آدرس موسسه حرف آخر کجاست پکیج‌های حرف آخر صورت حضوری تهیه کرد؟

آدرس موسسه حرف آخر کجاست

آدرس موسسه حرف آخر طریقه تهیه پکیج

افراد زیادی علاقه مند هستند تا با موسسه حرف آخر از نزدیک آشنا شوند و پکیج‌ها و محصولات آموزشی را به صورت حضوری دریافت نمایند. به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم آدرس موسسه حرف آخر را برای شما بیان کنیم تا بتوانید راحت به این موسسه دسترسی داشته باشید.

تمامی موسسات آموزشی یک دفتر مرکزی در تهران دارند و ممکن است دفاتری در سایر شهرستانها یا مراکز استان‌ها نیز داشته باشند. برخی از افراد نسبت به خرید حضوری اطمینان بیشتری دارند و تا موسسه و مدیران آن را از نزدیک نبینند، نمی‌توانند به آن اطمینان کنند. هر چند بیش از ده سال از فعالیت ما در حوزه تولید و توزیع محصولات آموزشی می‌گذرد،‌ با این حال ما این امکان را فراهم کردیم تا شما بتوانید به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

موسسه حرف آخر در کجا قرار دارد و آدرس موسسه حرف آخر چیست؟

دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران و در خیابان انقلاب قرار دارد. ترافیک کاری در موسسه حرف آخر بسیار بالاست. برای مراجعه حضوری به دفتر موسسه، باید از قبل با ما تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. برای هماهنگی ابتدا با شماره 09108556719 تماس بگیرید و حتما در تاریخ تعیین شده به موسسه مراجعه کنید. در زیر آدرس موسسه حرف آخر به صورت کامل برای مراجعه حضوری آمده است.

تهران،‌میدان انقلاب ضلع جنوب شرقی، پلاک 17،‌ ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی، واحد 4، موسسه حرف آخر

در میدان انقلاب موسسات آموزشی، انتشارات و دانشگاه تهران قرار دارد و بسیار شلوغ است. برای دسترسی به این منطقه شما می‌توانید از وسایل حمل و نقل گوناگون همچون مترو،‌ اتوبوس BRT و تاکسی استفاده کنید. هر چند پارکینگ‌های عمومی در میدان انقلاب نیز موجود هستند، اما بهتر است که به دلیل شلوغی منطقه از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

آدرس موسسه حرف آخر کجاست

آیا می توان پکیج‌های حرف آخر را در موسسه نیز دریافت کرد؟

بله، شما می‌توانید هنگام خرید پکیج‌ها اعلام کنید که می‌خواهید آنها را در محل موسسه دریافت کنید. یا هنگامی که به موسسه مراجعه کردید، می‌توانید این پکیج‌ها را بخرید. امکان پرداخت هزینه از طریق دستگاه کارت‌خوان فراهم شده است.

خواندن مقاله
زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

آیا امکان دریافت مشاوره به صورت حضوری نیز در موسسه حرف آخر وجود دارد؟

بله، بسیاری از افراد دوست دارند که مشاورین را از نزدیک ببیند و از این روش ارتباط بهتری برقرار خواهند کرد. این مسئله درباره خانواده‌ها هم صادق است و می‌خواهند خودشان از نزدیک روند آموزشی فرزندشان را دنبال کنند. به همین دلیل ما امکان مراجعه حضوری را در موسسه فراهم کردیم. شما می‌توانید با هماهنگی با مشاورین حرف آخر، زمانی را برای مراجعه حضوری تعیین کنید و با مراجعه به دفتر،‌ با مشاورین ارشد حرف آخر صحبت کنید.

در موسسه حرف آخر چه خدماتی را می‌توانیم دریافت کنیم؟

موسسه حرف آخر خدماتی مانند بسته‌های آموزشی برای مقاطع تحصیلی متفاوت، صحبت با مشاورین ارشد حرف آخر و آزمون‌ها را به دانش آموزان ارائه می‌کند. شما می‌توانید قبل از مراجعه به موسسه و با هماهنگی‌های لازم نسبت به دریافت هر کدام از این خدمات اقدام نمایند.

