موسسه حرف آخر کلاهبردار

موسسه حرف آخر کلاهبردار


آیا موسسه حرف آخر کلاهبردار است؟؟؟

این دفعه ی اول نیست و البته قرار نیست که دفعه ی آخر هم باشد! این که در کشور ما برند یا شخصیتی، محبوبیت و شهرتی پیدا می کند و عده ای تنگ نظر به دنبال تخریب می روند… متاسفانه مدتی است آفتی به جان کشورمان افتاده است که نمی توانیم موفقیت یکدیگر را ببینیم. البته عده ای محدود از افراد این خصوصیت را دارند وگرنه ما‌بقی ایرانیان بسیار خونگرم و صمیمی هستند. یک جمله ی ارزشمند و معروف وجود دارد که می گوید: مردم به قطار در حال حرکت سنگ میزنند، اگر مورد هجمه قرار گرفتی، بدان که در حال حرکت هستی! این جمله مصداق بارز این روزهای موسسه حرف آخراست.

از گوشه و کنار جامعه، همهمه های تنگ نظران به گوش مجموعه می رسد. اینکه عده ای از پیشرفت و رشد حرف آخر برانگیخته شده اند و به دنبال این هستند تا لطماتی را به مجموعه وارد کنند. البته از این بابت نگرانی برای ما وجود ندارد. زیرا این حرف ها و شایعات ما را در حرکتمان به سمت اهدافی که در سرداریم مصمم تر می کند و از جانب مخاطبان و مشتریان خود هم نگرانی نداریم، زیرا حسن نیتمان را خیلی وقت است که به آن ها ثابت کرده ایم. فقط این وسط روسیاهی به ذغال می ماند…

علاوه بر برند حرف آخر، مدیریت مجموعه یعنی دکتر عبدالرضا منتظری هم از گزند این افراد در امان نبوده و عده ای از افراد او را به عنوان مافیای کنکور خطاب کرده اند! البته دانش آموزانی که با این استاد بزرگوار آشنا هستند، قطعا این گفته ها باعث خنده شان خواهد شد!

موسسه حرف آخر کلاهبردار

موسسه حرف آخر کلاهبردار

علت بروز اینگونه شایعات؟!

معمولا اینکه این گونه صحبت ها پیش می آید، علت موفقیت مجموعه می باشد. مجموعه ی حرف آخربا توجه به متد جدیدی که استاد عبدالرضا منتظری در آموزش های خود باب کرده، باعث شده تا دانش آموزان و داوطلبانی که ازاین مجموعه استفاده می کنند، در کنکور سراسری بتوانند نتایج فوق العاده ای کسب کنند. درصد بالای موفقیت دانش آموزان حرف آخر، سبب شده که شائبه هایی در مورد ماهیت این موسسه به وجود بیاید.

در دنیای تکنولوژی همه چیز در حال رشد و تغییر است. دیگر نمی توان با روش و اصول دهه ی پیش، در این دهه به موفقیت رسید. عصر حاضر، دوره ی به‌روز‌رسانی همگانی است. امروزه چنان توسط سیستم های پیشرفته ی رایانه ای و همچنین اینترنت محصور شده ایم، که ممکن است شب بخوابیم و صبح که از خواب برخیزیم، ببینیم که خیلی چیزها تغییر کرده است! این چیز عجیبی نیست، زیرا این خصوصیت تکنولوژی است.

حالا در همین راستا، افرادی که بتوانند این گونه تغییرات را درک کنند و بر موج دگرگونی ها سوار شوند، قطعا موفقیت را لمس خواهند کرد! این همه ی رازیست که مجموعه ی حرف آخررا اینگونه محبوب کرده است.

