نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر

برخی از افراد برای استفاده از این دی وی دی‌ها دچار مشکل می‌شوند. بنابراین ما به تشریح نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر می‌پردازیم


نحوه استفاده دی وی دی‌های حرف آخر

موسسه حرف آخر پکیج‌های آموزشی را در قالب دی وی دی به  دانش آموزان تحویل می‌دهد. به دلیل حفظ حقوق منتشر کننده، این دی وی دی‌ها تنها روی یک سیستم قابلیت اجرا دارند. برخی از افراد برای استفاده از این دی وی دی‌ها دچار مشکل می‌شوند. بنابراین ما به تشریح نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر می‌پردازیم.

محتوای پکیج‌های آموزشی که در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد شامل سه قسمت می‌باشد. در بخش اول که حاوی درسنامه است مفاهیم با استفاده از تصویر، انیمیشن و الگوسازی به دانش آموزان آموزش داده می‌شود. بخش دوم شامل سوالات مختلفی است که برای تسلط دانش آموزان به حل سوالات تشریحی و تستی طراحی شده است. بخش سوم نیز سوال‌هایی که امکان دارد در کنکور سراسری به عنوان سوال مطرح شود، بیان شده است.

یک دی وی دی توسط یک دانش آموز قابل استفاده است و برای استفاده از این پکیج باید ابتدا آن را فعال کنید. برای فعالسازی این پکیج‌هاکه نحوه فعالسازی این پکیج را به دانش آموزان، آموزش می‌دهد. شما می‌توانید از طریق لینک http://ac.mysi.ir/  با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز پکیج آموزشی خود را فعال کنید.

نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر

نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر به چه صورت است؟

در کنکور سراسری شما زمان زیادی برای ریسک کردن و امتحان کردن روش‌های مختلف برای مطالعه ندارید. برای موفق شدن در کنکور باید از تجربه افراد موفق استفاده کنید. این افراد راهی که شما می‌خواهید، طی کنید را رفته‌اند و با مشکلات آن دست و پنجه نرم کرده‌اند و می‌توانند مشاوره‌های سودمندی به شما بدهند. شایان مامندی یکی از این افراد است. شایان مامندی یکی از مشاورین ارشد حرف آخر است که در کنکور سراسری رتبه 958 را کسب کرده است و یکی از مشاورین محبوب در موسسه حرف آخر است. برای استفاده از پکیج های حرف آخر می‌توانید از ویدیوی آموزشی که شایان مامندی برای نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر و فعالسازی آن آماده کرده اند، استفاده کنید.

قبل از فعالسازی پکیج‌های حرف آخر شما باید کد قرمز محصولات حرف آخر را داشته باشید. کد قرمز همان کد فعالسازی است که می‌توانید آن را از طریق سایت حرف آخر و از لینکی که معرفی کردیم، دریافت کنید. در صورت داشتن هر سوالی درباره کد فعالسازی با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی 3 تماس بگیرید.

خواندن مقاله
زمان برنامه‌های حرف آخر در شبکه‌های تلویزیونی به چه صورت است؟

توصیه‌هایی برای استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر

هنگام استفاده از دی وی دی حرف آخر، نباید فیلم آموزشی را مانند یک فیلم سینمایی ببینید و بعد توقع داشته باشید که برایتان مفید باشد. بلکه باید به تمام کلماتی که توسط مدرس حرف آخر بیان می‌شود،‌ توجه داشته باشید. هر جا که متوجه مفهومی نشدید،‌ فیلم را متوقف و دوباره آن را ببینید. نکاتی که به نظرتان مهم است را یادداشت کنید و سوالاتی که برایتان مطرح می‌شود را نیز بنویسید.

