نقد حرف آخر

نقد حرف آخر بهترین موسسه پایه تا کنکور

در همه ی خانواده ها، زمانی که فرزند مهیای رفتن به مدرسه می شود، نگاه ها به او عوض می شود. دیگر والدین به دید یک فرزند بازیگوش به او نگاه نمی کنند. بلکه همه به چشم آرزوهای آینده به او می نگرند. عده ای فرزندشان را آقای مهندس آینده می بینند و عده ای هم خانم دکتر آینده و… در هر حال کودک، از دورانی کودکی رجعت کرده و به جرگه ی دانش آموزان می پیوندد. از همان دوران حساسیت ها نسبت به سبک زندگی دانش آموز تغییر می کند. در بسیاری از این موارد حساسیت ها موجب رشد و پیشرفت دانش آموز شده و در بعضی موارد هم نتیجه ای معکوس خواهند داشت. پدر مادر ها اگر از همان سال اول ابتدایی گرفته تا سال پایانی یا کنکور، هزینه های انجام شده برای تحصیل فرزند خود را لیست کنند، با عدد و رقمی شگفت انگیز روبرو خواهند شد! نکته ی قابل تامل این است که در نهایت نتیجه ی مطلوب و دلخواه والدین هم حاصل نمی شود. علت این امر هزینه کردن مخارج در موارد و جایگاه های اشتباه می باشد. موسسه حرف آخر بستری را فراهم کرده است تا والدین با خرج هزینه هایی نه چندان زیاد نتایج مطلوب و رویایی برای فرزند خود کسب کنند.

حرف آخر آمده است تا بگوید، برای کسب رتبه ی عالی و منحصر به فرد، نیاز به خرج کردن هزینه های نجومی نیست، بلکه می توان با هزینه ای اندک، نتیجه ای بزرگ به دست آورد. همه چیز هزینه های بزرگ نیست، بلکه هزینه های صحیح و به جا است، که نتیجه های مطلوب رقم می زند. این مجموعه با فراهم کردن مجموعه های کمک آموزشی از پایه های ابتدایی، تلاش کرده است تا دانش آموزان را از همان مسیر ابتدای در الگوی صحیحی قرار دهد. سپس در سال هایی پایانی که دانش آموز برای کنکور و دانشگاه آماده می شود، کاری آسان در پیش رو خواهد داشت.

نقد حرف آخر

نقد حرف آخر

مقایسه موسسه حرف آخر با دیگرموسسه های کنکوری

بارها در خانواده یا دوستان اطراف خود دیده ایم دانش آموزانی را که به علت مواجهه با معلمی نابلد، از مدرسه یا درس خاصی فراری شده اند. به همین منظور بسیاری از روانشناسان یادگیری بر این عقیده هستند که مواجهه های اولیه می تواند در نتیجه و خروجی درس بسیار حائز اهمیت باشد. پس سال های ابتدایی دانش آموز که منجر به شکل گیری باور او نسبت به درس تحصیل می باشد، بسیار تعیین کننده خواهد بود.

خواندن مقاله
شماره تماس حرف آخر

متاسفانه یکی از ضعف هایی که همواره در سیستم آموزشی کشور حاکم می باشد، این است که در پایه های ابتدایی معلمان و مدرسان زبده و متخصص برای امر تحصیل، اندک و قلیل می باشند. به همین خاطر بسیاری از دانش آموزان از همان ابتدا با درس و مدرسه در می افتند!

در همین راستا مجموعه حرف آخر،‌ با ارائه ی پکیج های کمک آموزشی، تلاش کرده است که باورهای منفی را از ذهن دانش آموز پاک کرده و آن ها را برای درس و مدرسه علاقه مند کند. برای کمک به وضعیت تحصیلی فرزند خود کافیست تا پکیج های تکمیلی هر پایه را تهیه کنید. این پکیج ها به صورت کامل نیاز هر دانش آموز در پایه ی مربوطه را مرتفع خواهد کرد. نکته ی مهم در این باره این است که با خرید این پکیج ها دیگر نیاز به هیچ کتاب و منبع کمک آموزشی دیگری نخواهید داشت، به همین خاطر یک هزینه خواهید کرد و تمام!

