کیا با حرف آخر قبول شدن چطور جزو افراد شویم

Admission to the entrance exam

برای اینکه ببینیم کیا با حرف آخر قبول شدن نتایج داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر استفاده کردند رو بررسی کردیم


کیا با حرف آخر قبول شدن؟

برای اینکه ببینیم کیا با حرف آخر قبول شدن نتایج داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر استفاده کردند رو بررسی کردیم. اگر چه سوالات کنکور هر سال مفهومی‌تر می‌شود اما مشاهدات نشان میدهد که تعداد افرادی که با پکیج‌های حرف آخر قبول می‌شوند، افزایش یافته است. علت این امر، تدریس بسیار خوب اساتید حرف آخر است.

اساتید حرف آخر روی آموزش مفهومی تاکید دارند و این مسئله برای موفقیت در کنکور بسیار مهم است. در تدریس مفهومی شما به جای اینکه مطالب را طوطی وار حفظ کنید، ابتدا با چارچوب کلی آن آشنا می‌شود و سپس مفاهیم آن برای شما تشریح شده و آن را به خاطر می‌سپارید. تدریس مبتنی بر مفهوم و تصویر سازی روشی است که مدرسین حرف آخر روی آن بسیار تاکید دارند.

چه افراد قبولی حرف آخر؟ این افراد از چه محصولاتی استفاده کردند؟

در پاسخ به: کیا با حرف آخر قبول شدن ما برخی از نتایج این افراد را برای شما بیان می‌کنیم. تعداد افرادی که نتایج خوبی در حرف آخر گرفته‌اند، زیادند. ما در سال 99 تعداد 34 رتبه زیر 100 داشتیم که دو برابر سال گذشته بود. این نشان دهنده رضایت دانش آموزان از پکیج‌ها و خدمات موسسه حرف آخر است. در ادامه ما نتایج برخی از این عزیزان را به همراه پکیج‌هایی که استفاده کردند برای شما بیان خواهیم کرد.

هانا و روژین یاری که به ترتیب رتبه‌های 12 و 18 تجربی را کسب کردند، از پکیج زیست حرف آخر استفاده کردند‌،‌ و درصد 95 و 88 را در زیست به دست آوردند. پکیج زیست توسط دپارتمان زیست حرف آخر تهیه شده است و استاد شعبانی و استاد شاکری آن را درس می‌دهند. این اساتید تمامی مطالب کتاب زیست را خط به خط بررسی و مطالب آن را بیان کردند. فضای آموزشی در زیست به صورت پرسش و پاسخ است و اساتید حرف آخر برای بیان مفاهیم زیست از انیمیشن و تصویر استفاده کردند.

فردین باربد توانست دینی را با پکیج دین و زندگی حرف آخر 95 درصد بزند و رتبه 203 را به دست بیاورد. پکیج دینی حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود. امیر حسین داوودی نیز که رتبه 617 را کسب کرد از پکیج استاد یوسفیان پور استفاده و دینی را 100 زدند.

خواندن مقاله
برای دانلود جزوه‌های حرف آخر از چه روشی اقدام کنیم؟

علی انعامی یکی دیگر از افرادی بود که با کسب رتبه 451 توانست جزو رتبه برترهای حرف آخر باشد. انعامی از پکیج شیمی استاد شیروانی استفاده و درصد 94 را به دست آورد. برای زیست نیز از پکیج استاد شعبانی استفاده و توانست 84 درصد زیست را بزند. فرناز میرزایی از پکیج زیست استاد شعبانی استفاده کرد و با درصد 94 در زیست رتبه 373 را به دست آورد.

آقای علیزاده نیز که رتبه 87 را در کنکور تجربی و رتبه 13 در زبان را به دست آورد، از پکیج‌های حرف آخر استفاده نمودند.

اگر سوال شما هم این است که کیا با حرف آخر قبول شدن و تونستن نتیجه خوبی در ادبیات بگیرند باید بگوییم، تورج جعفری از ادبیات استاد منتظری استفاده کرد و با کسب درصد 80 در ادبیات رتبه 187 را در کنکور تجربی به دست آورد. فردین باربد که پیشتر از آن نام بردیم نیز ادبیات را 72 زد. استاد منتظری برای تدریس ادبیات از الگوسازی استفاده می‌کند و روش‌هایی کوتاه را برای یادگیری مفاهیم ادبیات به دانش آموزان می‌آموزند.