مدرس حرف آخر سوالاتی را هنگام تدریس برای دانش آموزان حل خواهند کرد. بهتر است که این سوالات را نیز خودتان یادداشت کنید و ابتدا تلاش کنید تا پاسخ آن را بیابید. اگر مفاهیم دروس را یاد گرفته باشید،‌ می‌توانید به سوالات زیادی پاسخ دهید. حل کردن سوالات ذهن شما را درگیر می‌کند و باعث می‌شود، حواستان را هنگام گوش دادن به مطالب بیشتر جمع کنید. اگر سوالی برایتان سخت بود، آن را یادداشت کنید و سعی کنید که در چند روز مفاهیمی که در سوال نهفته است را یاد بگیرید.

هدف جزوه نویسی نیست،‌ بلکه شما برخی از نکات یا سوالاتی که به نظرتان مهم است را می‌نویسید. در پکیج‌های حرف آخر، کتاب کار حرف آخر قرار دارد که حاوی نکات مهم است. شما می‌توانید هنگام مشاهده فیلم آموزشی، این کتاب را در کنار خود بگذارید و جاهایی که در کتاب نوشته شده و از نظر شما نیز مهم است،‌ هایلایت کنید تا هنگام مرور کتاب،‌ همانند جزوه‌ای باشد که خود آن را نوشته‌اید. در اینصورت می‌توانید از نوشتن مجدد نکاتی که در کتاب وجود دارد نیز اجتناب کنید.

بعد از مشاهده مفاهیمی که آموزش داده شده است، می‌توانید اقدام به حل تست‌های کنکور سال‌های گذشته یا سوالات تالیفی کنید. حل سوال و تکرار و تمرین در فرآیند یادگیری بسیار مهم است. سوالات ذهن شما را بازتر می‌کند و باعث می‌شود به مفاهیم از زاویه دیگری بنگرید. تکرار و تمرین نیز باعث می‌شود که مطالب در ذهن شما تثبیت شود. اگر مطلبی را فقط یکبار بخوانید احتمال کمی وجود دارد که مطلب برای مدتی طولانی در ذهن شما بماند. در حالیکه می‌توانید با چند با تکرار یک مطلب، آن را در حافظه بلند مدت خود نگه دارید.

خواندن مقاله
لیست قیمت کتاب کارهای حرف آخر مطلع شویم؟

دی وی دی های حرف آخر چطوره بسیار ساده است. اما چون ممکن است دانش آموزان تا به حال از ویدیوهای آموزشی استفاده نکرده باشند، ما برای شما استفاده از این پکیج‌ها را شرح داده‌ایم تا بتوانید در صورت بروز مشکل آن را به راحتی و در زمانی کوتاه حل کنید.

وجود تصویر و عدم وجود صدا یکی از مشکلات رایجی است که دانش آموزان هنگام استفاده از پکیج‌های حرف آخر با آن مواجه می‌شوند. ما در ویدیوهایی که برای نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر آماده کردیم، این مشکل را برای دانش آموزان به صورت تصویری توضیح داده‌ایم. برای حل این مشکل کارهای زیر را انجام دهید:

بعد از کلیک راست روی desktop و انتخاب گزینه NVIDIA Control Panel پنجره ای باز می‌شود.

شما باید روی گزینه Manage 3D setting بروید و گزینه نخست یعنی auto select را انتخاب کنید.

سپس روی گزینه Apply در پنجره جاری کلیک کنید.

حال سیستم را مجددا راه اندازی کنید. با انجام دادن این کارها، مشاهده می‌کنید که مشکل حل خواهد شد.

پکیج‌های حرف آخر بسیار جامع و کامل هستند و برای تمامی مقاطع تحصیلی از دبستان تا کنکور آماده شده است. برای دانش آموزان کنکوری برای رشته تجربی و ریاضی ما تمامی دروس را پوشش داده‌ایم. برای مقطع متوسطه نیز درس‌هایی که مهم هستند و دانش آموزان اغلب با آن مشکل دارند، بررسی شده است. فیلم‌های آموزشی در دی وی دی ضبط شده است و دانش آموزان باید قبل از استفاده از این فیلم ها، پکیج را فعال کنند. نحوه استفاده از دی وی دی‌های حرف آخر به صورت کامل با استفاده از فیلم های آموزشی و فایل متنی برای  دانش آموزان تشریح شده است و می‌توانند از این پکیج‌ها استفاده نمایند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!