بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

استاد رضا شعبانی

بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

تمام اساتید موسسه حرف آخرچهره­ای شناخته شده دارند و شاید بارها آنها را در صفحات مجازی و یا صفحه­ی تلویزیون مشاهده کرده باشید. اساتید موسسه حرف آخر پایه آموزش دروس کنکور را بر توجه به تفاوت­ها و روحیات متفاوت دانش آموزان بنا می­کنند. یک معلم درس کنکور نباید مثل یک معلم معمولی درس دهد. دانش آموزان کنکوری در شرایط بسیار سخت روحی و عاطفی قرار دارند، بنابراین توجه به این روحیه و رفتار صحیح با دانش آموزان بسیار اهمیت دارد. یکی از اساتید بسیار معتبر و مجرب در مجموعه حرف آخر استاد رضا شعبانی مدرس زیست کنکور است.

استاد رضا شعبانی

استاد رضا شعبانی مدرک دوره pcr پیشرفته از دانشگاه الزهرا را دارد و در حوزه مهندسی ژنتیک یکی از بهترین ها است.

 او هم­چنین از دانشگاه usm مالزی بهترین نمره را دریافت کرد.

 استاد رضا شعبانی در حوزه­های مختلفی افتخار آفرین بوده است.

 او یکی از جوان ترین و پویا ترین اساتید در زیست است که در زمان کوتاهی تمام حوزه­ی تدریسش را به انیمیشن تبدیل کرده است.

بیوگرافی استاد رضا شعبانی

نحوه تدریس استاد رضا شعبانی

استاد رضا شعبانی که خود از بهترین دانشگاه­های کشور بهترین نمره­ها را کسب کرده است، زیست را با استفاده از پویانمایی و حافظه تصویری به دانش آموزان درس می­دهد. با توجه به باور اکثر مردم که درس زیست را یک درس حفظی می­دانند، اما استاد شعبانی این درس را به شیوه­های جدید برای دانش آموزان به یک درس مفهومی تبدیل کرده است.

 یک استاد خوب باید متد و شیوه جدیدی برای آموزش پیدا کند و دروس سخت را حتی برای دانش آموزان ضعیف به یک درس شیرین تبدیل کند. تمام اساتید

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد هومن روان

موسسه حرف آخر

این ویژگی مهم را دارا هستند. درس زیست یکی از دشوار ترین دروس در کنکور محسوب می­شود. این درس حتی برای اشخاصی که هوش بالایی نیز دارند، یک درس مشکل ساز است.

اما استاد رضا شعبانی بعنوان اولین استاد خوش ذوق در زمینه زیست، این درس را به شیرین ترین شکل ممکن در قالب انیمیشن به دانش آموزان درس می­دهد. این علاقه و عشق به کار و زمینه­ی آموزشی، استاد شعبانی را به یکی از مهم ترین و خوش ذوق ترین اساتید موسسه حرف آخر تبدیل کرده است.

 شاید عمل استاد شعبانی در ابتدا به اصطلاح یک کار اضافه بر سازمان باشد، اما با توجه به نتیجه­ای که این کار در بر داشت، متد برگزیده­ی این استاد را به یکی از ماندگار ترین متدها تبدیل کرده است. تصاویر بیش از هرچیزی در ذهن ما ماندگار می­شود. استاد شعبانی با توجه به روحیه و ذهن تصویری هر انسان، از این ویژگی استفاده می­کند و آن را به یکی از نقاط قوت در تدریسش تبدیل می­کند.

استاد رضا شعبانی پکیج های مختلفی را در حوزه زیست تهیه کرده است و آنها را در فروشگاه حرف آخر در اختیار همگان قرار داده است.

 این پکیج ها شامل زیست شناسی جامع حرف آخر (نظام قدیم)،

 زیست شناسی سال دوازدهم حرف آخر (نظام جدید)،

زیست شناسی سال دوم حرف آخر،

زیست شناسی سال سوم حرف آخر،

 زیست شناسی سال یازدهم حرف آخر(نظام جدید)،

 زیست گیاهی حرف آخر (نظام قدیم)

 ژنتیک حرف آخر ( نظام جدید)

بیوگرافی استاد رضا شعبانی موسسه حرف آخر

رمز موفقیت موسسه حرف آخر

یک مجموعه موفق از عناصر مختلفی تشکیل شده است.موسسه حرف آخربعنوان یک موسسه آموزش دروس کنکور از عناصر بسیار مهمی تشکیل شده است. برای مثال مهم­ترین عنصر در میان تمام گزینه­ها استفاده از اساتید مجرب و سرشناس است که این موسسه تمام تلاشش را کرده است که از اساتید کار کرده و معتبر استفاده کند. برای مثال یکی از این اساتید که در این متن به آن اشاره کردیم، استاد رضا شعبانی است که روشی بسیار منحصر بفرد را در تدریسش به کار گرفته است. مانند استاد شعبانی اساتید دیگر حرف آخر نیز هر کدام ویژگی­های بسیار منحصر بفردی دارند و هر کدام روشی خاص را برای تدریس به کار گرفته اند. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی­های یک موسسه موفق، چاپ کتاب زیر نظر خود موسسه است. بسیاری از کنکوری ها برای یافتن کتاب­های مناسب برای کنکور در دوگانگی هستند. با توجه به گستردگی مجموعه ناشرها و نویسنده­های مختلف در حوزه کتاب کنکور، یک دانش آموز برای یافتن بهترین کتاب دچار سرگردانی می­شود. اما

خواندن مقاله
روش تدریس پیمان کامیار

موسسه حرف آخر

مهم ترین مطالب کنکور هر درس را با توجه به عملکرد آزمون کنکور در سالیان مختلف بررسی کرده و آن ها را در انتشارات حرف آخر به چاپ رسانده است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم

موسسه حرف آخر

 

موسسه حرف آخر

مشاورین مجرب این مجموعه است. مشاورین موسسه حرف آخر به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی دانش آموزان هستند و با تماس با آنها می­توانید به پاسخ پرسش­هایتان برسید. پس از ورود به سایت حرف آخر هر دانش آموز می­تواند یک پنل دانش آموزی بسازد و از طریق آن با اساتید و مشاورین در ارتباط باشد و برنامه هفتگی خود را دریافت کند. با استفاده از برنامه ریزی صحیح و بدون اشکالی که مشاورین برای دانش آموزان طراحی می­کنند، موفقیت در کنکور به یک امر شدنی و حتی آسان تبدیل می­شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!