علیرضا یوسفیان پوراستاد دین زندگی

علیرضا یوسفیان پوراستاد دین زندگی کیست


استاد دین زندگی مجموعه حرف آخر

دین و زندگی از جمله دروس آسان کنکور به حساب می آید. البته فقط آسان به حساب می آید، زمانی که دانش آموزان در جلسه ی کنکور با آن مواجه می شوند تازه می فهمند که چندان هم آسان نیست! دین و زندگی در نگاه سطحی یک درس حفظی به حساب می آید که نهایتا چند نکته بیشتر ندارد! اما اگر عمیق به این درس نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این درس به شدت دارای مفهومات پنهان است که اگر به یادگیری آن اهمیت داده نشود، دردسرهایی بزرگی برای داوطلبان به وجود خواهد آورد. اگر سری به سوالات سال های اخیر کنکور بزنید، متوجه خواهید شد که این درس به چه میزان زیادی مفهومی شده و برای حل تست های آن نیاز است که حتما کنه موضوعات را درک کرده باشیم. به نوعی درک مطلب آیات و روایات برای بسیاری از دانش آموزان به موانع جدی تبدیل شده است که مانع از کسب درصد بالا در این درس می شود. با توجه به اینکه دین و زندگی در کنکور ضریب سه دارد و کسب رتبه ی مناسب می تواند در قبول رشد مورد نظرتان بسیار اهمیت داشته باشد، پیشنهاد می کنیم که حتما از مجموعه های کمک آموزشی استفاده کنید. یکی از بهترین مجموعه های کمک آموزشی در دین و زندگی کنکور، تدریسات استاد علیرضا یوسفیان پور در موسسه حرف آخر است که توانسته است رضابت خیل زیادی از داوطلبان کنکور سراسری را جلب کند.

شاید در مواجهه ی اول دانش آموزان کنکور با استاد یوسفیان پور، آن ها از ظاهر ایشان تعجب کنند. زیرا استاد یوسفیان بسیار جوان بوده و خیلی از افراد در شناخت ایشان دچار ابهام می شوند. از جمله مزیت های مهم این استاد بزرگوار این است که خودشان از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند؛ به همین منظور به خوبی مسیر موفقیت را بلد بوده و می توانند دانش آموزان را به سمت هدف غایی راهبری کنند. الحق که استاد منتظری در گردآوری اساتید در مجموعه ی حرف آخر بسیار هوشمندانه عمل کرده اند.

بیوگرافی استاد یوسفیان پور

ایشان در رشته ی مکانیک تحصیل کرده اند و همانطور که پیشتر عرض کردیم در سال 1390 توانسته اند رتبه 648 کنکور سراسری را تصاحب کنند. زمانی ایشان در این زمینه مشهور شدند که دانش آموزان نه چندان زیاد دوره هایشان، نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را کسب کردند. پس از آن نام این استاد در کلاس ها و بین دانش آموزان پخش شد.

خواندن مقاله
حرف آخر فیزیک را برایتان آسان می کند

استاد یوسفیان پور توانسته اند در بحث دین و زندگی کنکور، یک پکیج مفصل ارائه دهند که در آن از روش های منحصر به فرد و جدید استفاده شده است. به جرات می توان گفت که پکیج کمک آموزشی دین و زندگی حرف آخر از کامل ترین مجموعه های موجود در بازار محسوب می شود.

شیوه ی تدریس ایشان بر پایه ی استفاده از انیمیشن و نقشه راه می باشد که این شیوه به شدت مورد توجه دانش آموزان کنکوری قرار گرفته است. نکته ی دیگر در تدریسات این استاد زبده، به کارگیری روش الگوسازی است که برای دانش آموزان مهیج و جذاب قلمداد می شود.

مجموعه ی دین و زندگی حرف آخر

مجموعه ی دین و زندگی حرف آخر چه کسی آموزش می دهد

مجموعه ی دین و زندگی حرف آخر چه کسی آموزش می دهد

از جهت این گفته می شود که مجموعه ی دین و زندگی حرف آخر، کامل ترین پکیج در کشور شناخته می شود، چون در 60 ساعت تدریس، تمامی نکات و مطالب با ذکر جزئیات پوشش داده شده است.

همانگونه که بهتر می دانید، سوالات دین و زندگی دفترچه ی کنکور سراسری دارای 25 سوال است که این تعداد سوالات از دل 42 درس از مجموع سه کتاب بیرون آمده است. مشکلی که همه ی دانش آموزان کنکوری با درس دین و زندگی دارند، این است که آن ها معتقدند نمی توان 42 درس با تمام آیات، روایات، احادیث و متن درس را حفظ کرد که البته تا حدود زیادی هم درست می گویند. به همین منظور در این پکیج 14 روش الگوسازی به دانش آموزان یاد داده شده است که با استفاده از آن دیگر نیاز به حفظ کردن دروس نخواهند داشت.

معمولا دانش آموزان زیادی درس مطالعه ی دین و زندگی را به بعد از عید موکول می کنند. این کار به علت ریسک بالایی که دارد، به داوطلبان پیشنهاد نمی شود. البته به خاطر اینکه تعداد کثیری از داوطلبان این عمل را انجام می دهند استاد یوسفیان پور تصمیم به این گرفته اند که دین و زندگی را در دو پکیج ارائه کنند.

خواندن مقاله
بودجه بندی ادبیات کنکور نظام جدید حرف آخر

محصول اول مربوط به دین و زندگی جامع است که تدریس کلیه ی مباحث در 37 ساعت انجام شده است. محصول دوم هم پکیج 6040 است که در آن تدریس مطالب، تقریبا 60 ساعت طول کشیده است. هر دو پکیج در فروشگاه حرف آخر موجود هستند و دانش آموزان علاقه مند می توانند آن را خریداری کنند.

استاد یوسفیان پور، با توجه به سن و سال کمی که دارند، ما کوله باری از تجربیات هستند. ایشان استاد پروازی در کشور محسوب می شوند که سمینارهای مختلفی در اقصی نقاط کشور برگزار کرده اند. همچنین اگر برنامه های آموزشی شبکه های سراسری را از تلویزیون مشاهده کرده باشید، حتما استاد یوسفیان پور را در برنامه های مختلف رویت کرده اید.

استاد یوسفیان پور ابداع کننده ی روش های مختلفی در زمینه ی مطالعه ی دین و زندگی کنکور هستند که با یادگیری آن ها خواهید دانست که دین و زندگی یکی از آسان ترین دروس کنکور است!

برای اطلاع از برنامه ی دقیق استاد و همچنین رفع ابهامات، حتما در ارتباط با مشاورین حرف آخر باشید. مشاورین و پشتیبانان مجموعه با کسب اطلاع دقیق از وضعیت تحصیلی شما، به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد که از کدام از محصولات فروشگاه حرف آخر استفاده کنید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

به محض شرکت در دوره ها یا خرید محصولات حرف آخر، پنل دانش آموزی به شما اختصاص می یابد که در آن می توانید هم به نقشه راه تسلط بیشتری داشته باشید و هم اینکه مشاوران و پشتیبانان مجموعه نظرات بیشتری به کار شما خواهند داشت. رمز موفقیت در کنکور، زیاد خواندن مطالب و دروس نیست، بلکه درست و صحیح خواندن آن ها است که در حرف آخر به خوبی آن را خواهید آموخت.

مجموعه های آموزشی توسط استاد یوسفیان پور

پکیج دینی دهم حرف آخر

دینی یازدهم حرف آخر

دینی دوازدهم حرف آخر حاوی چه مطالبی است؟

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!