خواندن مقاله
نحوه تهیه محصولات حرف آخر

استاد منتظری با درک این شرایط، تشخیص داد که دیگر دوران تدریس به روش سنتی پایان یافته است و تدریس مدرن بایستی در دستور کار مجموعه ها قرار بگیرد. به همین منظور مجموعه ای از افراد زبده و متخصص تشکیل داد و هر چه تحلیل کرده بود را عملیاتی کرد. این مسیر ادامه یافت تا اینجا که خودتان به عینه می بینید که دانش آموزان زیر مجموعه ی این موسسه چگونه بر قلل موفقیت می ایستند… تمامی این نتایج باعث پدید آمدن این گونه شایعات بی اساس شده است.

شیوه ی نوین، چیزی که دشمنان مجموعه درکی از آن ندارند!

همانطور که پیشتر خدمتتان عرض کردیم، مجموعه ی حرف آخر شیوه ای نوین ابداع کرده است که با توجه به اهتمام به این روش، رویه های منحصر به فردیبه وجود آمده است. یکی از این روش ها ساخت انیمیشن های آموزشی در جهت تفهیم بیشتر مباحث می باشد، اما عده ای از دشمنان مجموعه این روش را به سخره گرفته اند.

نمونه تدریس حرف آخر

نمونه تدریس حرف آخر

در اینجا نیاز است که دو نکته مهم را در نظر بگیریم؛ ابتدا اینکه عمیق ترین یادگیری ها زمانی حاصل می شود که تدریس به صورت تمثیلی و با ذکر مثال انجام شود و دوم اینکه یک دانش آموز کنکوری با توجه به حجم بالایی از دروسی که بایستی مطالعه کند، نیاز به تنوعاتی هدفمند دارد تا از یکنواختی و رخوت دروس دور بماند. به همین منظور استفاده از فایل های انیمیشنی برای دانش آموزان بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود.

 

با توجه به این توضیحات؛ اما فضای مجازی به گونه ایست که می تواند برای هر کسی شبهه ایجاد کند. برای اینکه بتوانید با خیال راحت پکیج های حرف آخررا تهیه کنید یا اینکه برای این سوال “موسسه حرف آخر خوبه؟” پاسخی پیدا کنید؛ پیشنهاد می کنیم که حتما تاییدیه ها و مدارک بین المللی مجموعه را بررسی کنید.

موسسه حرف آخرمفتخر است که از دانشگاه روش شناسی فرانسه و همچنین سازمان یونسکو به سبب ارائه ی آموزش های نوین، مدارک بین المللی دریافت کند. حتی اگر از بینندگان تلویزیون ملی خودمان هم باشید، قطعا دیده اید که در شبکه های سراسری یک، دو و خبر از مجموعه ی حرف آخرتجلیل به عمل آمده است. تمامی این موارد، عللی می شوند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری با خاطری آسوده به این مجموعه اعتماد کنند.

خواندن مقاله
آموزش نحوه استفاده دی وی دی‌های حرف آخر

همچنین برای اینکه با متدها و روش های فوق العاده و منحصر به فرد حرف آخرآشنا شوید، کافیست تا با مشاورین حرف آخر ارتباط برقرار کرده و نمونه تدریس اساتید را از آنان دریافت کنید. نمونه تدریس حرف آخر، کاملا گویای توضیحات شرح داده شده خواهد بود.

موفقیت در کنکور شاید آسان نباشد، اما قطعا دست نیافتنی نیست! کافیست تا همت و اراده ی خود را با یک مجموعه ی کمک آموزشی ترکیب کرده و به مصاف کنکور بروید! و چه یار جنگی بهتر از حرف آخر؟

به هیچ عنوان گوشتان بدهکار حرف ها و شایعات پیرامون مجموعه نباشد، اگر قلبی و دلی حس کردید که مجموعه ی حرف آخرمی تواند برای شما مثمر ثمر باشد، تلفن خود را بردارید و با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. یقین داشته باشید که این مجموعه، حلقه ی گمشده ی شما در زمینه ی موفقیت در کنکور خواهد بود. پشت به پشت ما دهید، تا به آنجا که لیاقتتان هست برسید

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!