دریافت خدمات از سایت حرف آخر بهتر است یا مراجعه حضوری به موسسه حرف آخر؟

خدمات موسسه حرف آخر از راه‌های مختلفی به دانش آموزان ارائه می‌شود. بیشترین حجم از فعالیت ما به صورت اینترنتی است و دانش آموزان اغلب محصولات و خدمات ما را از طریق خرید از سایت حرف آخر انجام می‌دهند. اما این موضوع سبب نمی‌شود که کیفیت خدمات ما در مراجعه حضوری کم شود. بلکه ما خدمات خود را به بالاترین کیفیت و در نهایت احترام به عزیزان حرف آخری ارائه خواهیم کرد.

مشاهده پکیج‌های مختلف از سایت حرف آخر و مطالعه اطلاعات مربوط به هر کدام برای شما در منزل کار راحت‌تری است و زمان بیشتری در اختیار دارید. این در حالی است که ممکن است در موسسه دچار کمبود وقت شوید و نتوانید انتخاب درستی داشته باشید. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به پکیج‌های حرف آخر که متناسب با نیاز شماست را به دست بیاورید و سپس اگر خواستید که آن را به صورت حضوری تهیه کنید،‌ با هماهنگی قبلی به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

برای سفارشاتی که به صورت اینترنتی خریداری می‌شوند، امکان پیگیری فراهم شده است. شما می‌توانید پس از خرید بسته‌های آموزشی حرف آخر از طریق پنل دانش آموزی یا تماس با موسسه حرف آخر سفارشات خود را پیگیری نمایید.

خواندن مقاله
موسسه ونوس یا حرف آخر کدام بهتر است؟

برای افرادی که نمی‌توانند از طریق سایت حرف آخر خرید و پرداخت انجام دهند، ما امکان پرداخت از طریق کارت خوان فراهم نمودیم. شما می‌توانید با موسسه حرف آخر تماس بگیرید و پس از دریافت شماره حساب یا کارت، تصویر یا شماره فیش واریزی را اعلام کنید. بخش پشتیبانی ما، در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما پاسخ داده و محصولات خریداری شده را برای شما ارسال خواهند کرد.

اگر می‌خواهید به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنید و به صورت حضوری با مشاورین حرف آخر ارتباط داشته باشید، باید با شماره 09108556719 تماس بگیرید.

ما در سایت حرف آخر اطلاعات کامل در رابطه با موسسه حرف آخر را برای شما قرار دادیم تا نسبت به فعالیت‌ها و خدمات خود شفاف سازی کرده باشیم. آدرس موسسه حرف آخر، آدرس شبکه‌های اجتماعی، آدرس ایمیل موسسه حرف آخر در سایت حرف آخر قرار دارد و شما می‌توانید از این راه‌های ارتباطی نیز با ما تماس بگیرید.

اطلاعات مربوط به پکیج‌های حرف آخر نیز در سایت قرار دارد و ما توضیحات مربوط به این پکیج‌ها را برای شما به صورت کامل قرار داده‌ایم تا با آگاهی کامل نسبت به خرید این بسته‌های آموزشی اقدام کنید. در صورت داشتن هر سوالی در رابطه با محصولات حرف آخر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان حرف آخر شما را راهنمایی کنند.

برای برقرای ارتباط با مشاورین حرف آخر نیز راه‌های ارتباطی متعددی در نظر گرفتیم. شماره مشاورین ارشد حرف آخر در سایت حرف آخر قرار دارد و شما می‌توانید سوالات خود را از این عزیزان بپرسید.

امکان برقراری ارتباط مستقیم با اساتید حرف آخر وجود ندارد اما شما می‌توانید با نمایندگان این افراد که مشاورین حرف آخر هستند، ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را با آنها در میان بگذارید. این عزیزان با شناخت و آگاهی کاملی که نسبت به پکیج‌های حرف آخر دارند، می‌توانند شما را بسیار راهنمایی کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!