همسفر کنکوری سراسری موسسه حرف آخر

از محاسن فوق العاده ی پکیج حرف آخر، می توان به استمرار و پایداری متد آموزشی آن اشاره کرد. از ابتدای تحصیل تا انتهای مسیر که منتهی به آزمون سرنوشت ساز و حیاتی کنکور است، در برنامه ی حرف آخر خواهید بود.

مجموعه ی اساتید و مشاورین حرف آخر با برنامه ریزی مفصل و اصولی، این امکان را فراهم کرده اند که دانش آموز در هر پایه ای که تصمیم به استفاده از منابع حرف آخر گرفتند، بتوانند به راحتی با روش تدریس مجموعه آداپته شوند.

نقد حرف آخر

نقد حرف آخر

سال کنکور، سال سرنوشت ساز و ویژه ایست. بسیاری از دانش آموزان و والدین به این باورند که اگر هزینه و تلاش زیادی را در این سال انجام دهند، نتیجه ی فوق العاده ای کسب خواهند کرد. اما شیوه ی آزمون سراسری در سال های اخیر، این باور را اندکی ساده انگارانه کرده است.

ترکیبی و تفهیمی شدن سوالات در سال ها اخیر، این مطلب را به ما می رساند که برای موفقیت در کنکور، نیاز است که زیرساخت ها و پیش نیاز های مربوطه را به خوبی مهیا کرده باشیم. به عنوان مثال اگر در درس خاصی در سال دهم مشکلی داشته باشد، زمانی که یک سوال از مبحثی در سالی دوازدهم با آن مطلب ترکیب شود، قطعا توانایی حل کردن نخواهید داشت. به همین منظور نیاز است که توجه ویژه ای به دروس سال های پیشین کنکور داشته باشید. به جرات می توان گفت که حرف آخر از بهترین مجموعه های آموزشی در کشور است که دانش آموزان را از صفر تا صد پشتیبانی می کند.

خواندن مقاله
شماره کارت موسسه حرف آخر

اگر دغدغه ی آینده ی تحصیلی فرزند خود را دارید، زمان را از دست ندهید، فروشگاه حرف آخر بهترین گزینه است. اگر فرزند شما تا کنکور فاصله ای چند ساله دارد، بدانید که آینده از همین امروز می گذرد! اگر امروز را به درستی گذراندید، بدانید که آینده ای روشن در انتظار شماست.

کافیست تا با دانش آموزان سال قبل حرف آخر صحبت کنید، آن ها بیش از هر کس دیگری می توانند شما را راهنمایی کنند. نتیجه ی و رتبه ی عالی که آن ها در کنکور گرفته اند، اکنون انتظار شما را می کشد تا هر چه سریعتر آن را کسب کنید.

اگر آینده ی تحصیلی خود یا فرزندتان برای شما حائز اهمیت است، همین الان با پشتیبانان و کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و از مشاوره ی رایگان مجموعه ی حرف آخر استفاده کنید.

مفتخریم که به عنوان بهترین مجموعه ی آموزشی از پایه تا کنکور، خدمت رسان شما دانش آموزان پر تلاش میهن عزیزمان ایران باشیم. با حرف آخر، به راحتی خود را در دانشگاه رویاهایتان ببینید.

 

ادبیات را کدوم استاد تدریس کرده؟

استاد منتظری تدریس کرده کامل بدون فرمول و با الگو تدریس کردند.

 

حرف آخر قبل از خرید مشاوره داره ؟

حرف آخر از بهترین مشاورین استفاه میکنه بهترین رطبه های کنکوری مشاورین ما هستند

شماره تماس دفتر مرکزی کدومه ؟

داخل سایت تو قست تماس با ما برید تماس بگیرید

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!