استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور

مدرس شیمی حرف آخر


استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور

موسسه حرف آخر یک آموزشگاه با مجرب ترین اساتید است. این موسسه ارائه دهنده مجموعه دی وی دی های کنکور با برند معتبر حرف آخر نیز هست. این آموزشگاه تمام دروس کنکور را به بهترین شکل ممکن تحت  نظر اساتیدی با چهره بین المللی آموزش می دهد.

استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور

مدرس شیمی حرف آخر

برای مثال یکی از اساتید بسیار شناخته شده حرف آخر استاد است. استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور است که با شیوه­ی نوین و منحصر به فرد خود در آموزش بسیار شناخته شده است. استاد شیروانی با متد شگفت انگیزی که دارد هر سال دانش آموزان برتری را وارد بهترین دانشگاه­های کشور می کند. درس شیمی کنکور یکی از دروس بسیار مهم و پایه ای است که تأثیر زیادی در کنکور میگذارد.

 استاد غلامحسین شیروانی روشی جدید و بسیار تاثیرگذار را در درس شیمی پایه‌گذاری کرد و توانست در این زمینه بدرخشد. غلامحسین شیروانی مبدع روش های پویانمایی شیمی است و با این روش شیمی را به شیرین ترین شکل ممکن به دانش آموزان آموزش می دهد.

برخی از دروس کنکور با وجود اساتیدی مثل استاد شیروانی برای دانش آموز بسیار شیرین میشود و آموزش آن آسان می گردد. موسسه حرف آخر همیشه با آوردن اساتید بسیار مجرب باعث پیشرفت دانش آموزان می­شود. مجموعه کتابهای کار و دی وی دی های فروشگاه حرف آخر نیز اگر همراه با کلاس­های آموزشگاه خریده شود، تاثیر بیشتری در رتبه و عملکرد دانش آموز خواهد گذاشت.

استاد شیروانی روش­های نوین تدریس شیمی

دوران کنکور یکی از مهم‌ترین دوران­ها برای هر دانش آموزی حساب می شود این آزمون می تواند به راحتی آینده دانش‌آموز را متحول کند. بنابراین به جای آنکه با سختی یک دانش آموز بدون آگاهی و ندانستن متد های درس خواندن وقت خود را تلف کند، بهتر است که آموزشگاه حرف آخر را انتخاب کند.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

 این آموزشگاه سال‌هاست که در زمینه کنکور با دانش آموزان نمونه ای که به جامعه تحویل داده است می درخشد. کنکور برای هر دانش آموز یک آزمون حیاتی به حساب می­آید. برای موفقیت در کنکور عوامل بسیار زیادی باید دست به دست هم بدهند.

یکی از بزرگترین اشتباهات یک کنکوری می­تواند بی برنامگی در خواندن باشد. بسیاری از افرادی که کنکور دارند فکر می­کنند که فقط خواندن کافی است. اما این یک نگرش اشتباه است. خواندن بخش زیادی از موفقیت در کنکور است، اما درست خواندن و با برنامه خواندن از آن هم مهم تر است. حتماً در محیط اطرافتان با آدمهایی برخورد داشته اید که به راحتی یک مطلب را میفهمند و در مقابل افرادی نیز وجود دارند که برای دانستن یک مسئله ساده به ساعت ها خواندن احتیاج دارند.

 این دو دسته از افراد و بسیاری از دسته­های دیگر در موسسه حرف آخر شناخته می­شوند و با مشاورین بسیار مجرب صحبت می­کنند. طی گفتگو با مشاور، مشاور برای دانش آموز برنامه­ی درسی می­ریزد و تمام ساعات دانش آموز را برای چند ماه برنامه ریزی می­کند. اساس حرف آخر بر آزار دادن دانش آموز نیست، بلکه این آموزشگاه با شناخت روحیات یک دانش آموز برای او یک برنامه طبق میل خودش می­چیند. در این برنامه حتماً اوقاتی به تفریح باید گذرانده شود که حرف آخر توجه ویژه­ای به این مسائل می­کند.

استاد شیروانی روش¬های نوین تدریس شیمی

استاد شیروانی روش¬های نوین تدریس شیمی

موسسه حرف آخر مجموعه­ای معتبر برای کنکوری ها

یکی از اشتباهاتی که معمولاً در زمان کنکور اتفاق می­افتد، برنامه ریزی اشتباه بسیاری از موسسات و خود کنکوری ها برای درس خواندن است. متاسفانه در این سالها بسیاری از افراد با بی تجربگی و نا آگاهی موسسات نامعتبری را تاسیس کرده اند که به هیچ عنوان توصیه نمی­شوند. اما موسسه حرف آخر با مجرب ترین اساتید بهترین روش را برای موفقیت در آزمون کنکور در اختیار شما می­گذارد. این مجموعه مشاوران همیشه آنلاینی دارد که برای راهنمایی شما تمام انرژی­شان را می­گذارند.

خواندن مقاله
بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور موسسه حرف آخر

با ورود به سایت حرف آخر هر دانش آموز می­تواند برای خودش یک پنل دانش آموزی تشکیل دهد و برای خود برنامه­ای دریافت کند. یکی از مسائلی که موسسه حرف آخر بر آن کاملاً اشراف دارد، مسئله تفاوت میان روحیات دانش آموز است. بسیاری از موسسات مجموعه­ای از قوانین دارند که در مورد تمام دانش آموزان همین قوانین را پیاده می­کنند. اما درواقع یک موسسه خوب و معتبر باید مجموعه­ای از مشاوران را داشته باشد که در حوزه روانشناسی نیز فعال باشند که از این طریق روحیات کنکوری­ها را به خوبی بشناسد و برنامه­ی درستی برای هر دانش  آموز بریزد. با  توجه به اهمیت کنکور یک موسسه نباید درمورد انتخاب اساتید آزمون و خطا انجام دهد بلکه باید از اساتیدی استفاده کند که از هر جهت معتبر باشند.

بسیاری از معلمین آموزش و پرورش که در مدرسه بسیار عالی هستند، نمی­توانند معلم­های کنکور خوبی باشند. آموزش دروس کنکور خاص و متفاوت است. بنابراین اساتید کنکور باید متدهای مخصوص به خودشان را داشته باشند و کنکور را برای  دانش آموز به یک مبحث شیرین تبدیل کند. تبادل دروس دانش آموزان با یکدیگر و گفتگوی معلم با دانش آموز نیز مقوله با اهمیتی است که هر موسسه باید به آن توجه کند.

مفاهیم شیمی دهم یازدهم حرف آخر

مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!