موسسه ونوس یا حرف آخر

انتخاب بین موسسه ونوس یا حرف آخر باید به روش‌های متفاوتی که این دو موسسه برای تولید محصولات آموزشی در نظر گرفته‌اند


موسسه ونوس یا حرف آخر

موسسات مختلفی در حوزه تهیه و تولید محصولات آموزشی و کلاس‌های کنکوری فعالیت می‌کنند. حرف آخر نیز یکی از این موسسات است که پکیج‌های آموزشی برای رده‌های مختلف تحصیلی از دبستان تا کنکور تهیه می‌کند. همواره انتخاب بین دو موسسه برای دانش آموزان بسیار سخت بوده و تحقیقات زیادی برای انتخاب یکی از ابن دو انجام می‌دهند.

در این مقاله قصد داریم ببینیم موسسه ونوس یا حرف آخر کدام بهتر است. برای مقایسه این دو موسسه ما ویژگی‌هایی که موسسه حرف آخر دارد را برای شما بیان خواهیم کرد. در واقع هدف ما تخریب کسی نیست، بلکه ما تفاوتی که خدمات موسسه حرف آخر برای دانش آموزان ایجاد کرده است را بیان می‌کنیم. کار مقایسه را به خودتان واگذار می‌کنیم تا ببینید کدام موسسه می‌تواند به شما در تحقق بخشیدن هدف تحصیلیتان کمک کند.

موسسه ونوس یا حرف آخر

انتخاب بین موسسه ونوس یا حرف آخر باید به روش‌های متفاوتی که این دو موسسه برای تولید محصولات آموزشی در نظر گرفته‌اند

کدام موسسه ونوس یا حرف آخر برای پکیج‌های آموزشی بهتر هستند؟

در انتخاب بین موسسه ونوس یا حرف آخر باید بگوییم که موسسه حرف آخر، ده سال در حوزه تولید محصولات آموزشی فعالیت می‌کند. در طول این ده سال ما پکیج‌های مختلفی برای مقاطع تحصیلی متفاوت از دبستان تا کنکور برای دانش آموزان آماده کردیم. ما برای کنکوری‌ها برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته‌ایم. برنامه ریزی بلند مدت برای افرادی که از اول برای کنکور برنامه و هدف مشخص دارند و برنامه کوتاه مدت برای کسانی که در ماه‌های پایانی تصمیم می‌گیرند که بیشتر درس بخوانند. برنامه‌های 1000 ساعته حرف آخر،‌ برنامه 4 ماهه حرف آخر و برنامه 6040 حرف آخر جزو برنامه‌هایی است که ما برای دانش آموزان در نظر گرفتیم.

در برنامه 6040 حرف آخر شما 60 روز به مفاهیم دروس مسلط خواهید شد و در 40 روز تست‌هایی که همانند سوالات کنکور شبیه سازی شده را حل خواهید کرد. این برنامه برای افرادی که قصد دارند، دروس را در 100 روز مرور کنند بسیار مناسب است.

در برنامه 1000 ساعته حرف آخر، ما 100 ساعت مفاهیم را به شما آموزش می‌دهیم و در 900 ساعت مرور و تکرار مفاهیم را خواهید داشت و تست‌های متفاوت کنکوری و تالیفی از مباحث مختلف دروس حل خواهید کرد. اگر به صورت فشرده برنامه ریزی کنید، می‌توانید در سه ماه این برنامه را اجرا کنید و درس‌های کنکوری را یکبار به صورت کامل بخوانید.

خواندن مقاله
آدرس موسسه حرف آخر کجاست پکیج‌های حرف آخر صورت حضوری تهیه کرد؟

ما برای آموزش دروس مختلف از اساتید متخصص در همان حوزه استفاده کرده‌ایم. در ادامه برخی از اساتید مطرح برای آموزش دروس کنکوری را برای شما معرفی خواهیم کرد.

استاد کامیار یکی از اساتید مطرح در آموزش فیزیک کنکور هستند و ما از ایشان برای آموزش فیزیک حرف آخر استفاده کرده‌ایم. استاد کامیار تحصیلات آکادمیک در فیزیک دارد و فوق لیسانس فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شریف است. تحصیلات تخصصی ایشان در رشته فیزیک باعث تسلط ایشان در این حوزه است و همین مسئله موجب تدریس فوق تخصصی استاد کامیار در فیزیک کنکور می‌باشد.

