زمان پخش برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر چه زمانی است؟

برنامه‌های شبکه تلویزیونی حرف آخر

زمان پخش برنامه‌های شبکه تلویزیونی حرف آخر

تلویزیون یکی از رسانه‌های ملی است که در دسترس اکثریت افراد جامعه قرار دارد و می‌توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل ما از این فرصت استفاده کردیم تا برنامه‌های خود را به دانش آموزان ارائه کنیم و از محتوای پکیج‌ها آگاه شوند. برای آگاهی از برنامه‌های شبکه تلویزیونی موسسه حرف آخر با ما همراه باشید.

حرف آخر در شبکه‌های مختلف تلویزیونی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید نسبت به خدمات آن آگاه شوید. ما در این برنامه‌ها از حضور مشاورین حرف آخر نیز استفاده کردیم. در این برنامه‌‌ها مجری‌های مختلفی اساتید و مشاورین حرف آخر را همراهی می‌کنند.

چه شبکه‌های تلویزیونی برنامه‌های حرف آخر را پخش می‌کنند؟

حرف آخر در شبکه‌های مختلفی حضور دارد از جمله شبکه آموزش، شبکه یک، شبکه چهار و برخی از شبکه‌های استانی.

برنامه حرف آخر در شبکه یک

شبکه یک شبکه‌ای ملی است که جزو نخستین شبکه‌های تلویزیونی به شما می‌رود. استاد منتظری پس از تلاش‌های بسیار توانست زمان پخش برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر بگیرد. برنامه حرف آخر در بعضی از روزهای هفته از ساعت 17:30 تا 18:10 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. دانش آموزان عزیز می‌توانند با مشاهده این برنامه با شیوه تدریس اساتید حرف آخر آشنا شوند.

برنامه‌های شبکه تلویزیونی حرف آخر

برنامه حرف آخر در شبکه چهار سیما

برنامه حرف آخر در شبکه چهار با نام کارنامه صد معرفی شده است. بنابراین اگر کارنامه صد را دیدید، بدانید که همان حرف آخر است که با این نام در این شبکه فعالیت می‌کند. کارنامه صد تقریبا همه روزه از شبکه چهار پخش می‌شود. مدرسین حرف آخر با حضور در این برنامه مباحث مختلف را به دانش آموزان آموزش می‌دهند. شما می‌توانید از این فرصت هم برای آموزش هم برای مشاهده شیوه تدریس اساتید حرف آخر استفاده کنید.

برای مشاهده کارنامه صد می‌توانید هنگام ظهر و ساعت 13:40 این برنامه را از شبکه چهار سیما مشاهده کنید. ممکن است گاهیزمان پخش برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر بنا به دلایلی دچار تغییرات زمانی در پخش شوند. این برنامه در ساعت‌های دیگری نیز پخش می‌شود که می‌توانید با مراجعه به جدول پخش شبکه از ساعت دقیق آن مطلع شوید.

خواندن مقاله
نقد حرف آخر معرفی بهترین موسسه پایه تا کنکور

شبکه آموزش چه ساعتی برنامه حرف آخر را پخش می‌کند؟

شبکه آموزش رسالت تولید محتوای آموزشی را در بین شبکه‌های تلویزیونی دارد و بیشتر زمان خود را به آموزش تخصیص داده است. ما در شبکه آموزش نیز فعالیت می‌کنیم و برنامه کارنامه 20 از شبکه آموزش همان حرف آخر است که به آموزش دروس کنکوری می‌پردازد. در برنامه کارنامه بیست ما از حضور اساتید و کارشناسان حرف آخر برای تدریس دروس و راهنمایی دانش آموزان استفاده کردیم. این برنامه در اغلب روزهای هفته و در ساعت 18:10 از شبکه آموزش پخش می‌شود.

مشاورین ارشد حرف آخر نیز در شبکه تلویزیونی حرف آخر حضور دارند و نکاتی که باید برای مطالعه دروس مد نظر قرار دهید را برای شما بیان می‌کنند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در برنامه بیان می‌شود با ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید.

ما برای دانش آموزان کنکوری برنامه‌های متعددی داریم. دانش آموزان عزیز می‌توانند برای آگاهی از این برنامه‌ها با موسسه حرف آخر تماس بگیرند. برنامه 6040 حرف آخر، برنامه 1000 روزه حرف آخر و برنامه چهار ماهه حرف آخر جزء برنامه‌های فشرده برای دانش آموزان کنکوری است که در مدت زمانی مشخص، تمامی دروس کنکوری را مطالعه و تست‌های آن را حل می‌کنند.

