رتبه برترهای موسسه حرف آخر

کنکور سراسری یک آزمون مهم برای دانش آموزان دوره متوسطه است و نتایج آن مسیر تحصیلی و گاها زندگی افراد را مشخص می‌کند


رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99

کنکور سراسری یک آزمون مهم برای دانش آموزان دوره متوسطه است و نتایج آن مسیر تحصیلی و گاها زندگی افراد را مشخص می‌کند. دانش آموزان زیادی برای دست یافتن به هدف خود برای این آزمون تلاش می‌کنند. رقابت برای کسب رتبه‌های سه رقمی و کمتر بسیار بالاست و یک پاسخ صحیح شما را از تعداد زیادی داوطلب جلو می‌اندازد. رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99 کسانی بودند که از پکیج‌های حرف آخر و مشاوره حرف آخر برای موفقیت در آزمون سراسری استفاده کردند.

کسب رتبه زیر 1000 در کنکور سراسری کاری بسیار سخت است و نیاز به تلاش مداوم دارد. شما باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید تا بتوانید به موفقیت دست یابید. این برنامه را یا خودتان بر اساس اطلاعات کاملی که از دروس دارید و یا مشاور، در اختیار شما خواهد گذاشت.

سال 99 یکی از سال‌هایی بود که به لحاظ تحصیلی دانش آموزان شرایط سختی را تجربه کردند. همه گیری ویروس کرونا موجب تعطیلی مدارس شد و دانش آموزان برای یادگیری دروس دچار مشکل شدند. زمان آزمون تغییر کرد و همین مسئله استرس زیادی به همراه داشت. پکیج‌های حرف آخر اما مثل همیشه همراه دانش آموزان بود و توانست کمک زیادی به آنها کند. ما در این پکیج‌ها کلاس درس را برای دانش آموزان شبیه سازی کرده‌ایم و شما همه مطالب کتاب درسی را با آموزش مدرس حرف آخر می‌آموزید. مدرس حرف آخر تست‌های مرتبط با این مفاهیم را نیز برای شما حل می‌کند تا برای کنکور کامل آماده شوید.

رتبه برترهای موسسه حرف آخر

کنکور سراسری یک آزمون مهم برای دانش آموزان دوره متوسطه است و نتایج آن مسیر تحصیلی و گاها زندگی افراد را مشخص می‌کند

رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99 چه کسانی بودند؟

در سال 99 حرف آخر 34 رتبه زیر 100 داشت و این افراد در رشته‌های مختلف تجربی، ریاضی و انسانی بوده‌اند.

در رشته تجربی رتبه

228 امیررضا زینالی

رتبه 99 مهدی حسین قلی زاده

رتبه 91 پوریا شکوری

رتبه 60 محمد جواد مرادخانی

رتبه 243 دانیال عنایت

رتبه 67 منیره کیا قادری

رتبه 127 علی نوروزی

رتبه 334 آرش فولادی

خواندن مقاله
نقد حرف آخر معرفی بهترین موسسه پایه تا کنکور

رتبه 541 صباح داننده

رتبه 19 نگین عزیزپور

رتبه 203 سید امید یادگارنژاد

محمد مهدی ضامنی پور رتبه 12

رتبه 19 محمد محمدی پور

رتبه 23 محمد حسین انصاری

رتبه 75 کارو محمدی

رتبه 168 امیرمحمد انصاری

رتبه 410 نیلوفر مجیدیان

رتبه 485 سید علیرضا الماسی

رتبه 208 حمیدرضا غلام پور

رتبه 160 علی محمدی پور

رتبه 165 سید حسن کرانیان

رتبه 183 دانیال زمانی

رتبه 6 شهاب کهزادی

بهنام دانش رتبه 55

رتبه 59 ابوالفضل خسرو شاهی

جزو رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99  بودند.

اگرچه تعداد شرکت کنندگان رشته تجربی بیشتر است و به تناسب آن قبولی در این رشته نیز سخت‌تر است. اما تعداد رتبه برترهای رشته تجربی نیز بسیار بیشتر از رشته‌های ریاضی و انسانی بود.

پکیج‌هایی که ما برای رشته تجربی آماده کردیم شامل زیست حرف آخر، شیمی، فیزیک و ریاضی حرف آخر است. پکیج زیست حرف آخر توسط دپارتمان زیست حرف آخر تهیه شده است و استاد محمد شاکری و استاد شعبانی مدرس آن هستند. ما برای مباحث تخصصی زیست نیز پکیج‌های جداگانه‌ای تهیه کرده‌ایم. پکیج ژنتیک حرف آخر، زیست گیاهی و زیست جانوری حرف آخر از جمله این پکیج‌ها هستند.

