را در اختیار شما قرار دهند. شما می‌توانید برای انتخاب پکیج مناسب با شرایطتان، از مشاوره رایگان مشاورین ارشد حرف آخر نیز بهره مند شوید.

مراجعه حضوری به موسسه حرف آخر و خرید پکیج‌های آموزشی

دو روشی که در نحوه تهیه محصولات حرف آخر عنوان کردیم، جزو روش‌های آسان برای خرید محصولات آموزشی به خصوص برای دانش آموزان خارج از تهران است. برخی از افراد ساکن تهران تمایل دارند که به صورت حضوری به موسسه مراجعه کنند و پکیج‌های حرف آخر را تهیه نمایند. به همین دلیل ما امکان خرید بسته‌های آموزشی حرف آخر به صورت حضوری را نیز برای دانش آموزان فراهم کردیم. برای خرید پکیج‌ها باید به آدرس موسسه حرف آخر واقع در تهران، ‌میدان انقلاب ضلع جنوب شرقی، پلاک 17،‌ ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی، واحد 4، موسسه حرف آخر مراجعه نمایید.

توجه: قبل از مراجعه حضوری حتما با موسسه تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.  09108556719 شماره تماس با موسسه و تعیین وقت مراجعه، برای خرید حضوری پکیج‌های حرف آخر می‌باشد.

سفارش محصولات حرف آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی

ما در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت می‌کنیم و شما می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را از طریق ارسال پیام در تلگرام یا اینستاگرام نیز تهیه کنید. به محض دریافت سفارش‌های شما، بخش پشتیبانی با شما تماس می‌گیرد و به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. شما می‌توانید از طریق ایمیل نیز با ما در ارتباط باشید و پکیج‌های مورد نظر خود را سفارش دهید.

خواندن مقاله
آدرس موسسه حرف آخر کجاست پکیج‌های حرف آخر صورت حضوری تهیه کرد؟
بهترین روش برای خرید پکیج‌های حرف آخر چیست؟

ما نحوه تهیه محصولات حرف آخر را برایتان شرح دادیم و چهار روش را برای این کار معرفی کردیم. بهترین روش برای خرید محصولات حرف آخر، مراجعه به سایت حرف آخر و تهیه این بسته‌های آموزشی است. زیرا شما می‌توانید در سایت اطلاعات مربوط به محصول را سر فرصت و با خیالی آسوده ببینید و انتخاب درستی انجام دهید. برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، می‌توانید از مشاورین حرف آخر به صورت تلفنی نیز کمک بگیرید.

مشاورین حرف آخر با سوال‌های که از شما می‌پرسند،‌ به نقاط ضعف و قوت شما پی می‌برند و می‌توانند بسته آموزشی متناسب با نیازتان را به شما معرفی کنند. برای پیگیری سفارشاتی که به صورت اینترنتی خریداری می‌کنید نیز کد پیگیری دریافت می‌کنید و می‌توانید به راحتی سفارش خود را پیگیری نمایید. همچنین از بخش پنل دانش آموزی محصولاتی که خریداری کردید را مشاهده خواهید کرد.

آیا برای خرید محصولات حرف آخر تخفیف هم می‌گیریم؟

تخفیف‌های محصولات حرف آخر در مناسبت‌های مختلف روی محصول اعمال می‌شود. شما می‌توانید در تلگرام و اینستاگرام همراه ما باشید تا از زمان تخفیف محصولات حرف آخر مطلع شوید و آن زمان بسته‌ها را تهیه کنید.

ما تخفیف پلکانی نیز برای خرید‌هایی که از میزان مشخصی بیشتر باشند، در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه استفاده از این تخفیف‌ها با ما در تماس باشید.

ما روش‌های متعددی برای خرید محصولات حرف آخر در نظر گرفتیم و نحوه تهیه محصولات حرف آخر را شرح دادیم. هدف ما این است که همه شما بتوانید بدون هیچ مشکلی این بسته‌ها را تهیه کنند. چنانچه سوالی درباره خرید پکیج‌های حرف آخر دارید،‌ می‌توانید با شماره تلفن‌های پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. کارهای مربوط به سفارش خرید محصولات حرف آخر در زمانی کوتاه توسط بخش پشتیبانی بررسی می‌شود. ما محصولات را به آدرسی که هنگام ثبت سفارش اعلام کردید،‌ ارسال خواهیم کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!