پیمان کامیار

روش تدریس پیمان کامیار


روش تدریس پیمان کامیار

فیزیک یکی از مهم‌ترین درس‌های کنکور مخصوصا برای رشته ریاضی فیزیک است. مباحث فیزیک و حل تست‌های فیزیک در نگاه اول سخت و طاقت فرسا به نظر می‌رسند و بسیاری از دانش آموزان از خواندن این درس و وقت گذاشتن برای حل تست‌های آن خسته می‌شوند. موسسه حرف آخر با بهره گیری علم و دانش یکی از اساتید برتر فیزیک ایران اقدام به تهیه مجموعه‌ای بسیار کامل و مهیج برای آموزش فیزیک کنکور نموده است.

پکیج فیزیک دهم حرف آخر و سایر پکیج‌های آموزشی فیزیک با تدریس فوق العاده استاد پیمان کامیار بدون شک بهترین و کامل‌ترین منبع آموزشی برای یادگیری فیزیک کنکور است. در ادامه در مورد این پکیج و روش تدریس استفاده شده برای آموزش مباحث فیزیک صحبت می‌کنیم.

پیمان کامیار

روش تدریس پیمان کامیار

پیمان کامیار

استاد پیمان کامیار متولد تهران بوده و تحصیلات دبیرستان خود را در این شهر سپری کرده است. سپس در رشته فیزیک هسته‌ای در دانشگاه تبریز پذیرفته شد. پس از اتمام دوره کارشناسی در رشته فیزیک حالت جامد در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته و مشغول به تحصیل شد. تحصیل در رشته فیزیک در معتبرترین دانشگاه‌های ایران او را به فردی تبدیل کرد که در زمینه فیزیک و آموزش فیزیک جایگاه ویژه‌ای یافته است. استاد کامیار پس از اتمام تحصیلات در موسسه حرف آخر به عنوان مدرس فیزیک مشغول به کار شد.

علم و دانش در سطح عالی و تجربه فراوان در زمینه تدریس فیزیک او را به یکی از بهترین اساتید فیزیک ایران تبدیل کرده است. نحوه آموزش استاد کامیار به صورتی کاملا جذاب بوده و با ساده‌ترین روش‌ها تمام مباحث سخت و پیچیده فیزیک را به شما آموزش می‌دهد.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

روش تدریس پیمان کامیار

پکیج های فیزیک از منابع مهم کنکور به شمار می‌رود و دانش آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی باید به 8 سوال از فیزیک دهم پاسخ دهند. فیزیک دهم شامل چهار فصل مهم فیزیک و اندازه‌گیری، کار و انرژی، ویژگی‌های فیزیکی مواد و دما و گرما است. این مباحث به طور کامل در پکیج‌ها آموزش داده شده‌اند. استاد کامیار فیزیک دهم و سایر مباحث پایه‌های بعدی را با روش‌های نوین و بسیار ساده آموزش داده است.

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که تدریس استاد کامیار را جذاب کرده استفاده از روس‌های نوین آموزشی است. ساخت انیمیشن، استفاده از الگوسازی برای فرمول‌های پیچیده، شوهدی سازی و … از تکنیک‌هایی است که استاد کامیار پکیج های فیزیک  و سایر مباحث فیزیک را به کمک آن‌ها آموزش داده است.

تعداد زیادی از سوالات درس فیزیک به صورت مسائل و حل کردنی بوده و حل آن‌ها همان طور که گفته شد استاد برای آموزش مباحث فیزیک روش‌های آموزشی مختلفی ابداع کرده است.

  • یادگیری آسان فرمول‌ها

فیزیک پایه دهم شامل تعداد زیادی فرمول برای مسائل حل کردنی است. درصد بالایی از دانش آموزان با حفظ این فرمول‌ها مشکل داشته و در بسیاری اوقات این مباحث را کنار می‌گذارند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که استاد کامیار فیزیک دهم را به کمک آن تدریس می‌کند آموزش فرمول‌ها بدون حفظ کردن آن‌هاست. روش‌های ابداعی توسط استاد کامیار به شما کمک می‌کند بدون حفظ هیچ گونه فرمولی تمام آن‌ها به خاطر بسپارید و برای حل تست‌ها از آن‌ها استفاده کنید. استاد کامیار بیش از 50 فرمول مختلف را با استفاده از روش‌های خود به یک الگو تبدیل می‌کند.

  • یادگیری از طریق انیمیشن

نیم کره راست مغز توانایی ثبت و نگهداری تصاویر بسیار زیادی را برای مدت طولانی دارد. یادگیری از طریق انیمیشن و استفاده از تصاویر خلاقانه برای آموزش تمام مباحث فیزیک از دیگر تکنیک‌های استاد کامیار برای آموزش فیزیک است. استفاده از انیمیشن برای آموزش مباحث نه تنها یادگیری را برای شما آسان می‌کند بلکه فیزیک را به درسی جذاب، دوست داشتنی و بسیار راحت تبدیل کرده است.

  • حل تست استاد کامیار فیزیک

علاوه بر آموزش‌های فوق العاده عالی و با کیفیت یکی از نکات قوت پکیج فیزیک دهم حرف آخر حل تمام تست‌های کنکورهای سالهای گذشته است. استاد پیمان کامیار در پکیج‌های آموزشی خود تمام تست‌ها را با روش‌های آموزش داده شده برای شما حل کرده تا با نحوه حل تست و استفاده از روش‌های گفته شده در پکیج‌ها آشنا شوید. میتونید به دیگر اساتید موسسه هم بررسی نمود از جمله بیوگرافی استاد محمد واعظی موسسه حرف آخر رو مورد توجه قرار بدید

 

روش تدریس پیمان کامیار

روش تدریس پیمان کامیار چگونه است؟

  • استفاده از الگوهای مختلف برای یادگیری هر مبحث

استاد کامیار پکیج فیزیک را به روش‌های بسیار اصولی تدریس کرده و روش‌های بسیار نوین و جدیدی برای آموزش مباحث ابداع کرده است. یکی از این روش‌ها استفاده از الگوی دایره مثلثات برای مبحث نوسانات است. یکی دیگر از آن‌ها الگوی پروانه برای مبحث نور شناسی است. و بسیاری دیگر از الگوهای مفید که به کمک آن‌ها سخت‌ترین مباحث فیزیک را به آسانی یاد می‌گیرید.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور موسسه حرف آخر

یادگیری فیزیک با حرف آخر و استاد بی نظیر آن پیمان کامیار می‌تواند تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما را برای آموزش مباحث فیزیک از بین ببرد. تدریس بی نظیر استاد کامیار حاصل علم و دانش و تجربه فراوان استاد و تسلط بر تمام مباحث فیزیک است. پکیج فیزیک دهم حرف آخر با تمام ویژگی‌های گفته شده با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد. قبل از خرید این پکیج می‌توانید نظرات سایر دانش آموزان را در مورد این پکیج مطالعه کرده و خیالی آسوده به یادگیری فیزیک بپردازید.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!