زیست حرف آخر توسط دپارتمان زیست حرف آخر تهیه شده است و از مجموعه‌ای از اساتید برای تهیه این پکیج استفاده شده است. این به خوبی نشان دهنده نگاه تخصصی به این درس می‌باشد. ما برای آموزش زیست حرف آخر از حضور استاد شعبانی و استاد شاکری بهره بردیم.

برای آموزش شیمی حرف آخر از حضور استاد شیروانی بهره بردیم. استاد شیروانی دکتری شیمی دارند و شیمی کنکور را به صورت تخصصی و با تسلط کامل به دانش آموزان آموزش می‌دهند.

همه اساتید حرف آخر تحصیلات آکادمیک مرتبط دارند و ما در اینجا تنها چند مورد را نام بردیم.

چه چیزی موسسه حرف آخر را از موسسه ونوس متمایز می‌کند؟

در پاسخ به انتخاب از بین موسسه ونوس یا حرف آخر باید بگوییم، اساتید موسسه حرف آخر برای آموزش دروس از تصویر و انیمیشن استفاده کرده‌اند. این روشی متفاوت در تهیه و تدوین پکیج‌های آموزشی است که ما در حرف آخر برای اولین بار از آن استفاده کرده‌ایم. استفاده از تصویر به درک بهتر مفاهیم منجر می‌شود و دانش آموزان نیز فضایی متفاوت آموزشی را تجربه خواهند کرد. همچنین مطالبی که به صورت تصویری آموخته می‌شوند به دلیل اینکه در نیمکره سمت راست مغز جای می‌گیرند، مدت زمان طولانی‌تری نیز در ذهن باقی می‌مانند.

اساتید حرف آخر روی آموزش مفهومی بسیار تاکید دارند. در آموزش مفهومی لازم نیست تا شما همه مطالب را به صورت طوطی وار حفظ کنید. مدرس حرف آخر برای شما مفاهیم بخش‌های مختلف کتاب درسی را تشریح می‌کند و شما با درک آن می‌توانید به راحتی آن را به خاطر بسپارید. مدرس حرف آخر از الگو نیز برای به خاطر سپاری برخی از مطالب استفاده خواهند کرد. با استفاده از الگو شما می‌توانید مطالب زیادی را به راحتی یاد بگیرید.

خواندن مقاله
انواع روش خرید محصولات حرف آخر

آموزش با نقشه راه یکی دیگر از تفاوت‌های موسسه ونوس با موسسه حرف آخر است. مدرس حرف آخر یک دید کلی از مفاهیمی که قرار است بیاموزید به شما خواهند داد. همین مسئله باعث می‌شود که ذهنتان بهتر آماده یادگیری شود. بعد از مطالعه و یادگیری دروس نیز دیدن نقشه راه بسیاری از مفاهیم را به یاد شما خواهد آورد و با دیدن آن می‌توانید بسیاری از مطالب را در ذهن مرور کنید. در انتخاب بین موسسه ونوس یا حرف آخر باید به این نکته نیز توجه داشته باشید.

کیفیت محصولات حرف آخر یکی دیگر از نقاط تمایز موسسه حرف آخر است. کیفیت محصولات چه به لحاظ محتوای آموزشی غنی و چه به لحاظ ضبط تصاویر ویدیویی، بسیار بالاست. این مسئله توسط افرادی که این محصولات را استفاده کرده‌اند نیز بیان شده است. بخشی از پیام افرادی که نظرات خود را درباره محصولات ما بیان کرده‌اند در سایت حرف آخر قرار دارد و می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج‌ها از این نظرات آگاه شوید.

ما تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته ریاضی و تجربی کنکور را پوشش داده‌ایم و برای مطالعه این دروس نیز برنامه داریم. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر درباره محصولات حرف آخر با مشاورین حرف آخر در ارتباط باشید تا شما را برای دریافت برنامه مناسب راهنمایی کنند. مشاورین حرف آخر با توجه به سطح و مقطع تحصیلی، برنامه‌ای مناسب را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای انتخاب بین موسسه ونوس یا حرف آخر، باید بدانید که هر دو موسسه پکیج‌های آموزشی برای دانش آموزان آماده کرده‌اند. موسسه حرف آخر روشی متفاوت را برای آموزش دروس کنکوری و سایر مقاطع تحصیلی در نظر گرفته است. برنامه‌های متنوعی برای کلیه دانش آموزان در سطوح مختلف تحصیلی وجود دارد و دانش آموزان می‌توانند با توجه به شرایط خود این برنامه‌ها را انتخاب کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!