پکیج فیزیک حرف آخر نیز یکی دیگر از پکیج‌هایی است که دانش آموزان با استفاده از آن توانستند نتایج خوبی در کنکور بگیرند. سجاد نوری با فیزیک پیمان کامیار، فیزیک را 100 درصد زد و رتبه 71 کنکور را به دست آورد. آقای نوری از پکیج ریاضی استاد منتظری و استاد قاسمی نیز استفاده کرد و درصد 92 را در ریاضی به دست آورد.

در جواب کیا با حرف آخر قبول شدنافراد زیادی را می‌توانیم نام ببریم. رتبه 2 کنکور حسام مراد بیگی، رتبه 18 کنکور محمدرضا پادویی، رتبه 39 تجربی میثم فرهمندی و … جزو افرادی هستند که با استفاده از بسته‌های آموزشی حرف آخر نتایج خوبی در کنکور سراسری به دست آوردند.

Admission to the entrance exam

برای اینکه ببینیم کیا با حرف آخر قبول شدن نتایج داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر استفاده کردند رو بررسی کردیم

چطور می‌توانیم با حرف آخر در کنکور سراسری قبول شویم؟

قبولی در کنکور با حرف آخر بسیار راحت‌تر است. زیرا ما از حضور افرادی که تجربه‌ای موفق در کنکور داشتند،‌ استفاده کردیم و این افراد در بخش های مختلف همراه شما خواهند بود. از مدرسین حرف آخر تا مشاورین حرف آخر همه نتایج خوبی در کنکور سراسری به دست آورده‌اند و جزو رتبه‌های برتر کنکور سراسری بودند. این افراد می‌توانند اطلاعات خوبی درباره شیوه مطالعه دروس به شما ارائه دهند. شما می‌توانید از این افراد بپرسید که کیا با حرف آخر قبول شدن و نتیجه دلخواه خودشون را گرفتند.

خواندن مقاله
چگونه جزو قبولی‌های موسسه حرف آخر باشیم؟

رتبه برترها شما را در مسیر موفقیت در کنکور یاری می‌کنند و شما می‌توانید از تجربه‌های آنها استفاده کنید. به خصوص که این افراد خودشان قبلا از این پکیج‌ها استفاده کرده باشند. به همین دلیل ما در بین مشاورین حرف آخر، از رتبه برترهای حرف آخر نیز استفاده کردیم.

افرادی که در کنکور با حرف آخر قبول شدند، عنوان کردند که پکیج‌های حرف آخر توانسته آنها را بسیار کمک کند و تاثیر زیادی در موفقیتشان داشته است. این افراد گفتند که مدرس حرف آخر بسیار خوب مفاهیم را بیان می‌کند و از این مفاهیم تست‌های مرتبط برای دانش آموزان حل خواهد کرد. تست‌ها دو دسته هستند و سوالات تشریحی و تستی از کنکور سال‌های گذشته نیز برای دانش آموزان حل می‌شود. تعدادی سوال نیز توسط گروه مولفان حرف آخر طراحی می‌شود که بسیار شبیه به سوالات کنکور است. شما می‌توانید پیام‌های این عزیزان را در سایت حرف آخر ببینید.

اگر شما به نکاتی که توسط مشاورین حرف آخر بیان می‌شود، توجه کنید و آنها را اجرا کنید،‌ حتما نتایج خوبی در کنکور می‌گیرید. در واقع به میزان تلاش و پشتکارتان به موفقیت دست پیدا خواهید کرد.

برای دروسی که در آنها ضعیف هستید، وقت بیشتری بگذارید و پکیج‌هایی که مختص آن درس هستند را تهیه کنید تا بتوانید به درک کامل از مفاهیم آن برسید. مدرسین حرف آخر به بهترین روش مفاهیم را برای دانش آموزان بیان می‌کنند و برای تمامی سطوح از ضعیف گرفته تا قوی قابل استفاده است. با تلاش و برنامه ریزی پایه‌های درسی خود را تقویت و نتایج خوبی در کنکور خواهید گرفت.

شما هم می‌توانید با استفاده از پکیج‌های حرف آخر نتایج خوبی در کنکور سراسری کسب کنید. تنها کافی است که با شماره‌های حرف آخر تماس بگیرد یا از سایت حرف آخر بسته آموزشی مورد نظر خود را سفارش دهید. بخش پشتیبانی به محض دریافت سفارش‌های شما، به آن رسیدگی می‌کند. شما می‌توانید با مشاورین حرف آخر نیز تماس بگیرید و از مشاوره‌های سودمند آنها استفاده نمایید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    error: Content is protected !!