شبکه تلویزیونی حرف آخر در شبکه‌های استانی نیز برنامه دارد؟

بله، ما در شش شبکه تلویزیونی استانی برنامه‌های آموزشی داریم و دانش آموزان می‌توانند در شهرهای مختلف به این برنامه‌ها دسترسی داشته باشند.

شبکه استانی کردستان برنامه‌های آموزشی حرف آخر را در ساعت 15:15 پخش می‌کند.

شبکه استانی اصفهان در بیشتر روزهای هفته برنامه حرف آخر را در ساعت 16:20 پخش خواهد کرد.

شبکه خلیج فارس ساعت 17 برنامه آموزشی حرف آخر را پخش می‌کند.

شبکه استانی یزد معمولا ساعت 10:18 برنامه‌های حرف آخر را پخش می‌نماید.

شبکه استانی فارس هر روز برنامه کارنامه صد را ساعت 15:15 دقیق پخش خواهد کرد.

دانش آموزان استان آذربایجان غربی می‌توانند برنامه‌های آموزشی حرف آخر را ساعت 18 از شبکه استانی مشاهده کنند.

ساعت پخش برنامه‌های تلویزیونی ممکن است بنا به دلایلی با تغییراتی همراه باشد. معمولا این تغییرات در برنامه تلویزیونی اعلام می‌شود. اما شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از طریق جدول پخش برنامه‌های تلویزیونی نسبت به ساعت دقیق پخش برنامه‌های تلویزیونی حرف آخر مطلع شوید.

خواندن مقاله
آدرس کانال تلگرامی و اینستاگرامی حرف آخر چیست؟

آیا حرف آخر در رادیو نیز فعالیت می‌کند؟

بله، ما برای افرادی که به تلویزیون دسترسی ندارند، برنامه‌هایی در رادیو نیز در نظر گرفتیم که می‌توانند از این طریق با حرف آخر همراه باشند.

چه درس‌هایی در شبکه آموزش تدریس می‌شود؟

در شبکه آموزش یک بخش به تدریس فیزیک توسط استاد کامیار اختصاص دارد. استاد کامیار با بیان شیوای خود فیزیک را درس می‌دهند.

استاد عبدالرضا منتظری برای اینکه شما بتوانید به راحتی برنامه‌های آموزشی حرف آخر را در خانه ببینید، زحمات فراوانی کشیدند، ریاضی را به دانش آموزان درس می‌دهند. استاد منتظری به جای تاکید روی حفظ فرمول‌های متعدد، با استفاده از الگو، ریاضی را به دانش آموزان یاد خواهند داد.

برای تدریس زیست از حضور دو استاد زیست شناسی استفاده کردیم تا فضای پویایی برای آموزش رقم بزنیم. استاد شاکری و استاد شعبانی مدرس زیست هستند و همه بخش‌های زیست را برای دانش آموزان به صورت کامل تشریح می‌نمایند.

استاد غلامحسین شیروانی مسائل و مفاهیم شیمی را برای دانش آموزان شرح می‌دهند.

استاد یوسفیان پور نیز مدرس دین و زندگی هستند و برای یادگیری احادیث و آیه‌های قرآنی روشی متفاوت را به دانش آموزان یاد خواهند داد.

عربی کنکور نیز توسط استاد محمد واعظی تدریس می‌شود. استاد واعظی عربی را با شیوه‌ای متفاوت به دانش آموزان درس می‌دهند.

استاد محمودی مدرس زبان انگلیسی هستند و لغات و قواعد زبان انگلیسی را به گونه‌ای برای دانش آموزان بیان می‌کنند که بتوانند آن را به آسانی به خاطر بسپارند. استاد محمودی روش‌هایی برای تثبیت دائمی این مفاهیم نیز به شما معرفی خواهند کرد.

هدف از راه اندازی شبکه تلویزیونی حرف آخر ارائه خدمات به صورت برابر به همه دانش آموزان است تا از این فرصت برای افزایش دانش خود برای یادگیری دروس بهره مند شوند. شما می‌توانید در خانه به راحتی دروس را یاد بگیرید و با شیوه آموزش اساتید حرف آخر نیز آشنا شوید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!