افزایش تعداد شرکت کننده در رشته تجربی سبب شده تا سوالات این درس کمی مفهومی‌تر و سخت‌تر طراحی شوند. اساتید حرف آخر به این مسئله توجه کردند و خط به خط زیست کنکور را برای دانش آموزان بررسی و نکات آن را بیان کردند. مطالبی که امکان طرح سوال از آن وجود دارد توسط مدرس حرف آخر بیان می‌شود تا دانش آموزان به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اساتید حرف آخر سوالات کنکوری سال‌های گذشته را برای دانش آموزان حل می‌کنند و نکات تستی آن را بیان خواهند کرد. همچنین سوالات تشریحی نیز از مباحث مختلف کتاب حل خواهد شد. کتاب کار حرف آخر نیز به صورت رایگان برای دانش آموزان ارسال می‌شود. کتاب کار باعث می‌شود که به صورت قابل توجهی در زمان شما صرفه جویی شود و تمرکزتان هنگام مشاهده فیلم آموزشی روی یادگیری باشد. کتاب کار حرف آخر شامل خلاصه نکات مهم کتاب درسی است. رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99  از پکیج زیست حرف آخر استفاده کرده‌اند.

خواندن مقاله
آدرس کانال تلگرامی و اینستاگرامی حرف آخر چیست؟

رتبه 128 آرام رحمانی، رتبه 138 محمد زحمتکش، رتبه 182 محمد گودرزی، رتبه 93 کامیار فتاحی، رتبه 13 سینا آرام تن، رتبه 9 کیارش کیانیان، رتبه 120 احسان خلیلی، یاسین سیفی رتبه 24 و علی طاهری رتبه 155 جزو رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99 در رشته ریاضی فیزیک بودند.

پکیج‌های تخصصی که برای رشته ریاضی در نظر گرفتیم شامل ریاضی، فیزیک و شیمی است. ریاضی حرف آخر توسط استاد منتظری تدریس می‌شود. استاد منتظری برای آموزش ریاضی و یادگیری فرمول‌های آن،‌ الگوهایی را به دانش آموزان معرفی می‌کنند که با استفاده از آن می‌توان در زمانی کوتاه و به آسانی ریاضی را یاد بگیرید و به سوالات آن پاسخ دهید.

استاد کامیار مدرس فیزیک هستند و مباحث مختلف سینماتیک،‌ دینامیک و مفاهیم فیزیک را برای شما به صورت کامل تشریح می‌کنند. ما برای این مباحث پکیج جداگانه‌ای نیز در نظر گرفتیم و می‌توانید با توجه به نیاز خود این بسته‌ها را تهیه کنید.

شیمی جزو دروس مشترک رشته ریاضی و تجربی است و استاد غلامحسین شیروانی هستند که مسائل و مفاهیم شیمی را به صورت مفصل برای دانش آموزان تشریح می‌کنند. استاد شیروانی از الگو و نقشه راه برای ترسیم مسیر یادگیری شیمی استفاده کرده‌اند و این به دانش آموزان کمک می‌کند دید کلی و جامعی از شیمی داشته باشند،‌ پیوستگی مطالب را درک کنند و در نتیجه شیمی را بهتر یاد بگیرند.

رتبه 70 شعیب دستباز و رتبه 14 رامین چهرقانی جزو افرادی هستند که رتبه زیر 1000 را با استفاده از پکیج‌های حرف آخر به دست آوردند.

دین و زندگی استاد یوسفیان پور، ادبیات استاد منتظری، زبان استاد محمودی و عربی استاد واعظی پکیج‌هایی است که دانش آموزان می‌توانند به صورت مشترک در رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی از آن استفاده کنند. اساتید حرف آخر در این پکیج‌ها با استفاده از تصویر و انیمیشن مفاهیم دروس را به دانش آموزان یاد می‌دهند و رتبه برترهای موسسه حرف آخر در سال 99  از این پکیج‌ها استفاده کرده‌اند.

برای اینکه شما هم جزو رتبه برترهای موسسه حرف آخر باشید، می‌توانید با مشاورین حرف آخر تماس بگیرید و با تعیین سطح علمی و زمانی که تا کنکور دارید، پکیج‌هایی که می‌تواند برای شما مفید باشد را تهیه نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!